memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 15 listopada 2025, 19:42
normalnie byłoby nieśmieszne ale to że jest po czesku sprawia że nadal jest to nieśmieszne
Odpisz
11 listopada 2025, 08:46
Stare dobre meme <3
Edytowano - 10 listopada 2025, 20:33
Ja czasem mówię ,,babuszka", żeby ją poirytować.
10 listopada 2025, 20:21
Byo, również po czesku
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 listopada 2025, 19:42
normalnie byłoby nieśmieszne ale to że jest po czesku sprawia że nadal jest to nieśmieszne
Odpisz
11 listopada 2025, 08:46
Stare dobre meme <3
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2025, 20:33
Ja czasem mówię ,,babuszka", żeby ją poirytować.
Odpisz
10 listopada 2025, 20:21
Byo, również po czesku
Odpisz