Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Mało znany szczegół
Nie idź!
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2025, 14:30
Nie chciałam, by mnie ktoś nazywał elitą, ale atencję dostałam, hejty dostałam, JaJestemZWami dostała punkt za mema, kilka innych osób może pokazać palcem na mema bo są, czyli wszystko idealnie
Odpisz
18 listopada 2025, 16:08
@Myszkapl: Jesteś żałosna.
Odpisz
19 listopada 2025, 12:53
@Anantashesha: A ok, miłego dnia
Odpisz
19 listopada 2025, 17:18
@Myszkapl: Nawzajem ^^
Odpisz
12 listopada 2025, 12:18
Nawet nie wiem jak ona to robi, nigdy jej nie widuję. Bożydar musi do niej zarywać, czy coś.
Odpisz
12 listopada 2025, 13:57
@Tajdeus: wystarczy wstawiać najwięcej memów z wszystkich
Odpisz
11 listopada 2025, 20:58
Ze śledztwa dziennikarskiego wynika walenie konia do lustra
Odpisz
11 listopada 2025, 21:00
@crimzon: o kurna żyjesz
Odpisz
11 listopada 2025, 21:01
@Boberek00: Przybijam do tego portu raz na ruski rok
Odpisz
11 listopada 2025, 21:01
@Boberek00: Nie żyje, wszedł na jeja tylko po to, by mnie wk...ić, bo mieszkam w jego głowie rent free
Odpisz
11 listopada 2025, 21:01
@crimzon: dziękujemy za przykładne obywatelstwo i że nie muszę się przyznawać do tego,nze jestem autorem tego słabego mema. Z całym szacunkiem do sponsora
Odpisz
11 listopada 2025, 21:02
@Myszkapl: o witam, wcale nie pisze o tym, że mem jest slaby
Odpisz
11 listopada 2025, 21:02
@Myszkapl:
Odpisz
11 listopada 2025, 21:03
@Myszkapl: A ja w twych ścianach
Odpisz
11 listopada 2025, 21:05
@Boberek00: Jest taki horror "Uwięziona w ścianie" o chłopie który więzi kobiety w ścianach. Kto Cię uwięził w mojej?
Odpisz
11 listopada 2025, 21:06
@Myszkapl: Pato developer bo było tanio
Odpisz
11 listopada 2025, 21:13
@crimzon: i to się nazywa najwyższa forma dorosłości obywatelskiej
dziękujemy za twoją służbę przykładny użytkowniku 🫡
Odpisz
11 listopada 2025, 23:38
@crimzon: jeja ma discorda?
Odpisz
12 listopada 2025, 00:16
@Memolord: z 300
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2025, 04:40
@Memolord: Ja mam własny z 2017, więc większość na nim już nie jest jejakami od lat, ale jest kilka osób co wciąż jejuje
Ale "jejowych" serwerów są dziesiątki i dziesiątki unierały
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2025, 10:19
@Myszkapl: Jezu to jest takie żałosne xD
Zrozumiałabym jakbyś wrzuciła sama takiego mema, to jeszcze jakaś autoironia, ale k*rwa próba skradania się i kazanie wrzucić innej osobie, zwłaszcza że od razu widać że zrobiłaś sama, to jest jakiś absurd xD
To już nawet nie jest ssanie sobie pały, to jest ssanie sobie strapona.
Odpisz
12 listopada 2025, 10:27
@Memolord: jest kilka takich "większych" i więcej małych
Odpisz
12 listopada 2025, 13:49
@BlackMorbius61: 😾 saszeta: co widzisz złego w ssaniu strapona?
Myślę, że ssanie pały jest gorsze.
Odpisz
12 listopada 2025, 10:51
Ja z jakiegoś powodu jestem nr 10 a nic poza ...jowymi szitpostami nie wrzucam, o co cho
Odpisz
12 listopada 2025, 10:13
Miło się załapać ;p
Odpisz
11 listopada 2025, 21:05
Odpisz