A to wszystko z powodu kłótni o pilota
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Przypałowo
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2025, 13:35
Bojdziu... ale bym się tak teraz z bratem ponapi...zielał...
Odpisz
12 listopada 2025, 12:33
Z napi...alania się wyrasta,chociaż nie wiem jak to by było z bratem bo mam tylko 2 siostry
Odpisz
11 listopada 2025, 22:12
Mimo tego wszystkiego dalej uważam że rodzeństwo to jedna z najlepszych rzeczy jakie można mieć
Odpisz
11 listopada 2025, 23:13
@Madonix: Rel
Odpisz
11 listopada 2025, 21:16
Ja tam się z moimi świetnie dogaduję, a nawet dzielimy ze sobą dość wątpliwy gust muzyczny. Jest w pyte
Odpisz
11 listopada 2025, 21:39
@Ostatni_Klon: rel, z siostrą razem nak...iamy Radiohead na całe miasto
Odpisz
11 listopada 2025, 21:00
żeby o pilota k...a
żeby tylko o pilota
Odpisz
11 listopada 2025, 21:00
jako posiadacz brata: tak
czy warto: jeszcze jak
Odpisz
11 listopada 2025, 21:00
Nie chciałbyś
Odpisz