Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

25 listopada 2025, 13:19

Nie istnieje, wymyślono ją w oświeceniu we Francji żeby uzasadnić samowolkę króla

Avatar Katrina2712

Edytowano - 21 listopada 2025, 09:27

Możesz się zrzec obywatelstwa i nie być obywatelem żadnego kraju (bezpaństwowiec), ale wtedy nie będziesz miał żadnych praw (nie tylko obowiązków), np. przez brak posiadania ważnych dokumentów nie będziesz mógł posiadać własności mieszkalnej, posiadać konta w banku, podjąć legalnej pracy i mozna jeszcze wiele wymieniać. Chyba jednak się opłaca bardziej poszukać odpowiadającego ci kraju niż w ogóle nie być obywatelem. No chyba że potrafisz żyć na prawdziwym pustkowiu

Avatar Murarzowa

19 listopada 2025, 20:42

To się nazywa państwo i w nim żyjesz.
Jak ci się nie chce to spieprzaj gdzieś na pustynię

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar InDoroWeTrust

20 listopada 2025, 22:34

@JaJestemZWami: legalnie moze wypierjajać do ameryki w szczyty i zostac czlowiekiem gór.
tylko jest pytanie czy lubi niedzwiedzie i rosomaki

Avatar JaJestemZWami

21 listopada 2025, 01:53

@InDoroWeTrust: a jest internet? Bo brzmi ciekawie

Avatar PazDaniXxXx

20 listopada 2025, 21:15

Where anatashea

Avatar Riwbeda

20 listopada 2025, 21:20

@PazDaniXxXx: Podejrzewam, iż odbywa stosunek płciowy z kapitalizmem.

Avatar Riwbeda

20 listopada 2025, 21:00

Jej, główna i to jak szybko OwO

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 19 listopada 2025, 21:30

Poszukaj rozumu i godności człowieka, gdyby nie państwo to byś nie żył, albo byś robił za niewolnika dla silniejszych od ciebie, nie wiem co gorsze

Jedyne co znajdziesz poza państwową jurysdykcją to umowę że silniejszy fizycznie od ciebie może ci zrobić co zechce, bo wszystkie zalety jakie byś znalazł braku państwa są zbijane przez to że k...a nie żyjesz, no rzeczywiście wygrana

Znalazł się anarchista który by jednej zimy bez państwa nie przeżył bo nie miałby domu, ogrzewania, leków i ochrony przed kibolami idącymi mu spuścić wpie....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Towarzysz777

Edytowano - 19 listopada 2025, 22:09

@Odesski: Problemem anarchii jest też brak zalet, gdyby była osiągnięta. Jak bez szkół i uniwersytetów ludzkość by się rozwijała? A szkoły i uniwersytety same w sobie działają jak państwo -> jeśli istniały by bez państwa to same by nim były, rektor to prezydent, dziekani to ministrowie. To może bez szkół? Może bez fabryk bo tam też musi być stopień zarządzania i hierarchia? Może bez niczego? Bo nie da się zrobić grupy powyżej 2 osób gdzie każdy jest równy, człowiek jest zwierzęciem stadnym a stado zawsze ma hierarchię. A tam gdzie hierarchia tam władza, a tam gdzie władza tam jej wykorzystywanie dla własnych potrzeb więc ucisk niżej położonych w hierarchii. Mówienie że anarchia ma zalety to jak mówienie że system w którym nie ma zła, głodu, wojny, wszyscy są szczęśliwi i mądrzy, rozwinięci, robią co kochają itd. ma zalety

NO MA, BO ZŁOŻYLIŚMY GO Z ZALET. Systemy nie tworzyły się by mieć jak najwięcej zalet, systemy tworzyły się z wadami i zaletami i próbowały dopiero wtedy redukować wady, a mnożyć zalety, więc żaden system nie powstał by nagle pełen zalet.

Jeśli nazwiemy anarchię utopią i że jedynym problemem w niej jest to że jest nieosiągalna to czym się różni od komunizmu? Czym od kapitalizmu? Przecież w nich też możemy powiedzieć że będą same zalety, a jak mi wymienisz wadę to ci powiem że ona nie istnieje bo w utopii wady nie istnieją. Bach każda utopia jest sobie równa, żadna nie jest gorsza ani lepsza więc wszystkie są...tym samym, więc teraz uwaga -> wyjebmy pojęcie anarchii z tej utopii i zostawmy po prostu utopię jako coś ponad systemami, system idealny, nie będący ewolucją jednego tylko systemu, w tym przypadku anarchii, bo utopia nie jest osiągalna przez żadnen system więc po co rozważać "a może, a gdyby..." Po prostu nie.

Takie gadanie jest szkodliwe bo to naciąganie ideologii jak gaci starego by dać fałszywą nadzieję buntowniczym gówniakom, że do tej utopii da się dążyć albo że warto się chociaż nad nią pochylić. Nie warto

Ale szanuję za chęć i możliwość dyskusji

Avatar Odesski

20 listopada 2025, 07:26

@Towarzysz777: Również szanuję i dzięki za możliwość inteligentnej rozmowy

Avatar Riwbeda

19 listopada 2025, 22:40

Ależ tu się niektórym Syndrom Sztokholmski odpalił. Przykre.

Avatar JaJestemZWami

19 listopada 2025, 20:50

A ty dalej bądź patryjota i pracuj za najniższą krajową abl o i mniej bez żadnych perspektyw

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 19 listopada 2025, 21:19

@JaJestemZWami: w Holandii najniższa krajowa to ponad 14 euro a ja bez doświadczenia mam 17 ez mi te strzałkę w dół 😎

Avatar MemyLubieMemy

Edytowano - 19 listopada 2025, 20:35

Odrzuć społeczeństwo
Żyj w lesie
Wysyłaj bomby do skrzynek pocztowych polityków i do willi multimiliarderów 👍🏿

Avatar Nerius

19 listopada 2025, 20:49

Avatar Madonix

19 listopada 2025, 20:28

Nie jesteś zwykłym psem
Jesteś gadającym dogiem niemieckim z czarną dziurą w żołądku

Avatar Riwbeda

19 listopada 2025, 20:30

@Madonix: Akurat idę coś zjeść : 3

Avatar Madonix

19 listopada 2025, 20:40

@Riwbeda: smacznego

Avatar Dragon22T0Ja

19 listopada 2025, 20:35

Riwbeda żyje 😛

Avatar ptasznik5

19 listopada 2025, 20:33

czesc kawento

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Z klasą się trzeba urodzić

Jakby trochę nie fair

To musiało być męczące

Powodzenia

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka