@Murarzowa: jeśli tolerancję uważasz za wartość absolutną, to tak. Ale tak jak każdy fanatyzm jest zły, tak i fanatyczna tolerancja jest nierealna i prowadzi ostatecznie do kolejnych problemów, powtarzając błędy każdej dotychczasowej religii
@niggiddu: fanatyczna tolerancja czytaj "potrafienie zrozumieć co na dany temat mówi nauka a nie dawanie się targać emocjami bo jakiś polityk mi postraszył wyselekcjonowanym nagraniem czegoś".
@Murarzowa: Nie, to nazywa się tolerancja. Fanatyczna tolerancja to "obnoszenie się ze swoją tolerancją dla powierzchownej odmienności, ale atakowanie każdego kto nie zgadza się ze mną we wszystkim, zwłaszcza jak dotyczy delikatnych tematów".
Obawiam się, że swoją wypowiedzią - wrzucającą całą krytykę fanatycznej tolerancji do jednego wora - nie wykazujesz się zrozumieniem tematu tylko uciekasz w emocje, bo niestety to zjawisko często polega na infantylnym "pozytywnym" myśleniu i zamiataniu niewygodnych spraw pod dywan.
@Murarzowa: To zależy mocno od kontekstu. Ten mem sugeruje że chodzi tylko o inne poglądy, a nie o faktyczną nietolerancję. Być może dla autora transfobia to pogląd, ale jest też możliwe że poprawnie opisał to co miał na myśli.
Spójrz na przykład na to jak potraktowany został Notch albo JK Rowling za transfobię, mimo że wcale nie są transfobami, tylko po prostu nie zgadzają się z absolutnie wszystkim co mówią aktywiści LGBT.
@FluttershyIsNOTaDoormat: ja kiedy moim poglądem jest tolerancja a poglądem drugiej strony jest "nie chcę żeby geje mogli zawierać małżeństwo bo mi się to nie podoba".
Albo "uważam, że aborcja jest zła i dlatego wymuszę tą moralność na tobie"
@FluttershyIsNOTaDoormat: No właśnie bardzo chętnie osoby powiedzą "O ja tylko uważam że osoby transseksualne powinny mieć inną ile i dlaczego jestem za to atakowany" - fair, a druga osoba na to "Dokładnie! Je*ać transów!", "Taaaak! Ja tylko uważam że to wypaczenie natury.". Dyskutuj teraz z taką zgrają na internecie, bo za każdym razem jak jest taki mem to wypychają przed szereg osobę posiadającą sensowne zażalenia, a z nią mało kto dyskutuje.
Inna kwestia, ja się zgadzam co do sportów. Pisząc "transy" sugerujesz czytaczowi antagonizm. Dlatego ludzie mogą odbierać to bardziej negatywnie niż sama opinia "Transeksualne kobiety nie powinny brać udziału w tych samych ligach co biologiczne kobiety".
Z tego samego powodu ja nie będę mówić: "Katole powinni się odwalić od polityki", tylko powiem "Powinien być jasny podział wiary i władzy świeckiej".
@Anantashesha: toleruję że uprawiają sporty ale nie powinni brać udziału jeśli mają nieuczciwą przewagę i tworzy to pole manewru do oszustów udających osoby trans tylko po to żeby wygrywać. Niech mają własną, oddzielną ligę
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ja wiem że jako dla cis osoby nie jest to możliwe dla ciebie wyobrazić sobie jak niesamowicie przej*bane jest odczuwać dysforię płciową, ale nikt nie będzie udawać osoby trans. Nikt nie będzie rujnować sobie życia żeby osiągać lepsze wyniki w sporcie. A nawet gdyby znalazł się taki szaleniec, to nie jest to powodem żeby odbierać wolność o rzędy wielkości liczniejszej grupie osób. Po drugie, uważanie że samo bycie AMABem daje komuś przewagę nad AFABami w sporcie jest bardzo ciekawą formą mizoginii. Po trzecie, mordo, sport w całości jest zbudowany na biologicznej przewadze xD
@Beowulf_: @Darcus: Już ci miałem na poważnie odpisać, a wtedy zobaczyłem "uważanie że mężczyźni mają przewagę w sportach to mizoginia" i ja pie....e, lecz się, odstaw propagandę LGBT, elo.
@FluttershyIsNOTaDoormat: "mają nieuczciwą przewagę" ostatnie kontrowersje obejmują:
1. Pływaczkę która zajęła 5 miejsce
2. Zakaz grania w szachy z kobietami
3. Zawody deskorolek gdzie typiara nawet nie była w top 5 zawodników.
@Beowulf_: Dyskutujesz z saszetem? Testosteron jest najczęstszą formą dopingu, w praktyce jedynym oprócz erytotropoetyny, ale to na wydolność. Rywalizacja kobiety z trans kobietą jest jak rywalizacja przeciętnego mężczyzny z gościem, który nap*erdala tren i ma 10000 mg/dL
@Murarzowa: Zmniejsza możliwości, ale dalej są one wyższe niż możliwości cis kobiet, doedukuj się!!! Tak samo sterydziarze jak przestaną brać sterydy dalej mają przewagę nad tymi co ich nigdy nie brali
@Murarzowa: no to nie dzialić żadnego sportu na płeć i zobaczymy, że w prawie żadnej drużynie np w piłkę niema kobiet i znowu będzie ryk wokowców, że "jak to tak"?
@Anantashesha: Dobra k*rwa powiedziałam co powiedziałam, nikt mnie nie zrefutował, nikt nie podał absolutnie nic na poparcie swojej opinii oprócz "j*bać transów xddd", pi*rdolę was. Murarzowa ma rację, jest masa badań na to. Jasne, jakby faceci z kobietami brali udział w tych samych sportach to średnio by mieli przewagę, ale to ani nie znaczy że każdy facet ma przewagę nad każdą kobietą, ani że trans kobieta na j*banym HRT i blokerach testosteronu ma przewagę nad każdą cis kobietą. A jak nie jest, to mówię to od lat - u trans kobiety biorącej udział w sporcie brak HRT i blokerów (czyli powrót do jej naturalnego balansu hormonalnego ciała) powinno się traktować jak doping. Trans kobiety od dawien dawna brały niejednokrotnie udział w sportach kobiecych i jakoś tej przewagi nie widać. Jakiśtam boost może i niektóre z nich mają z racji budowy ciała, ale po pierwsze nie zbadano tego, po drugie nie jest to konsekwentne, a po trzecie nie jest to boost bardziej istotny w porównaniu z naturalnymi różnicami w budowie ciała pomiędzy cis osobami. Gdziekolwiek nie zajrzysz, to zawsze im wyższą ligę danego sportu przeanalizujesz, tym bardziej podobna będzie budowa ciała osób w niej biorących udział. W pływactwie na mistrzostwach mamy osoby o konkretnej budowie ciała i tam to bardzo łatwo zauważyć. W koszykówce znajdziecie niemal wyłącznie wysokich ludzi. O, albo w sprincie? Sprawdźcie sobie k*rwa. Od dziesięcioleci pierwsze miejsca zajmują niemal wyłącznie osoby czarnoskóre. Dla nich też chcecie zrobić osobną kategorię? Oczywiście że nie. To wam nie przeszkadza. A jeśli chodzi o trans kobiety, gdzie analogicznej przewagi nie widać, to przypi*rdalacie się bo jakaś zajmuje piąte miejsce. Ja wam powiem dlaczego wam tak te dziewczyny przeszkadzają - bo cały ten argument z nieuczciwą przewagą jest w 100% ad hoc. Transfobia przychodzi najpierw - potrzebujecie tylko sobie ją jakoś uzasadnić. Może to nieświadome - chociaż wątpię. Absolutnie wszystkie argumenty wszystkich transfobów są ad hoc. Za długo w tym siedzę żeby uważać inaczej. Rozmowa z takimi osobami nie ma więc sensu, bo nawet jak cierpliwie i metodycznie obalisz wszystkie argumenty, to i tak nie zmieni się ich opinia i dalej będą transfobami, bo to zawsze był ich punkt wyjścia. Wszelkie argumenty są wymyślane na potrzeby tego już utrzymywanego poglądu. Mam dość tego j*banego misgenderowania i ciągłego ataku na mnie bo chcę żeby o mnie mówić "ona". A do tego jeżeli w rozmowie ktoś bierze Mikiego na poważnie to ja wypi*rdalam z tej rozmowy. Srał was pies.
@Anantashesha: A, ostatnia rzecz: opinia że trans kobiety nie powinny używać damskich szatni i łazienek jest jeszcze głupsza, bo tu nawet nie ma jak utrzymywać pozoru, że to jest cokolwiek innego niż zwykła transfobia. Sorry cis faceci, ale to was się boją kobiety, nie nas. Przejrzyjcie sobie statystyki gw*łtów i napaści na tle seksualnym, zobaczycie ilu z nich dokonują trans kobiety i ile z nich dzieje się w szatniach i łazienkach. Podpowiem - prawie zero. Nie wspominając już nawet o tym że w stanach, gdzie zakazano trans osobom używać łazienek zgodnych z ich identyfikacją, już z siedem razy rozlała się po mediach wieść, za każdym razem o innej osobie, że jakiś trans facet został pobity lub aresztowany za to że skorzystał, zgodnie z prawem, z damskiej łazienki. Albo jacyś dwaj cis faceci pobili ciskobiecą lesbijkę za użycie damskiej łazienki. Tu nigdy nie chodziło o ochronę kobiet. Tu chodzi o jeszcze większą kontrolę nad tym kto jak wygląda i nad tym co to znaczy być kobietą, co oczywiście cis faceci chcą ustalać. Weźcie się k*rwa za własną płeć.
@FluttershyIsNOTaDoormat: To wymień dziesięć przypadków, geniuszu. Cis faceci jakoś nigdy nie potrzebowali tego żeby napastować kobiety. Zresztą, k*rwa, nawet gdyby, to co mnie to obchodzi? To jest argument typu "zakazać widelce bo wiesz ilu poj*bów może je wykorzystać żeby wykłuć komuś oko". Nie zakazuje się rzeczy tylko dlatego że no teoretycznie ktoś mógłby to wykorzystać żeby zrobić coś złego. Zresztą już widzę, będziesz stał pod łazienką i zaglądał kobietom do majtek żeby sprawdzić czy są trans? To sam będziesz creepem. Tyle lat jestem trans i jakoś ani razu nie spotkałam cis kobiety która by odmawiała osobom trans wstępu do łazienek i jednocześnie nie była transfobiczna w innych kwestiach. Pora się pogodzić z tym, że to co proponujecie to jeszcze jeden atak na kobiety. Po przykładzie stanów widzimy jak to działa. Cis kobiety są dużo bardziej przerażone i czują się dużo bardziej w niebezpieczeństwie tym że ktoś chce sprawdzać czy nie są przypadkiem trans niż osobami trans. A poza tym k*rwa jak ktoś będzie napastować kobiety to mam w dupie czy jest trans czy nie i trzeba taką osobę po prostu pociągnąć do odpowiedzialności, a nie zakazywać milionom ludzi wstępu do łazienek. Zresztą co ja się będę pi*rdolić, przecież wiem że twoje argumenty są ch*ja warte i wtórne wobec transfobii, więcej nie odpowiadam.
@FluttershyIsNOTaDoormat: A POZA TYM GENIUSZU JAK KTOŚ CHCE WLEŹĆ DO DAMSKIEJ ŁAZIENKI I NAPASTOWAĆ KOBIETY TO MOŻE TO ZROBIĆ BEZ UDAWANIA OSOBY TRANS.
Na ten temat jest wiele badań i znaczna większość z nich przyznaje, że trans kobiety mają przewagę.
Mniejszość która uważa że jej nie mają z reguły mają mało uczestników lub problemy z metodologią.
Trans kobiety dalej mają męskie:
-budowę kostną, która daje przewagę w wielu aspektach
-wzrost
-pojemność płuc
-poziomy hemoglobiny
A jeśli chodzi o mięśnie, to istnieje coś takiego jak pamięć mięśniowa - osoby które kiedyś trenowały mają znacznie łatwiej budować mięśnie. Trans kobiety które kiedyś miały męską muskulaturę mają więcej jąder komórkowych włókien mięśniowych i dalej będą mieć przewagę nad kobietami w tej kwestii, nawet jeśli ich obecny profil hormonalny nie jest w stanie wesprzeć takiej samej muskulatury. I to samo się tyczy byłych sterydziarzy.
@Beowulf_: @Darcus: Po ...j tak pasywno agresywnie reagujesz na to że nie dałem badań o które nikt nawet nie prosił? Mam je dawać tylko po to żeby je wszyscy olali? Z resztą teraz nawet w wypadku gdy mnie poprosiłeś myślę że to raczej nie ma sensu, bo zrobiłeś to żeby mnie zdyskredytować, a nie żeby rzeczywiście dążyć do prawdy i pewnie i tak zignorujesz ich konkluzję.
Druga kwestia, przyznałem że są badania które wskazują zarówno że trans kobiety mają przewagę, jak i że jej nie mają, ale po prostu te pierwsze są w znacznej większości. Żeby to udowodnić musiałbym podać wszystkie badania na ten temat i tym bardziej by wam się nie chciało tego weryfikować, zamiast wierzyć w te najmniej liczebne i najmniej wiarygodne badania bo się zgadzają z waszą agendą.
Ale niech będzie, tu masz jedno badanie zamień se gwiazdki na kropki i usuń spacje
pmc* ncbi* nlm* nih* gov/articles/PMC8311086
Plus mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że to że trans kobiety mają dalej męski wzrost, szkielet i pojemność płuc to oczywisty fakt, tak samo jak to że to daje przewagę i nie potrzeba na to nawet żadnych badań.
@Anantashesha: @Beowulf_: Jesteś pozbawioną szacunku, transfobiczną, bigoteryjną i nienawistną istotą. Do tego masz urojenia bo sobie jak pięciolatek wkręciłeś że jestem kimś kim nie jestem. Jeszcze żebyś to raz powiedział i dał sobie spokój, to nie. Musisz o tym ryczeć na prawo i lewo jakby to fałszywe odkrycie było największym osiągnięciem twoim życiu. Najzabawniejsze jest k*rwa to że prawdziwemu Darcusowi na jego profilu mówiłeś per Anantashesha. Byś się zdecydował kto jest kim - a nie, zapomniałam że jesteś po prostu złośliwy i zawistny. Nie chce ci się nawet mnie poprawnie genderować, bo z pełną celowością wychodzisz z siebie żeby sprawić mi dyskomfort. Za każdym razem w takiej sytuacji jak ta rozmowa daję ci kolejną szansę, że może chociaż raz nie zachowasz się w zj*bany sposób, że może chociaż raz uszanujesz drugiego człowieka choć w najmniejszym stopniu, a robię to między innymi dlatego że znam twoją sytuację życiową i to jakie trudności musiałeś znosić - i za każdym razem potem tego żałuję. Nie spodziewam się po tej odpowiedzi również żadnej refleksji. Jesteś przewidywalny i od lat taki sam. W ogóle się nie rozwinąłeś przez te lata. Jest mi przykro, jest mi ciebie żal i bardzo ci współczuję. Nie zamierzam nawet czytać tych twoich wypocin, bo z racji twojego głębokiego braku szacunku i ludzkiego traktowania wobec mnie, nie zasługujesz na to.
@Beowulf_:
Ty: "Co za pajac, nawet nie podał badań"
Ja: Nie podałem bo nikt by nie przeczytał *podaje badania*
Ty: "Co za pajac, nawet tego nie czytam"
XDDD
Trafnie to przewidziałem
"Jesteś pozbawioną szacunku"
Generalnie to trochę prawda, zwłaszcza do ciebie i to twoja zasługa.
"transfobiczną"
Absolutna nieprawda, jakbyś nie miała pamięci złotej rybki to byś wiedziała że popieram wszelkie prawa transów które mają sens, nawet terapię hormonalną przed pełnoletnością czy blokery dojrzewania.
"bigoteryjną"
To też nieprawda, mam bardzo wysokie IQ i prawdopodobnie mam autyzm. Odkąd byłem mały kwestionowałem normy społeczne i byłem bardzo tolerancyjny wobec wszelkich odchyłów od normy.
"i nienawistną istotą."
Nie w tym kontekście.
"Do tego masz urojenia bo sobie jak pięciolatek wkręciłeś że jestem kimś kim nie jestem."
Przedstawiłem ci masę sensownych argumentów za tym. Nawet jeśli dziwnym trafem losu żyjemy w bardzo nieprawdopodobnej statystycznie rzeczywistości, w której wszystko wskazuje na to, że jesteś darcusem, ale nie jesteś, to mogłabyś przynajmniej przyznać, że tak to wygląda.
"Musisz o tym ryczeć na prawo i lewo jakby to fałszywe odkrycie było największym osiągnięciem twoim życiu."
To że mnie zablokowałaś (bez powodu z resztą) nie pomaga, skoro i tak muszę sam wpisać komu odpowiadam, to równie dobrze mogę wpisać @Darcus, nawet szybciej tak jest.
"Najzabawniejsze jest k*rwa to że prawdziwemu Darcusowi na jego profilu mówiłeś per Anantashesha. Byś się zdecydował kto jest kim"
No jeśli Anantashesha to Darcus, to Darcus to Anantashesha, logiczne chyba.
"Nie chce ci się nawet mnie poprawnie genderować, bo z pełną celowością wychodzisz z siebie żeby sprawić mi dyskomfort."
Nie miałem tego na celu, po prostu jestem przekonany, że jesteś darcusem. Darcus nie tylko nie był trans, ale mówiłaś też o czymś powiązanym z twoją transseksualnością, co wiem że nie byłoby prawdą nt. darcusa, więc stwierdziłem że cała ta osobowość równie dobrze może być wykreowana i że będę się do ciebie odnosił tak jak do darcusa, a nawet jeśli nie - to i tak nie mam do ciebie zbytnio szacunku więc trudno. Zwłaszcza w połączeniu z tym upartym zaprzeczaniem czemuś co wszyscy wiedzą trochę ciężko cię brać poważnie.
Teraz stwierdziłem, że skoro nic mnie to nie kosztuje, to mogę w sumie używać rodzaju żeńskiego, nawet jeśli jestem pewien, że wcale nie jesteś trans.
"a robię to między innymi dlatego że znam twoją sytuację życiową [...] Jesteś przewidywalny i od lat taki sam."
Hmmm... I przypomnij mi - jesteś jakąś losową osobą która pojawiła się tu stosunkowo niedawno, wcale nie darcusem który był tu od dawna, ma ze mną wspólnych znajomych, siedział razem ze mną na discordach itp?
@Anantashesha: @Beowulf_: To czy kogoś szanujesz czy nie mówi tylko o tobie, nie o drugiej osobie.
Przesłanki które podałeś na poparcie idiotycznej tezy że jestem tą samą osobą co Darcus były przygodne i naciągane jak guma od majtek. Zasadniczo wszystko opiera się na tym że "piszę podobnie do niego", a reszta to jeden wielki efekt potwierdzenia. No bo przecież skoro wiadomo że ja to on, to przecież nie może być innego wyjaśnienia skąd wiem pewne rzeczy niż to że ja to on. Czyli nowe błyskotliwe prawo logiki formalnej.
Nie wiem czy wrzucałeś jakieś badania bo nie czytam transfobicznych wysrywów. Tak, misgenderowanie mnie "bo ty wiesz lepiej czy ja jestem trans" jest transfobiczne w ch*j. Tak samo jak używanie słowa "transy" i derywatów słowa "transseksualizm".
A bloka masz bo za każdym razem jak jestem na tyle głupia żeby wejść z tobą w interakcję to sprawiasz mi przykrość i dyskomfort. Nie tylko mi zresztą. Jakbyś umiał zachować się jak człowiek i szanować innych ludzi to byśmy mogli rozmawiać jak ludzie. A tak to ch*j.
Btw. nadal możesz kliknąć 'odpowiedz' i wrzuci ci mój nick do tabelki z komentarzem. Możesz sobie skopiować.
@Beowulf_: "To czy kogoś szanujesz czy nie mówi tylko o tobie"
Nie katoluj i nie trolluj
"Przesłanki które podałeś [...] były przygodne i naciągane"
Chyba ci pamięć figle płata, więc ci przypomnę:
-Nasz wspólny znajomy niezależnie ode mnie zidentyfikował cię jako darcusa.
-Zachowanie, styl.
-Wszystkie twoje poglądy pasują do darcusa.
-Wstawiałaś gdzieś w komentarzach kilka starych, niszowych memów antykapitalistycznych, tych samych co darcus. To nieprawdopodobne żeby dwie osoby trafiły na nie osobno i na dodatek akurat je uznały za jedne z kilku najbardziej wartych udostępniania.
-Pod memem o darcusie nagle się odpalasz i najebujesz połowę komentarzy, opowiadając jaki to darcus nie był i jaki jest teraz. Pomijając już stopień entuzjazmu do wypowiedzi na jego temat, to twierdzisz że tą całą wiedzę wzięłaś z jednej rozmowy z darcusem na jakimś losowym niepopularnym komunikatorze do którego link ci dała jakaś osoba trzecia?
No i ciekawe skąd niby wiedzę na mój temat wzięłaś, darcus ci na tym chacie podczas jednej rozmowy przekazał telepatycznie całą swoją wiedzę? XD
"Nie wiem czy wrzucałeś jakieś badania bo nie czytam transfobicznych wysrywów [...] misgenderowanie"
Już zaprzestałem i wcześniej nie miałaś z tym problemu jakoś. Przyznaj się po prostu że jest jak mówiłem - nigdy nie miałaś zamiaru dociekać jaka jest prawda, wspomniałaś o badaniach tylko po to żeby mnie zdyskredytować.
""bo ty wiesz lepiej czy ja jestem trans""
Nie trolluj!
"jest transfobiczne w ch*j. Tak samo jak używanie słowa "transy""
Wydaje ci się.
"A bloka masz bo za każdym razem jak jestem na tyle głupia żeby wejść z tobą w interakcję to sprawiasz mi przykrość i dyskomfort. Nie tylko mi zresztą. Jakbyś umiał zachować się jak człowiek i szanować innych ludzi to byśmy mogli rozmawiać jak ludzie. A tak to ch*j."
I tak cały czas odpowiadasz na moje komentarze. Tym blokiem osiągasz tylko 3 rzeczy:
1. Nie mogę odwiedzić twojego profilu, np. żeby porozmawiać nt. zakazywania rodziców
2. Nie możemy odpowiadać na swoje komentarze jeśli nie ma pod nimi żadnych odpowiedzi
3. A jeśli są to zamiast odpowiedzieć normalnie często zaśmiecamy niewinnym osobom powiadomienia
+Oryginalnie dostałem bloka za odmienną opinię - twierdziłem że niebinarni którzy wymagają od innych używania nieistniejących form językowych w rozmowie z nimi wcale nie są niebinarni, tylko sobie coś wmawiają.
Jeśli blokujesz połowę jeja za niezgadzanie się z tobą, to może w tobie tkwi problem? Mogę się założyć że robisz to po to żeby się wyżyć emocjonalnie - jako zamiennik wyzwisk.
"Btw. nadal możesz kliknąć 'odpowiedz' i wrzuci ci mój nick do tabelki z komentarzem. Możesz sobie skopiować."
To jest jeszcze bardziej czasochłonne. A po drugie nie pytałem się o rozwiązanie tego "problemu" tylko ci wytłumaczyłem skąd się bierze to jak to nazwałaś "ciągłe trąbienie" o tym że jesteś darcusem.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 listopada 2025, 12:13
"nie tolerujesz mojej nietolerancji" typ mema
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2025, 12:37
@Murarzowa: W memie chodzi o to, że op jest niski
Odpisz
21 listopada 2025, 12:44
@Konto_nieusuniete: owszem jestem, w sumie grafika pasuje
Odpisz
21 listopada 2025, 12:46
@Murarzowa: jeśli tolerancję uważasz za wartość absolutną, to tak. Ale tak jak każdy fanatyzm jest zły, tak i fanatyczna tolerancja jest nierealna i prowadzi ostatecznie do kolejnych problemów, powtarzając błędy każdej dotychczasowej religii
Odpisz
21 listopada 2025, 13:03
@niggiddu: fanatyczna tolerancja czytaj "potrafienie zrozumieć co na dany temat mówi nauka a nie dawanie się targać emocjami bo jakiś polityk mi postraszył wyselekcjonowanym nagraniem czegoś".
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2025, 13:08
@Murarzowa: Nie, to nazywa się tolerancja. Fanatyczna tolerancja to "obnoszenie się ze swoją tolerancją dla powierzchownej odmienności, ale atakowanie każdego kto nie zgadza się ze mną we wszystkim, zwłaszcza jak dotyczy delikatnych tematów".
Obawiam się, że swoją wypowiedzią - wrzucającą całą krytykę fanatycznej tolerancji do jednego wora - nie wykazujesz się zrozumieniem tematu tylko uciekasz w emocje, bo niestety to zjawisko często polega na infantylnym "pozytywnym" myśleniu i zamiataniu niewygodnych spraw pod dywan.
Odpisz
21 listopada 2025, 13:40
@Murarzowa: "tolerancja" to "nietolerancja" tamto
Nie możemy palić sobie nawzajem wiosek jak za starych dobrych czasów, gdzie nie znano jeszcze uprzedzeń?
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2025, 13:43
@Konto_nieusuniete: obawiam się, że ludzie z Sudanu i podobnych miejsc oddaliby wszystko, byleby mieć nasze problemy i kłótnie
Odpisz
22 listopada 2025, 11:27
@Murarzowa: nie nietolerancji tylko jakichkolwiek innych poglądów
Odpisz
22 listopada 2025, 12:07
@Murarzowa: To zależy mocno od kontekstu. Ten mem sugeruje że chodzi tylko o inne poglądy, a nie o faktyczną nietolerancję. Być może dla autora transfobia to pogląd, ale jest też możliwe że poprawnie opisał to co miał na myśli.
Spójrz na przykład na to jak potraktowany został Notch albo JK Rowling za transfobię, mimo że wcale nie są transfobami, tylko po prostu nie zgadzają się z absolutnie wszystkim co mówią aktywiści LGBT.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2025, 12:26
@FluttershyIsNOTaDoormat: ja kiedy moim poglądem jest tolerancja a poglądem drugiej strony jest "nie chcę żeby geje mogli zawierać małżeństwo bo mi się to nie podoba".
Albo "uważam, że aborcja jest zła i dlatego wymuszę tą moralność na tobie"
Odpisz
22 listopada 2025, 12:29
@Murarzowa: przykład osobisty: uważam, że transy nie powinny brać udziału w kobiecych zawodach sportowych i korzystać z kobiecych toalet/szatni
Odpisz
22 listopada 2025, 13:02
@FluttershyIsNOTaDoormat: No właśnie bardzo chętnie osoby powiedzą "O ja tylko uważam że osoby transseksualne powinny mieć inną ile i dlaczego jestem za to atakowany" - fair, a druga osoba na to "Dokładnie! Je*ać transów!", "Taaaak! Ja tylko uważam że to wypaczenie natury.". Dyskutuj teraz z taką zgrają na internecie, bo za każdym razem jak jest taki mem to wypychają przed szereg osobę posiadającą sensowne zażalenia, a z nią mało kto dyskutuje.
Inna kwestia, ja się zgadzam co do sportów. Pisząc "transy" sugerujesz czytaczowi antagonizm. Dlatego ludzie mogą odbierać to bardziej negatywnie niż sama opinia "Transeksualne kobiety nie powinny brać udziału w tych samych ligach co biologiczne kobiety".
Z tego samego powodu ja nie będę mówić: "Katole powinni się odwalić od polityki", tylko powiem "Powinien być jasny podział wiary i władzy świeckiej".
Odpisz
22 listopada 2025, 13:44
@FluttershyIsNOTaDoormat: No i to jest z twojej strony ch*jowe i uprzedzone. Btw. określenie "transy" jest obraźliwe.
Odpisz
22 listopada 2025, 13:44
@niggiddu: Dobrze że dla nas zdefiniowałeś tę fanatyczną tolerancję, bo teraz wiemy że nie istnieją tacy ludzie.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2025, 13:47
@Anantashesha: toleruję że uprawiają sporty ale nie powinni brać udziału jeśli mają nieuczciwą przewagę i tworzy to pole manewru do oszustów udających osoby trans tylko po to żeby wygrywać. Niech mają własną, oddzielną ligę
Odpisz
22 listopada 2025, 13:54
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ja wiem że jako dla cis osoby nie jest to możliwe dla ciebie wyobrazić sobie jak niesamowicie przej*bane jest odczuwać dysforię płciową, ale nikt nie będzie udawać osoby trans. Nikt nie będzie rujnować sobie życia żeby osiągać lepsze wyniki w sporcie. A nawet gdyby znalazł się taki szaleniec, to nie jest to powodem żeby odbierać wolność o rzędy wielkości liczniejszej grupie osób. Po drugie, uważanie że samo bycie AMABem daje komuś przewagę nad AFABami w sporcie jest bardzo ciekawą formą mizoginii. Po trzecie, mordo, sport w całości jest zbudowany na biologicznej przewadze xD
Odpisz
22 listopada 2025, 14:07
@Beowulf_: @Darcus: Już ci miałem na poważnie odpisać, a wtedy zobaczyłem "uważanie że mężczyźni mają przewagę w sportach to mizoginia" i ja pie....e, lecz się, odstaw propagandę LGBT, elo.
Odpisz
22 listopada 2025, 14:26
@FluttershyIsNOTaDoormat: "mają nieuczciwą przewagę" ostatnie kontrowersje obejmują:
1. Pływaczkę która zajęła 5 miejsce
2. Zakaz grania w szachy z kobietami
3. Zawody deskorolek gdzie typiara nawet nie była w top 5 zawodników.
Odpisz
22 listopada 2025, 14:30
@Beowulf_: Dyskutujesz z saszetem? Testosteron jest najczęstszą formą dopingu, w praktyce jedynym oprócz erytotropoetyny, ale to na wydolność. Rywalizacja kobiety z trans kobietą jest jak rywalizacja przeciętnego mężczyzny z gościem, który nap*erdala tren i ma 10000 mg/dL
Odpisz
22 listopada 2025, 14:30
@Murarzowa: Dlaczego szachy są podzielone na płcie?
Odpisz
22 listopada 2025, 14:32
@Konto_nieusuniete: terapia hormonalna pozbywa się testosteronu i zmniejsza możliwości ciała po około dwóch latach.
Serio weź se daj spokój widziałam tyle j...nych badań i analiz czadowych jak się obrzucali tym gównem 2 lata temu, że to jest już męcząca dyskusja.
Odpisz
22 listopada 2025, 14:34
@Murarzowa: A może poprostu powinniśmy zrobić zawody, gdize wykorzystujemy osiągnięcia medycyny i wpompowujemy ile się da sterydów w każdego zawodnika
Odpisz
22 listopada 2025, 14:35
@Konto_nieusuniete: bo jak połączyli płcie to jakaś kobieta rozj...ła wszystkich mężczyzn i się obrazili i znów podzielili xd
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2025, 14:37
@Murarzowa: W zasadzie to przyznali, że kobiety mają wyższą inteligencję analityczną
Ale z drugiej strony jak rozj*bała to powinni być podzieleni, żeby mieli jakiekolwiek szanse XD
Odpisz
22 listopada 2025, 14:39
@Murarzowa: Zmniejsza możliwości, ale dalej są one wyższe niż możliwości cis kobiet, doedukuj się!!! Tak samo sterydziarze jak przestaną brać sterydy dalej mają przewagę nad tymi co ich nigdy nie brali
Odpisz
22 listopada 2025, 14:40
@Beowulf_: Sterydziarze jak przestają brać to im ch*j nie staje
Odpisz
22 listopada 2025, 14:40
@Konto_nieusuniete: No przecież nie dyskutuję, napisałem mu żeby się leczył
Smutne trochę w sumie, kiedyś coś tam miał w głowie, a teraz nic tylko propaganda LGBT i blokowanie każdego kto się z nim nie zgadza :///
Odpisz
22 listopada 2025, 16:37
@Beowulf_: nie trolluj
Odpisz
22 listopada 2025, 16:46
@Beowulf_: dokładnie
Odpisz
22 listopada 2025, 16:47
@Murarzowa: a co mają z tym wspólnego szachy? tam niema przewagi ze względu na np hormony (testosteron)
Odpisz
22 listopada 2025, 16:49
@Murarzowa: no to nie dzialić żadnego sportu na płeć i zobaczymy, że w prawie żadnej drużynie np w piłkę niema kobiet i znowu będzie ryk wokowców, że "jak to tak"?
Odpisz
22 listopada 2025, 17:50
@Anantashesha: @Beowulf_: Nie pokonałbyś w żadnym sporcie żadnej profesjonalnej sportowczyni z racji samego bycia facetem.
Odpisz
22 listopada 2025, 18:04
@Anantashesha: Dobra k*rwa powiedziałam co powiedziałam, nikt mnie nie zrefutował, nikt nie podał absolutnie nic na poparcie swojej opinii oprócz "j*bać transów xddd", pi*rdolę was. Murarzowa ma rację, jest masa badań na to. Jasne, jakby faceci z kobietami brali udział w tych samych sportach to średnio by mieli przewagę, ale to ani nie znaczy że każdy facet ma przewagę nad każdą kobietą, ani że trans kobieta na j*banym HRT i blokerach testosteronu ma przewagę nad każdą cis kobietą. A jak nie jest, to mówię to od lat - u trans kobiety biorącej udział w sporcie brak HRT i blokerów (czyli powrót do jej naturalnego balansu hormonalnego ciała) powinno się traktować jak doping. Trans kobiety od dawien dawna brały niejednokrotnie udział w sportach kobiecych i jakoś tej przewagi nie widać. Jakiśtam boost może i niektóre z nich mają z racji budowy ciała, ale po pierwsze nie zbadano tego, po drugie nie jest to konsekwentne, a po trzecie nie jest to boost bardziej istotny w porównaniu z naturalnymi różnicami w budowie ciała pomiędzy cis osobami. Gdziekolwiek nie zajrzysz, to zawsze im wyższą ligę danego sportu przeanalizujesz, tym bardziej podobna będzie budowa ciała osób w niej biorących udział. W pływactwie na mistrzostwach mamy osoby o konkretnej budowie ciała i tam to bardzo łatwo zauważyć. W koszykówce znajdziecie niemal wyłącznie wysokich ludzi. O, albo w sprincie? Sprawdźcie sobie k*rwa. Od dziesięcioleci pierwsze miejsca zajmują niemal wyłącznie osoby czarnoskóre. Dla nich też chcecie zrobić osobną kategorię? Oczywiście że nie. To wam nie przeszkadza. A jeśli chodzi o trans kobiety, gdzie analogicznej przewagi nie widać, to przypi*rdalacie się bo jakaś zajmuje piąte miejsce. Ja wam powiem dlaczego wam tak te dziewczyny przeszkadzają - bo cały ten argument z nieuczciwą przewagą jest w 100% ad hoc. Transfobia przychodzi najpierw - potrzebujecie tylko sobie ją jakoś uzasadnić. Może to nieświadome - chociaż wątpię. Absolutnie wszystkie argumenty wszystkich transfobów są ad hoc. Za długo w tym siedzę żeby uważać inaczej. Rozmowa z takimi osobami nie ma więc sensu, bo nawet jak cierpliwie i metodycznie obalisz wszystkie argumenty, to i tak nie zmieni się ich opinia i dalej będą transfobami, bo to zawsze był ich punkt wyjścia. Wszelkie argumenty są wymyślane na potrzeby tego już utrzymywanego poglądu. Mam dość tego j*banego misgenderowania i ciągłego ataku na mnie bo chcę żeby o mnie mówić "ona". A do tego jeżeli w rozmowie ktoś bierze Mikiego na poważnie to ja wypi*rdalam z tej rozmowy. Srał was pies.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2025, 18:07
@Anantashesha: @Beowulf_: I PRZESTAŃ MNIE K*RWA NAZYWAĆ DARCUSEM, BO TYP CI NAWET SAM PISAŁ ŻE NIE JEST MNĄ. Jesteś jak zacięta płyta.
Odpisz
22 listopada 2025, 18:15
@Anantashesha: A, ostatnia rzecz: opinia że trans kobiety nie powinny używać damskich szatni i łazienek jest jeszcze głupsza, bo tu nawet nie ma jak utrzymywać pozoru, że to jest cokolwiek innego niż zwykła transfobia. Sorry cis faceci, ale to was się boją kobiety, nie nas. Przejrzyjcie sobie statystyki gw*łtów i napaści na tle seksualnym, zobaczycie ilu z nich dokonują trans kobiety i ile z nich dzieje się w szatniach i łazienkach. Podpowiem - prawie zero. Nie wspominając już nawet o tym że w stanach, gdzie zakazano trans osobom używać łazienek zgodnych z ich identyfikacją, już z siedem razy rozlała się po mediach wieść, za każdym razem o innej osobie, że jakiś trans facet został pobity lub aresztowany za to że skorzystał, zgodnie z prawem, z damskiej łazienki. Albo jacyś dwaj cis faceci pobili ciskobiecą lesbijkę za użycie damskiej łazienki. Tu nigdy nie chodziło o ochronę kobiet. Tu chodzi o jeszcze większą kontrolę nad tym kto jak wygląda i nad tym co to znaczy być kobietą, co oczywiście cis faceci chcą ustalać. Weźcie się k*rwa za własną płeć.
Odpisz
22 listopada 2025, 19:02
@Anantashesha: zdajesz sobie sprawę ile creepów może łatwo wykorzystać "argument trans" żeby robić niemoralne rzeczy?
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2025, 20:02
@FluttershyIsNOTaDoormat: To wymień dziesięć przypadków, geniuszu. Cis faceci jakoś nigdy nie potrzebowali tego żeby napastować kobiety. Zresztą, k*rwa, nawet gdyby, to co mnie to obchodzi? To jest argument typu "zakazać widelce bo wiesz ilu poj*bów może je wykorzystać żeby wykłuć komuś oko". Nie zakazuje się rzeczy tylko dlatego że no teoretycznie ktoś mógłby to wykorzystać żeby zrobić coś złego. Zresztą już widzę, będziesz stał pod łazienką i zaglądał kobietom do majtek żeby sprawdzić czy są trans? To sam będziesz creepem. Tyle lat jestem trans i jakoś ani razu nie spotkałam cis kobiety która by odmawiała osobom trans wstępu do łazienek i jednocześnie nie była transfobiczna w innych kwestiach. Pora się pogodzić z tym, że to co proponujecie to jeszcze jeden atak na kobiety. Po przykładzie stanów widzimy jak to działa. Cis kobiety są dużo bardziej przerażone i czują się dużo bardziej w niebezpieczeństwie tym że ktoś chce sprawdzać czy nie są przypadkiem trans niż osobami trans. A poza tym k*rwa jak ktoś będzie napastować kobiety to mam w dupie czy jest trans czy nie i trzeba taką osobę po prostu pociągnąć do odpowiedzialności, a nie zakazywać milionom ludzi wstępu do łazienek. Zresztą co ja się będę pi*rdolić, przecież wiem że twoje argumenty są ch*ja warte i wtórne wobec transfobii, więcej nie odpowiadam.
Odpisz
22 listopada 2025, 20:06
@FluttershyIsNOTaDoormat: A POZA TYM GENIUSZU JAK KTOŚ CHCE WLEŹĆ DO DAMSKIEJ ŁAZIENKI I NAPASTOWAĆ KOBIETY TO MOŻE TO ZROBIĆ BEZ UDAWANIA OSOBY TRANS.
Odpisz
23 listopada 2025, 06:51
@Murarzowa: Nie myśl życzeniowo.
Na ten temat jest wiele badań i znaczna większość z nich przyznaje, że trans kobiety mają przewagę.
Mniejszość która uważa że jej nie mają z reguły mają mało uczestników lub problemy z metodologią.
Trans kobiety dalej mają męskie:
-budowę kostną, która daje przewagę w wielu aspektach
-wzrost
-pojemność płuc
-poziomy hemoglobiny
A jeśli chodzi o mięśnie, to istnieje coś takiego jak pamięć mięśniowa - osoby które kiedyś trenowały mają znacznie łatwiej budować mięśnie. Trans kobiety które kiedyś miały męską muskulaturę mają więcej jąder komórkowych włókien mięśniowych i dalej będą mieć przewagę nad kobietami w tej kwestii, nawet jeśli ich obecny profil hormonalny nie jest w stanie wesprzeć takiej samej muskulatury. I to samo się tyczy byłych sterydziarzy.
Odpisz
23 listopada 2025, 23:17
@Anantashesha: Jak Miki zacytuje jakieś badania to ja jestem Matka Teresa.
Odpisz
24 listopada 2025, 20:30
@Beowulf_: niestety do niektórych fakty nie przemawiają
Odpisz
24 listopada 2025, 21:12
@Beowulf_: @Darcus: Po ...j tak pasywno agresywnie reagujesz na to że nie dałem badań o które nikt nawet nie prosił? Mam je dawać tylko po to żeby je wszyscy olali? Z resztą teraz nawet w wypadku gdy mnie poprosiłeś myślę że to raczej nie ma sensu, bo zrobiłeś to żeby mnie zdyskredytować, a nie żeby rzeczywiście dążyć do prawdy i pewnie i tak zignorujesz ich konkluzję.
Druga kwestia, przyznałem że są badania które wskazują zarówno że trans kobiety mają przewagę, jak i że jej nie mają, ale po prostu te pierwsze są w znacznej większości. Żeby to udowodnić musiałbym podać wszystkie badania na ten temat i tym bardziej by wam się nie chciało tego weryfikować, zamiast wierzyć w te najmniej liczebne i najmniej wiarygodne badania bo się zgadzają z waszą agendą.
Ale niech będzie, tu masz jedno badanie zamień se gwiazdki na kropki i usuń spacje
pmc* ncbi* nlm* nih* gov/articles/PMC8311086
Plus mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że to że trans kobiety mają dalej męski wzrost, szkielet i pojemność płuc to oczywisty fakt, tak samo jak to że to daje przewagę i nie potrzeba na to nawet żadnych badań.
Odpisz
25 listopada 2025, 03:43
@FluttershyIsNOTaDoormat: Spójrz w lustro, misiu.
Odpisz
25 listopada 2025, 03:43
@Anantashesha: @Beowulf_: Jesteś pozbawioną szacunku, transfobiczną, bigoteryjną i nienawistną istotą. Do tego masz urojenia bo sobie jak pięciolatek wkręciłeś że jestem kimś kim nie jestem. Jeszcze żebyś to raz powiedział i dał sobie spokój, to nie. Musisz o tym ryczeć na prawo i lewo jakby to fałszywe odkrycie było największym osiągnięciem twoim życiu. Najzabawniejsze jest k*rwa to że prawdziwemu Darcusowi na jego profilu mówiłeś per Anantashesha. Byś się zdecydował kto jest kim - a nie, zapomniałam że jesteś po prostu złośliwy i zawistny. Nie chce ci się nawet mnie poprawnie genderować, bo z pełną celowością wychodzisz z siebie żeby sprawić mi dyskomfort. Za każdym razem w takiej sytuacji jak ta rozmowa daję ci kolejną szansę, że może chociaż raz nie zachowasz się w zj*bany sposób, że może chociaż raz uszanujesz drugiego człowieka choć w najmniejszym stopniu, a robię to między innymi dlatego że znam twoją sytuację życiową i to jakie trudności musiałeś znosić - i za każdym razem potem tego żałuję. Nie spodziewam się po tej odpowiedzi również żadnej refleksji. Jesteś przewidywalny i od lat taki sam. W ogóle się nie rozwinąłeś przez te lata. Jest mi przykro, jest mi ciebie żal i bardzo ci współczuję. Nie zamierzam nawet czytać tych twoich wypocin, bo z racji twojego głębokiego braku szacunku i ludzkiego traktowania wobec mnie, nie zasługujesz na to.
Odpisz
25 listopada 2025, 04:58
@Beowulf_:
Ty: "Co za pajac, nawet nie podał badań"
Ja: Nie podałem bo nikt by nie przeczytał *podaje badania*
Ty: "Co za pajac, nawet tego nie czytam"
XDDD
Trafnie to przewidziałem
"Jesteś pozbawioną szacunku"
Generalnie to trochę prawda, zwłaszcza do ciebie i to twoja zasługa.
"transfobiczną"
Absolutna nieprawda, jakbyś nie miała pamięci złotej rybki to byś wiedziała że popieram wszelkie prawa transów które mają sens, nawet terapię hormonalną przed pełnoletnością czy blokery dojrzewania.
"bigoteryjną"
To też nieprawda, mam bardzo wysokie IQ i prawdopodobnie mam autyzm. Odkąd byłem mały kwestionowałem normy społeczne i byłem bardzo tolerancyjny wobec wszelkich odchyłów od normy.
"i nienawistną istotą."
Nie w tym kontekście.
"Do tego masz urojenia bo sobie jak pięciolatek wkręciłeś że jestem kimś kim nie jestem."
Przedstawiłem ci masę sensownych argumentów za tym. Nawet jeśli dziwnym trafem losu żyjemy w bardzo nieprawdopodobnej statystycznie rzeczywistości, w której wszystko wskazuje na to, że jesteś darcusem, ale nie jesteś, to mogłabyś przynajmniej przyznać, że tak to wygląda.
"Musisz o tym ryczeć na prawo i lewo jakby to fałszywe odkrycie było największym osiągnięciem twoim życiu."
To że mnie zablokowałaś (bez powodu z resztą) nie pomaga, skoro i tak muszę sam wpisać komu odpowiadam, to równie dobrze mogę wpisać @Darcus, nawet szybciej tak jest.
"Najzabawniejsze jest k*rwa to że prawdziwemu Darcusowi na jego profilu mówiłeś per Anantashesha. Byś się zdecydował kto jest kim"
No jeśli Anantashesha to Darcus, to Darcus to Anantashesha, logiczne chyba.
"Nie chce ci się nawet mnie poprawnie genderować, bo z pełną celowością wychodzisz z siebie żeby sprawić mi dyskomfort."
Nie miałem tego na celu, po prostu jestem przekonany, że jesteś darcusem. Darcus nie tylko nie był trans, ale mówiłaś też o czymś powiązanym z twoją transseksualnością, co wiem że nie byłoby prawdą nt. darcusa, więc stwierdziłem że cała ta osobowość równie dobrze może być wykreowana i że będę się do ciebie odnosił tak jak do darcusa, a nawet jeśli nie - to i tak nie mam do ciebie zbytnio szacunku więc trudno. Zwłaszcza w połączeniu z tym upartym zaprzeczaniem czemuś co wszyscy wiedzą trochę ciężko cię brać poważnie.
Teraz stwierdziłem, że skoro nic mnie to nie kosztuje, to mogę w sumie używać rodzaju żeńskiego, nawet jeśli jestem pewien, że wcale nie jesteś trans.
"a robię to między innymi dlatego że znam twoją sytuację życiową [...] Jesteś przewidywalny i od lat taki sam."
Hmmm... I przypomnij mi - jesteś jakąś losową osobą która pojawiła się tu stosunkowo niedawno, wcale nie darcusem który był tu od dawna, ma ze mną wspólnych znajomych, siedział razem ze mną na discordach itp?
Odpisz
26 listopada 2025, 02:06
@Anantashesha: @Beowulf_: To czy kogoś szanujesz czy nie mówi tylko o tobie, nie o drugiej osobie.
Przesłanki które podałeś na poparcie idiotycznej tezy że jestem tą samą osobą co Darcus były przygodne i naciągane jak guma od majtek. Zasadniczo wszystko opiera się na tym że "piszę podobnie do niego", a reszta to jeden wielki efekt potwierdzenia. No bo przecież skoro wiadomo że ja to on, to przecież nie może być innego wyjaśnienia skąd wiem pewne rzeczy niż to że ja to on. Czyli nowe błyskotliwe prawo logiki formalnej.
Nie wiem czy wrzucałeś jakieś badania bo nie czytam transfobicznych wysrywów. Tak, misgenderowanie mnie "bo ty wiesz lepiej czy ja jestem trans" jest transfobiczne w ch*j. Tak samo jak używanie słowa "transy" i derywatów słowa "transseksualizm".
A bloka masz bo za każdym razem jak jestem na tyle głupia żeby wejść z tobą w interakcję to sprawiasz mi przykrość i dyskomfort. Nie tylko mi zresztą. Jakbyś umiał zachować się jak człowiek i szanować innych ludzi to byśmy mogli rozmawiać jak ludzie. A tak to ch*j.
Btw. nadal możesz kliknąć 'odpowiedz' i wrzuci ci mój nick do tabelki z komentarzem. Możesz sobie skopiować.
Odpisz
26 listopada 2025, 13:38
@Beowulf_: "To czy kogoś szanujesz czy nie mówi tylko o tobie"
Nie katoluj i nie trolluj
"Przesłanki które podałeś [...] były przygodne i naciągane"
Chyba ci pamięć figle płata, więc ci przypomnę:
-Nasz wspólny znajomy niezależnie ode mnie zidentyfikował cię jako darcusa.
-Zachowanie, styl.
-Wszystkie twoje poglądy pasują do darcusa.
-Wstawiałaś gdzieś w komentarzach kilka starych, niszowych memów antykapitalistycznych, tych samych co darcus. To nieprawdopodobne żeby dwie osoby trafiły na nie osobno i na dodatek akurat je uznały za jedne z kilku najbardziej wartych udostępniania.
-Pod memem o darcusie nagle się odpalasz i najebujesz połowę komentarzy, opowiadając jaki to darcus nie był i jaki jest teraz. Pomijając już stopień entuzjazmu do wypowiedzi na jego temat, to twierdzisz że tą całą wiedzę wzięłaś z jednej rozmowy z darcusem na jakimś losowym niepopularnym komunikatorze do którego link ci dała jakaś osoba trzecia?
No i ciekawe skąd niby wiedzę na mój temat wzięłaś, darcus ci na tym chacie podczas jednej rozmowy przekazał telepatycznie całą swoją wiedzę? XD
"Nie wiem czy wrzucałeś jakieś badania bo nie czytam transfobicznych wysrywów [...] misgenderowanie"
Już zaprzestałem i wcześniej nie miałaś z tym problemu jakoś. Przyznaj się po prostu że jest jak mówiłem - nigdy nie miałaś zamiaru dociekać jaka jest prawda, wspomniałaś o badaniach tylko po to żeby mnie zdyskredytować.
""bo ty wiesz lepiej czy ja jestem trans""
Nie trolluj!
"jest transfobiczne w ch*j. Tak samo jak używanie słowa "transy""
Wydaje ci się.
"A bloka masz bo za każdym razem jak jestem na tyle głupia żeby wejść z tobą w interakcję to sprawiasz mi przykrość i dyskomfort. Nie tylko mi zresztą. Jakbyś umiał zachować się jak człowiek i szanować innych ludzi to byśmy mogli rozmawiać jak ludzie. A tak to ch*j."
I tak cały czas odpowiadasz na moje komentarze. Tym blokiem osiągasz tylko 3 rzeczy:
1. Nie mogę odwiedzić twojego profilu, np. żeby porozmawiać nt. zakazywania rodziców
2. Nie możemy odpowiadać na swoje komentarze jeśli nie ma pod nimi żadnych odpowiedzi
3. A jeśli są to zamiast odpowiedzieć normalnie często zaśmiecamy niewinnym osobom powiadomienia
+Oryginalnie dostałem bloka za odmienną opinię - twierdziłem że niebinarni którzy wymagają od innych używania nieistniejących form językowych w rozmowie z nimi wcale nie są niebinarni, tylko sobie coś wmawiają.
Jeśli blokujesz połowę jeja za niezgadzanie się z tobą, to może w tobie tkwi problem? Mogę się założyć że robisz to po to żeby się wyżyć emocjonalnie - jako zamiennik wyzwisk.
"Btw. nadal możesz kliknąć 'odpowiedz' i wrzuci ci mój nick do tabelki z komentarzem. Możesz sobie skopiować."
To jest jeszcze bardziej czasochłonne. A po drugie nie pytałem się o rozwiązanie tego "problemu" tylko ci wytłumaczyłem skąd się bierze to jak to nazwałaś "ciągłe trąbienie" o tym że jesteś darcusem.
Odpisz
26 listopada 2025, 20:00
@Anantashesha: @Beowulf_: Za samo "nie trolluj" nie czytam dalej tego wysrywu.
Odpisz
22 listopada 2025, 16:51
Dlatego o tym nie mówię
Odpisz
22 listopada 2025, 13:42
Typowe prawackie pi*rdolenie. Tak mówimy do osób których poglądy opierają się na j*baniu innych ludzi.
Odpisz
22 listopada 2025, 12:47
Taki wygląd twój
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2025, 11:38
Jestem POLAKIEM i tyle
Odpisz
21 listopada 2025, 14:44
Zawsze. Teoria podkowy w praktyce
Odpisz
21 listopada 2025, 11:43
Ok mrzynie
Moja prawda nadal jest mojszejsza
Odpisz