Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

4 grudnia 2025, 13:22

A poloniści i tak będą walić gruchę do tamtych czasów xd

Avatar Ignisus

3 grudnia 2025, 21:48

Ciekawe kto opłacał tych co mówili Liberum Veto, hmmm...

Avatar Komutor

4 grudnia 2025, 09:24

@Ignisus: każdy, w tym i, a nawet przede wszystkim, polscy magnaci

Avatar whereswally

4 grudnia 2025, 03:46

Ale akurat te ustawy które uwalił Nawrocki były ujowe kolosalnie. Pozdrawia hodowca psów i kryptowaluciarz.

Avatar Papasmerf44

2 grudnia 2025, 09:32

I dlatego właśnie demokracja to syf.

Avatar PanPiernik

2 grudnia 2025, 14:42

@Papasmerf44: dlatego właśnie bycie rządzonym przez elity to syf

Avatar Madonix

2 grudnia 2025, 16:54

@Papasmerf44: chyba oligarchia a nie demokracja

Avatar Oscypkowy

2 grudnia 2025, 19:02

@Madonix: Zatem idealna demokracja nie istnieje, bo albo to musi być komunizm, albo oligarchia

Avatar Madonix

2 grudnia 2025, 19:51

@Oscypkowy: ani jedno ani drugie nie ma nic wspólnego z demokracja
Demokracja to rządy ludu, całego ludu, wszystkich obywateli
Komunizm zakładał totalitaryzm
A oligarchia to rządy najzamozniejszej warstwy społecznej

Avatar Grzanason

2 grudnia 2025, 21:09

@Madonix: To czemu dzieci nie mają głosu ?

Albo wszyscy albo Oligarchia

Avatar Madonix

2 grudnia 2025, 21:41

@Grzanason: dzieci nie mają prawa głosu, dlatego nie mogę głosować, to chyba rzecz oczywista
Tak samo było od samego początku istnienia demokracji, głosować mógł obywatel, czyli dorosły mężczyzna mający oboje rodziców z Aten
Dzisiaj obywatelem jest ten, co ma obywatelstwo
Ale przy głosowaniu dalej obowiązuje wiek, czyli bycie dorosłym

Avatar Komutor

4 grudnia 2025, 09:25

@Madonix: do głosowania nie był potrzebny żaden mająte, jak mówi stare przesłowie szlachcic na zagrodzi był równy wojewodzie, więc to nie była oligarchia

Avatar wiedeni

2 grudnia 2025, 08:59

Ja kiedy ktoś sprowadza upadek I RP do samego liberum veto

Avatar Konto_nieusuniete

2 grudnia 2025, 07:43

J*bana szlachta rozpi*rdala kraj dopóki nie zabierze im się wszystkiego co mają cz.53732

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Grzanason
Dodane przez: Grzanason

To będzie bolało

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Były nóżki, nie ma nóżek

Północne Węgry

Nie zadzieraj z bobrami

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka