Jeśli nie próbujesz porównywać z innymi sezonami lub anime, masz po prostu średniej jakości anime akcji. Może nie dla podium, ale na pewno nie zasługuje na tak niskie oceny. To ludzie się niepotrzebnie tak napompowali na ten sezon, a teraz są rozczarowani, że nie jest tak dobrze, jak sobie wymarzyli. Jeśli wierzyć w budżet, jaki dostali na zrobienie tego, ten sezon i tak jest taki 5/10. Tylko ludzie oceniają 1/10, bo chcieli 10/10 i nie dostali. Co do błędów animacji... każde anime je ma, ale ludzie zauważają je tylko wtedy, gdy potrzeba amunicji do bombardowania negatywnymi opiniami.
Robi się ciekawiej, gdy jest się świadomym, że większość tych ludzi nie wydała w żaden sposób pieniędzy na obejrzenie tego sezonu, a narzekają, jakby kupili grę za 300 zł i okazała się niewypałem.
@Endev: Problemem OPM jest też to, że pomiędzy tym, a poprzednim sezonem jest 6 lat różnicy, więc imagine czekać 6 lat na kontynuacje by dostać słabo zrobiony pod względem animacji sezon
@Endev: "Jeśli nie próbujesz porównywać z innymi sezonami lub anime, masz po prostu średniej jakości anime akcji. Może nie dla podium, ale na pewno nie zasługuje na tak niskie oceny." Dosłownie manga ma więcej ruchu od tego, więc nie, nawet bez porównań jest słabe.
"Są niepotrzebnie napompowani" no trochę ciężko żeby nie byli po 6-ciu latach
To ile dostali budżetu i czasu nie zmienia jakości odcinków, a ta jest ...jowa
Błędy animacji w innych anime można wybaczyć, bo jeśli całość lub przynajmniej większość wygląda bardzo dobrze to te sześć palców przez 3 klatki to jest czepianie się szczegółów, a nie norma jak w tym sezonie. trochę prawdy jest że ludzie przesadzają z tym, ale to już inny problem.
A jeszcze co do tego że "NiC NIe wYdaLI i MajĄ CZElnośĆ NarzEkAć" narzekają, bo wiedzą, że te sceny najprawdopodobniej już nigdy nie będą zanimowane znowu, więc jeśli teraz nie wyglądają dobrze, to już prawdopodobnie nigdy nie będą dobrze wyglądać. Tak, fanowskie animacje istnieją, ale to co innego niż oficjalne źródła.
także w skrócie:
"Zrób serial znany z niesamowitej animacji i scen walk"
"Zakończ sezon 2 mocno otwarcie"
"wypuść 3 sezon, z denną jakością animacji"
"dlaczego im się to nie podoba"
@Endev: Niby tak ale jednak da się zrozumieć że ludzie są... Niezbyt zadowoleni z takiego spadku na jakości
Dajesz człowiekowi za*bistego steka - człowiek zadowolony
Kilka dni później dajesz mu względnie dobrego schabowego - człowiek już mniej zadowolony ale dalej dobre
Człowiek czeka miesiącami na kolejnego schabowego... Czeka i czeka i czeka aż się w końcu doczekał byle odgrzewanego kotleta sprzed tygodnia - człowiek zły
Gdyby chociaż próbowali utrzymać jakiś standard jakości z poprzednich sezonów
To tak jakby steam teraz wypuścił half life 3 który okazał by się gniotem
Chociaż wsm słabe porównanie bo z opm to muszą tylko dobrze zaadaptować mangę a nie pisać wszystkiego od nowa
@Krol123: "Dosłownie manga ma więcej ruchu od tego, więc nie, nawet bez porównań jest słabe." Manga nie ma żadnego ruchu. Więc... co?
"no trochę ciężko żeby nie byli po 6-ciu latach" Nie aż tak ciężko, nawet reżyser miesiąc przed premierą powiedział, żeby ludzie zmniejszyli ekscytację i wymagania. Nie zrobili tego więc... cóż.
"To ile dostali budżetu i czasu nie zmienia jakości odcinków, a ta jest ...jowa" Czas pracy i otrzymany budżet to dosłownie dwa z kilku najważniejszych czynników przy tworzeniu czegokolwiek. Nie opłacisz uzdolnionych pracowników, zwłaszcza jeśli praca ciągnęła się przez lata.
Tu się zgadzamy, więc wątek błędów w animacji możemy zatem zamknąć.
Okej, niezbyt skontrowałeś mój argument tutaj, tylko gładko zmieniłeś temat. Nie uważam, że ludzie nie powinni wyrażać swoich opinii, w tym negatywnych, ale biorąc pod uwagę fakt, że większość z nich pewnie spiraciła z internetu, ich poziom narzekania jest przesadzony. A do tego ich oceny są emocjonalne zamiast rzetelne.
Jeszcze dodam, jak ja patrzę na te rzeczy, żeby było jasne, dlaczego mój pogląd jest taki, a nie inny, co może doprowadzić do wzajemnego zrozumienia. Ja traktuję i oceniam sezony anime jako oddzielne dzieła. Te są często robione przez różne zestawy ludzi i często oddzielone kilkoma latami, więc zmiennych jest zbyt dużo, żebym mógł pozwolić sobie na mierzenie ich tą samą miarą. To mi także pozwala uniknąć nabudowywania niepotrzebnych oczekiwań i wymagań.
@Kotel2077: Nie ukrywam, że jakość mogła spaść, ale nie jest najgorsza. Jednak niskie oceny nadal wynikają z emocjonalnego wygarnięcia niespełnionych oczekiwań zamiast oceny faktycznej sezonu. Studio i reżyser nie obiecali niesamowitej jakości wykonania, a nawet reżyser miesiąc przed premierą ostrzegł, że jakość będzie niższa. Jeśli ktoś nie stemperował swoich oczekiwań mimo wszystko... cóż, takich ludzi nie zrozumiem.
A co do HL3, jednym z głównych powodów-teorii niepowstawania tej gry jest to, że Valve jest świadome tego, jak oczekiwana jest to gra, i widzą, jak współcześnie ludzi wylewają szambo na wszystko, co 'nie dowiozło', tak jak omawiany OPM. Jest duże ryzyko, że niezależnie jak dobrą grę by zrobili i jak by nie się starali, ludzie nie będą zadowoleni, bo dla niektórych HL3 musi być grą generacji, prawdziwą petardą, która ma wstrząsnąć całym przemysłem growym.
@Endev: 1. No nie dosłownie, ale większość serialu to po prostu te same obrazki z mangi tyle że w gorszej jakości, a niektóre są zastąpione mniej wymagającymi, np. to jak Genos i Fubuki idą i rozmawiają, zastąpione statycznym obrazem ściany.
2. Pan nowy w internecie? Popatrz na hype jaki wygenerował np. silksong, który był też kilka lat w produkcji. to nie jest coś co można po prostu powiedzieć by ludzie chcieli mniej, niż dotychczas mieli, jedyny tego efekt jaki da się tym osiągnąć, to nastawić ludzi negatywnie do produkcji.
3. Wiem jak działa produkcja, ale chodzi mi o to że niewielu ludzi interesuje to dlaczego jest taka jakość jaka jest. Jasne, mają powody dlaczego to tak wygląda, ale świadomość tego nie wpływa na fakt że odcinki wyglądają jakby animowali je w power poincie.
4. Co do przesadzonych Opinii się zgodzę, ale przepraszam bardzo, jak mają to oceniać, obiektywnie? bo obiektywnie to to wciąż jest jeden z najgorzej zanimowanych seriali anime, już nawet bez porównań do poprzednich sezonów. Ludzie to niezbyt obiektywne stworzenia, a sztuka, taka jak anime ma wywoływać emocje, a jeśli się jej nie udaje, to ludzie są zawiedzeni.
5.Nie mogę oczywiście wpłynąć na to, jak ty postrzegasz oddzielne sezony, ale większość ludzi tak nie robi. Przecież jest chyba jakiś powód dla którego wielu ludzi urządza sobie maratony oglądania poprzednich części/sezonów na trochę przed wyjściem następnej. I faktem jest to że jak za 10, 20 czy ileś lat jak ktoś będzie chciał sobie obejrzeć całą serię, to jedyne co go będzie interesowało to to, że po 2 sezonie animacja wygląda o wiele gorzej.
żeby dać porównanie na pożegnanie, i zaprezentować jak większość ludzi widzi ten sezon, wyobraź sobie że idziesz do 5 gwiazdkowej restauracji, znanej z najróżniejszych potraw, i mówisz kelnerowi, by cię kucharz zaskoczył. On odchodzi, po czym mija 30 min, godzina, 2 godz. Wraca on po 2,5 godz, i kładzie przed tobą kotlet mielony z biedry. Mówi że w kuchni skończyło się jedzenie, i że to jest jedyne co mogą teraz podać. Niby nikt ci nic nie obiecywał. Niby dostałeś coś do jedzenia. Niby jest powód dla którego jest jak jest a nie lepiej. Nie zmienia to jednak faktu, że siedzisz w 5 gwiazdkowej restauracji, głodny jak nie wiem co, z kotletem z biedry na talerzu.
@Krol123: Jeżeli chodzi o te 6 palców to nie chodziło o to, że to jest czepianie się na siłę, tylko ten palec jest dowodem na to, że używali AI (Raczej trudno byłoby rysownikowi się j....ąć o dodatkowy palec) Pamiętam, że jeszcze było coś z znikającym plastrem
@MasloPolskie:
Stan animacji One punch man sezon 3 jest tak zły, że osiągnął masę krytyczną i zaczął się zapadać pod swoim ciężarem niekompetencji.
Dosłownie anime, którego 1 sezon wyznaczał standardy animacji, z 3 sezonem jest gorsze od Boku no hero academii, tej akademik, której fandom jest największym ściekiem z pośród ścieków
@MasloPolskie: Wiem, że jest zasada by nie łączyć fandomu oraz dzieła, ale w przypadku Akademii
Fandom dosłownie wysyłał listy z życzeniami śmierci, bo autor nie zmienił historii pod ich gejowski czy inny fanfik, który był spisany na Wattpadzie.
@MasloPolskie: ogółem myśleli, że nie muszą się wcale starać bo przecież wszyscy i tak obejrzą bo przecież "one punch man", zaczęli używać AI i ogólnie jechali po linii najmniejszego oporu (albo najmniejszego wydatku)
@Rebelian_Chaosu: Pamietam jak jechano po Blue Locku za animacje w 2 sezonie i jak chciałam sprawdzić oceny odcinków na imdb to każdy ma powyzej 7/10, a OP nawet 2/10 nie ma, wiec widze jak jest źle xDD
Tak btw to co ostatnio weszłam na podstronę trzeciego sezonu OPM by go usunąć z plan to watch (chyba przeczytam mangę zamiast tego) i w polecanych były te dwa pierwsze tytuly ktore wymieniłeś xD. Jeszcze Uzumaki, gdzie cały budzet do animacji poszedł na pierwszy odcinek
Sezon 1 OPM był powodem, dlaczego zacząłem w ogóle oglądać anime. Czekałem dosłownie dekadę na to, żeby obejrzeć ekranizację tej mangi, a dostałem coś mającego mniej klatek niż sama manga
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2025, 22:42
Jasna k...a, muszę pokonać depresję i nadrobić Akademię!!!
Odpisz
3 grudnia 2025, 23:54
Jeśli nie próbujesz porównywać z innymi sezonami lub anime, masz po prostu średniej jakości anime akcji. Może nie dla podium, ale na pewno nie zasługuje na tak niskie oceny. To ludzie się niepotrzebnie tak napompowali na ten sezon, a teraz są rozczarowani, że nie jest tak dobrze, jak sobie wymarzyli. Jeśli wierzyć w budżet, jaki dostali na zrobienie tego, ten sezon i tak jest taki 5/10. Tylko ludzie oceniają 1/10, bo chcieli 10/10 i nie dostali. Co do błędów animacji... każde anime je ma, ale ludzie zauważają je tylko wtedy, gdy potrzeba amunicji do bombardowania negatywnymi opiniami.
Robi się ciekawiej, gdy jest się świadomym, że większość tych ludzi nie wydała w żaden sposób pieniędzy na obejrzenie tego sezonu, a narzekają, jakby kupili grę za 300 zł i okazała się niewypałem.
Tylko takie spostrzeżenia mam.
Odpisz
4 grudnia 2025, 09:26
@Endev: Problemem OPM jest też to, że pomiędzy tym, a poprzednim sezonem jest 6 lat różnicy, więc imagine czekać 6 lat na kontynuacje by dostać słabo zrobiony pod względem animacji sezon
Odpisz
4 grudnia 2025, 10:30
@Endev: "Jeśli nie próbujesz porównywać z innymi sezonami lub anime, masz po prostu średniej jakości anime akcji. Może nie dla podium, ale na pewno nie zasługuje na tak niskie oceny." Dosłownie manga ma więcej ruchu od tego, więc nie, nawet bez porównań jest słabe.
"Są niepotrzebnie napompowani" no trochę ciężko żeby nie byli po 6-ciu latach
To ile dostali budżetu i czasu nie zmienia jakości odcinków, a ta jest ...jowa
Błędy animacji w innych anime można wybaczyć, bo jeśli całość lub przynajmniej większość wygląda bardzo dobrze to te sześć palców przez 3 klatki to jest czepianie się szczegółów, a nie norma jak w tym sezonie. trochę prawdy jest że ludzie przesadzają z tym, ale to już inny problem.
A jeszcze co do tego że "NiC NIe wYdaLI i MajĄ CZElnośĆ NarzEkAć" narzekają, bo wiedzą, że te sceny najprawdopodobniej już nigdy nie będą zanimowane znowu, więc jeśli teraz nie wyglądają dobrze, to już prawdopodobnie nigdy nie będą dobrze wyglądać. Tak, fanowskie animacje istnieją, ale to co innego niż oficjalne źródła.
także w skrócie:
"Zrób serial znany z niesamowitej animacji i scen walk"
"Zakończ sezon 2 mocno otwarcie"
"wypuść 3 sezon, z denną jakością animacji"
"dlaczego im się to nie podoba"
Odpisz
4 grudnia 2025, 10:34
@Endev: Niby tak ale jednak da się zrozumieć że ludzie są... Niezbyt zadowoleni z takiego spadku na jakości
Dajesz człowiekowi za*bistego steka - człowiek zadowolony
Kilka dni później dajesz mu względnie dobrego schabowego - człowiek już mniej zadowolony ale dalej dobre
Człowiek czeka miesiącami na kolejnego schabowego... Czeka i czeka i czeka aż się w końcu doczekał byle odgrzewanego kotleta sprzed tygodnia - człowiek zły
Gdyby chociaż próbowali utrzymać jakiś standard jakości z poprzednich sezonów
To tak jakby steam teraz wypuścił half life 3 który okazał by się gniotem
Chociaż wsm słabe porównanie bo z opm to muszą tylko dobrze zaadaptować mangę a nie pisać wszystkiego od nowa
Odpisz
4 grudnia 2025, 14:37
@Krol123: "Dosłownie manga ma więcej ruchu od tego, więc nie, nawet bez porównań jest słabe." Manga nie ma żadnego ruchu. Więc... co?
"no trochę ciężko żeby nie byli po 6-ciu latach" Nie aż tak ciężko, nawet reżyser miesiąc przed premierą powiedział, żeby ludzie zmniejszyli ekscytację i wymagania. Nie zrobili tego więc... cóż.
"To ile dostali budżetu i czasu nie zmienia jakości odcinków, a ta jest ...jowa" Czas pracy i otrzymany budżet to dosłownie dwa z kilku najważniejszych czynników przy tworzeniu czegokolwiek. Nie opłacisz uzdolnionych pracowników, zwłaszcza jeśli praca ciągnęła się przez lata.
Tu się zgadzamy, więc wątek błędów w animacji możemy zatem zamknąć.
Okej, niezbyt skontrowałeś mój argument tutaj, tylko gładko zmieniłeś temat. Nie uważam, że ludzie nie powinni wyrażać swoich opinii, w tym negatywnych, ale biorąc pod uwagę fakt, że większość z nich pewnie spiraciła z internetu, ich poziom narzekania jest przesadzony. A do tego ich oceny są emocjonalne zamiast rzetelne.
Jeszcze dodam, jak ja patrzę na te rzeczy, żeby było jasne, dlaczego mój pogląd jest taki, a nie inny, co może doprowadzić do wzajemnego zrozumienia. Ja traktuję i oceniam sezony anime jako oddzielne dzieła. Te są często robione przez różne zestawy ludzi i często oddzielone kilkoma latami, więc zmiennych jest zbyt dużo, żebym mógł pozwolić sobie na mierzenie ich tą samą miarą. To mi także pozwala uniknąć nabudowywania niepotrzebnych oczekiwań i wymagań.
Odpisz
4 grudnia 2025, 14:45
@Kotel2077: Nie ukrywam, że jakość mogła spaść, ale nie jest najgorsza. Jednak niskie oceny nadal wynikają z emocjonalnego wygarnięcia niespełnionych oczekiwań zamiast oceny faktycznej sezonu. Studio i reżyser nie obiecali niesamowitej jakości wykonania, a nawet reżyser miesiąc przed premierą ostrzegł, że jakość będzie niższa. Jeśli ktoś nie stemperował swoich oczekiwań mimo wszystko... cóż, takich ludzi nie zrozumiem.
A co do HL3, jednym z głównych powodów-teorii niepowstawania tej gry jest to, że Valve jest świadome tego, jak oczekiwana jest to gra, i widzą, jak współcześnie ludzi wylewają szambo na wszystko, co 'nie dowiozło', tak jak omawiany OPM. Jest duże ryzyko, że niezależnie jak dobrą grę by zrobili i jak by nie się starali, ludzie nie będą zadowoleni, bo dla niektórych HL3 musi być grą generacji, prawdziwą petardą, która ma wstrząsnąć całym przemysłem growym.
Odpisz
4 grudnia 2025, 16:41
@Endev: 1. No nie dosłownie, ale większość serialu to po prostu te same obrazki z mangi tyle że w gorszej jakości, a niektóre są zastąpione mniej wymagającymi, np. to jak Genos i Fubuki idą i rozmawiają, zastąpione statycznym obrazem ściany.
2. Pan nowy w internecie? Popatrz na hype jaki wygenerował np. silksong, który był też kilka lat w produkcji. to nie jest coś co można po prostu powiedzieć by ludzie chcieli mniej, niż dotychczas mieli, jedyny tego efekt jaki da się tym osiągnąć, to nastawić ludzi negatywnie do produkcji.
3. Wiem jak działa produkcja, ale chodzi mi o to że niewielu ludzi interesuje to dlaczego jest taka jakość jaka jest. Jasne, mają powody dlaczego to tak wygląda, ale świadomość tego nie wpływa na fakt że odcinki wyglądają jakby animowali je w power poincie.
4. Co do przesadzonych Opinii się zgodzę, ale przepraszam bardzo, jak mają to oceniać, obiektywnie? bo obiektywnie to to wciąż jest jeden z najgorzej zanimowanych seriali anime, już nawet bez porównań do poprzednich sezonów. Ludzie to niezbyt obiektywne stworzenia, a sztuka, taka jak anime ma wywoływać emocje, a jeśli się jej nie udaje, to ludzie są zawiedzeni.
5.Nie mogę oczywiście wpłynąć na to, jak ty postrzegasz oddzielne sezony, ale większość ludzi tak nie robi. Przecież jest chyba jakiś powód dla którego wielu ludzi urządza sobie maratony oglądania poprzednich części/sezonów na trochę przed wyjściem następnej. I faktem jest to że jak za 10, 20 czy ileś lat jak ktoś będzie chciał sobie obejrzeć całą serię, to jedyne co go będzie interesowało to to, że po 2 sezonie animacja wygląda o wiele gorzej.
żeby dać porównanie na pożegnanie, i zaprezentować jak większość ludzi widzi ten sezon, wyobraź sobie że idziesz do 5 gwiazdkowej restauracji, znanej z najróżniejszych potraw, i mówisz kelnerowi, by cię kucharz zaskoczył. On odchodzi, po czym mija 30 min, godzina, 2 godz. Wraca on po 2,5 godz, i kładzie przed tobą kotlet mielony z biedry. Mówi że w kuchni skończyło się jedzenie, i że to jest jedyne co mogą teraz podać. Niby nikt ci nic nie obiecywał. Niby dostałeś coś do jedzenia. Niby jest powód dla którego jest jak jest a nie lepiej. Nie zmienia to jednak faktu, że siedzisz w 5 gwiazdkowej restauracji, głodny jak nie wiem co, z kotletem z biedry na talerzu.
Odpisz
4 grudnia 2025, 17:20
@Krol123: Jeżeli chodzi o te 6 palców to nie chodziło o to, że to jest czepianie się na siłę, tylko ten palec jest dowodem na to, że używali AI (Raczej trudno byłoby rysownikowi się j....ąć o dodatkowy palec) Pamiętam, że jeszcze było coś z znikającym plastrem
Odpisz
4 grudnia 2025, 10:54
Było źle, ale nie gorzej niż z Uzumaki
Odpisz
3 grudnia 2025, 10:28
hahahahaaaaaa
normalnie boki zrywać!!!
(o co biega?????)
Odpisz
3 grudnia 2025, 10:34
@MasloPolskie: 3 sezon One Punch Mana jest w gorszym stanie animacji niż 7 Deadly Frames, Frame Lock i Framevincible
Odpisz
3 grudnia 2025, 10:36
@Rebelian_Chaosu: lepsze wyjaśnienie co go nie rozumiem niźli jego brak
Odpisz
3 grudnia 2025, 10:38
@MasloPolskie:
Stan animacji One punch man sezon 3 jest tak zły, że osiągnął masę krytyczną i zaczął się zapadać pod swoim ciężarem niekompetencji.
Dosłownie anime, którego 1 sezon wyznaczał standardy animacji, z 3 sezonem jest gorsze od Boku no hero academii, tej akademik, której fandom jest największym ściekiem z pośród ścieków
Odpisz
3 grudnia 2025, 10:54
@Dexter_Ward: nie łącz fandomu i dzieła, czy coś
oraz dzięki za wyjaśnienie
Odpisz
3 grudnia 2025, 10:57
@MasloPolskie: Wiem, że jest zasada by nie łączyć fandomu oraz dzieła, ale w przypadku Akademii
Fandom dosłownie wysyłał listy z życzeniami śmierci, bo autor nie zmienił historii pod ich gejowski czy inny fanfik, który był spisany na Wattpadzie.
Odpisz
3 grudnia 2025, 21:17
@MasloPolskie: ogółem myśleli, że nie muszą się wcale starać bo przecież wszyscy i tak obejrzą bo przecież "one punch man", zaczęli używać AI i ogólnie jechali po linii najmniejszego oporu (albo najmniejszego wydatku)
Odpisz
3 grudnia 2025, 21:54
@Rebelian_Chaosu: nie obrażąj mi tu framevincible. z dwoma ostatnimi odcinkami naprawdę się postarali
Odpisz
3 grudnia 2025, 22:04
@Dexter_Ward: TYLKO ZACZEKAJ NA 17 SEZON I ZOBACZYSZ ŻE TO BĘDZIE NAJLEPSZE ANIME W HISTORII!!!
Odpisz
4 grudnia 2025, 07:54
@cziker_z_maka: No, tych kilka kilkusekundowych scen było w dechę.
Odpisz
4 grudnia 2025, 09:22
@Rebelian_Chaosu: Pamietam jak jechano po Blue Locku za animacje w 2 sezonie i jak chciałam sprawdzić oceny odcinków na imdb to każdy ma powyzej 7/10, a OP nawet 2/10 nie ma, wiec widze jak jest źle xDD
Tak btw to co ostatnio weszłam na podstronę trzeciego sezonu OPM by go usunąć z plan to watch (chyba przeczytam mangę zamiast tego) i w polecanych były te dwa pierwsze tytuly ktore wymieniłeś xD. Jeszcze Uzumaki, gdzie cały budzet do animacji poszedł na pierwszy odcinek
Odpisz
4 grudnia 2025, 08:24
Wydali cały budżet na walkę Flashy Flasha, nagle animacja była płynna
Odpisz
4 grudnia 2025, 08:18
One Punch Man widzę 30% robi
Odpisz
3 grudnia 2025, 23:38
Sezon 1 OPM był powodem, dlaczego zacząłem w ogóle oglądać anime. Czekałem dosłownie dekadę na to, żeby obejrzeć ekranizację tej mangi, a dostałem coś mającego mniej klatek niż sama manga
Odpisz
3 grudnia 2025, 21:36
W ostatnim odcinku trochę bardziej się postarali, ale nic co by uratowało sezon
Odpisz
3 grudnia 2025, 22:16
@Kto_Inny: To uczucie kiedy fanowskie animacje mają lepszą jakość od oficjalnego anime.
Odpisz
3 grudnia 2025, 22:53
@DHF1232:
Zaczyna to przypominać sytuacje z informatyką, gdzie open source jest lepiej zrobiony niż korporacyjne gnioty
Odpisz
3 grudnia 2025, 22:44
Dobra, ale ten Deku jest uroczy
Odpisz
3 grudnia 2025, 22:15
One Frame Man
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2025, 10:17
Manga miała więcej paneli niż anime klatek
Odpisz
3 grudnia 2025, 09:48
Odpisz