memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 czerwca, 09:31
W opolskim są moje ulubione góry, no i skąd by matury przeciekały?
Odpisz
7 grudnia 2025, 20:39
oczywiście że by to zauważono, GZM i Kraków stały by się osobną wyspą
7 grudnia 2025, 13:47
Mazowieckie i Śląskie do śmieci.
7 grudnia 2025, 09:55
Nieprawda, gdyby zniknęło Lubelskie, zniknęłyby Białołęka... Cześć Warszawy by wyparowała...
7 grudnia 2025, 00:16
Woj. kuj-pom akurat jest jednym z istotniejszych w Polsce
6 grudnia 2025, 21:33
Jakbym zdechl to bym zauważył(ja z opo), podlaskie również wazne memowo
6 grudnia 2025, 20:40
Polski żużel by się skurczył Ale przynajmniej nie byłoby tej patoli z Zielonej
6 grudnia 2025, 19:41
Właśnie że ludzie by zauważyli, bo by się jakość życia poprawiła bez Łodzi
6 grudnia 2025, 19:28
Kto z wyspy śląsko-małopolskiej?
6 grudnia 2025, 18:40
Jestem z mazowsza, yebać Warszafkę
6 grudnia 2025, 18:37
Ja bym zauważył, moja rodzina mieszka w takim.
6 grudnia 2025, 16:25
Warszawę usuń i polska będzie lepsza
6 grudnia 2025, 16:20
Ale żeby tak wykreślić majonez kielecki przed samymi świętami.. Przecież zapanują zamieszki
6 grudnia 2025, 15:38
Jestem z mazowsza a bym zauwałył brak opola, białegostoku, łodzi i najlepszego fragmentu odry
6 grudnia 2025, 14:50
Prędzej święto narodowe bo Białystok Bydgoszcz i Łódź zniknęłyby z mapy Polski
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 czerwca, 09:31
W opolskim są moje ulubione góry, no i skąd by matury przeciekały?
Odpisz
7 grudnia 2025, 20:39
oczywiście że by to zauważono, GZM i Kraków stały by się osobną wyspą
Odpisz
7 grudnia 2025, 13:47
Mazowieckie i Śląskie do śmieci.
Odpisz
7 grudnia 2025, 09:55
Nieprawda, gdyby zniknęło Lubelskie, zniknęłyby Białołęka... Cześć Warszawy by wyparowała...
Odpisz
7 grudnia 2025, 00:16
Woj. kuj-pom akurat jest jednym z istotniejszych w Polsce
Odpisz
6 grudnia 2025, 21:33
Jakbym zdechl to bym zauważył(ja z opo), podlaskie również wazne memowo
Odpisz
6 grudnia 2025, 20:40
Polski żużel by się skurczył
Ale przynajmniej nie byłoby tej patoli z Zielonej
Odpisz
6 grudnia 2025, 19:41
Właśnie że ludzie by zauważyli, bo by się jakość życia poprawiła bez Łodzi
Odpisz
6 grudnia 2025, 19:28
Kto z wyspy śląsko-małopolskiej?
Odpisz
6 grudnia 2025, 18:40
Jestem z mazowsza, yebać Warszafkę
Odpisz
6 grudnia 2025, 18:37
Ja bym zauważył, moja rodzina mieszka w takim.
Odpisz
6 grudnia 2025, 16:25
Warszawę usuń i polska będzie lepsza
Odpisz
6 grudnia 2025, 16:20
Ale żeby tak wykreślić majonez kielecki przed samymi świętami.. Przecież zapanują zamieszki
Odpisz
6 grudnia 2025, 15:38
Jestem z mazowsza a bym zauwałył brak opola, białegostoku, łodzi i najlepszego fragmentu odry
Odpisz
6 grudnia 2025, 14:50
Prędzej święto narodowe bo Białystok Bydgoszcz i Łódź zniknęłyby z mapy Polski
Odpisz