A Ty masz pijawki czy jesteś pijawką?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
A jednak zrobili to w ten sposób
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2025, 08:22
autor obrazka dawał hasło losowym ludziom na prawo i lewo zamiast normalnie się z nimi dogadać w sprawie opłacania netflixa
Odpisz
11 grudnia 2025, 22:32
Teraz nawet nie opłaca się mieć tylu kont, bo i tak nie można oglądać w różnych mieszkaniach, chyba że co chwile wysyłacie sobie kod potwierdzenia żeby można było zmienić gospodarstwo domowe i oglądać.
Odpisz
7 grudnia 2025, 19:54
Ja współdzielę koszty i rozliczam się co do grosza, ale rozumiem ból autora.
Odpisz
10 grudnia 2025, 23:27
@werenspawel: co do grosza za miesiec lecz co roku
Odpisz
7 grudnia 2025, 17:40
U mnie jest
-Tasiemiec
-pijawka
-kleszcz
Odpisz
7 grudnia 2025, 14:12
Byo
Odpisz