memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 grudnia 2025, 23:18
Pamięta ktoś głos z kas Tesco? Rzadko kiedy trafiałem na tak gestapowski kobiecy głos.
Odpisz
9 grudnia 2025, 17:48
Nie rel. Sam jestem kasjerem i jak namieszam to gram na telefonie czekając.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2025, 23:18
Pamięta ktoś głos z kas Tesco?
Rzadko kiedy trafiałem na tak gestapowski kobiecy głos.
Odpisz
9 grudnia 2025, 17:48
Nie rel. Sam jestem kasjerem i jak namieszam to gram na telefonie czekając.
Odpisz