Okazuje się, że w Biedronce gdy nikt nie podchodzi pomóc jest na kasie w lewym dolnym rogu "wezwij pomoc" i kasjer dostaje info na kasie, niestety dowiedziałem się o tym gdy czekałem z 2min aż będę mógł kupić to j...ne piwko
@Towarzysz777: 2 minuty? Oj to amatorka. Chłopie ja czekałem raz 20 minut, zablokowałem wszystkie samoobsługowe i zrobiłem free roam po całym sklepie. Okazuje się, że z jakiegoś kurde niewiadomego powodu o godzinie 20:30 cała biedronka była pusta, zero klientów, ani jednego pracownika, nawet k...a palety zabrali
@werenspawel: No tak XD Zauważyłem to, miałem mindfucka, ale i tak postanowiłem opowiedzieć historię z nie tak odległego mi już życia studenta-alkoholika
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 grudnia 2025, 16:33
Okazuje się, że w Biedronce gdy nikt nie podchodzi pomóc jest na kasie w lewym dolnym rogu "wezwij pomoc" i kasjer dostaje info na kasie, niestety dowiedziałem się o tym gdy czekałem z 2min aż będę mógł kupić to j...ne piwko
Odpisz
9 grudnia 2025, 17:27
@Towarzysz777: 2 minuty? Oj to amatorka. Chłopie ja czekałem raz 20 minut, zablokowałem wszystkie samoobsługowe i zrobiłem free roam po całym sklepie. Okazuje się, że z jakiegoś kurde niewiadomego powodu o godzinie 20:30 cała biedronka była pusta, zero klientów, ani jednego pracownika, nawet k...a palety zabrali
Odpisz
9 grudnia 2025, 17:50
@Lacoste: Ale wiecie że to nie pod tym memem komentarze o namieszaniu przy kasie?😂
Odpisz
9 grudnia 2025, 18:28
@werenspawel:
Odpisz
10 grudnia 2025, 14:39
@werenspawel: sam się dziwiłem czy przypadkiem nie weszłem w złe komentarze
Odpisz
10 grudnia 2025, 16:57
@werenspawel: No tak XD Zauważyłem to, miałem mindfucka, ale i tak postanowiłem opowiedzieć historię z nie tak odległego mi już życia studenta-alkoholika
Odpisz
13 grudnia 2025, 19:24
@Towarzysz777: pamiętam w tesco(dobre czasy), pani miala takie stoisko, gdzie pilnowala samoobslugowek i jak cos się dzialo to reagowala.
Odpisz