Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarzysz777

Edytowano - 9 grudnia 2025, 16:33

Okazuje się, że w Biedronce gdy nikt nie podchodzi pomóc jest na kasie w lewym dolnym rogu "wezwij pomoc" i kasjer dostaje info na kasie, niestety dowiedziałem się o tym gdy czekałem z 2min aż będę mógł kupić to j...ne piwko

Avatar Lacoste

9 grudnia 2025, 17:27

@Towarzysz777: 2 minuty? Oj to amatorka. Chłopie ja czekałem raz 20 minut, zablokowałem wszystkie samoobsługowe i zrobiłem free roam po całym sklepie. Okazuje się, że z jakiegoś kurde niewiadomego powodu o godzinie 20:30 cała biedronka była pusta, zero klientów, ani jednego pracownika, nawet k...a palety zabrali

Avatar werenspawel

9 grudnia 2025, 17:50

@Lacoste: Ale wiecie że to nie pod tym memem komentarze o namieszaniu przy kasie?😂

Avatar Towarzysz777

9 grudnia 2025, 18:28

Avatar Adix174

10 grudnia 2025, 14:39

@werenspawel: sam się dziwiłem czy przypadkiem nie weszłem w złe komentarze

Avatar Lacoste

10 grudnia 2025, 16:57

@werenspawel: No tak XD Zauważyłem to, miałem mindfucka, ale i tak postanowiłem opowiedzieć historię z nie tak odległego mi już życia studenta-alkoholika

Avatar Cymbal

13 grudnia 2025, 19:24

@Towarzysz777: pamiętam w tesco(dobre czasy), pani miala takie stoisko, gdzie pilnowala samoobslugowek i jak cos się dzialo to reagowala.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

To się nie może nie udać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trzeba brać osobną torbę

Z klasą się trzeba urodzić

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka