Możesz wszystko, nawet to
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Mało znany szczegół
Nie zadzieraj z bobrami
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Frustrujące
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2025, 01:27
Odpisz
10 grudnia 2025, 19:44
Przypomina mi pewną animację MeatCanyon
Odpisz
10 grudnia 2025, 22:13
@niggiddu: "Anioł masy"?
Odpisz
10 grudnia 2025, 23:54
@Dominator4021: jop
Odpisz
11 grudnia 2025, 08:15
@niggiddu: Wiem o tym, bo widziałem na kanale "Pawlikowe Fanduby".
Odpisz
11 grudnia 2025, 08:40
@Dominator4021: sam oglądam te filmiki dwa razy - w oryginale i z dubbingiem pawlikowym. Co prawda preferuję oryginały, ale to drugie to też wzorowa robota.
Odpisz
11 grudnia 2025, 14:24
@niggiddu: Szczerze to lubię takie dubbingi jak u Pawlika.
Odpisz
10 grudnia 2025, 22:41
Jezu Chryste
Tutaj nawet nie ma już memów
Tylko chłam
Odpisz
10 grudnia 2025, 23:30
@AxonDeHudin: w pełni się zgadzam, jednakże twój opis chyba ma coś przeciwko
Odpisz
11 grudnia 2025, 13:05
@Jakis_Uzytkownik:
Niestety zasady to zasady
Jak nie ja to kto inny
Odpisz
11 grudnia 2025, 08:09
Reakcja mojego pokemona
[Dostał traumę na 300 lat]
Odpisz
11 grudnia 2025, 07:22
Powiedzmy że mogę nawet to. Załóżmy hipotetycznie, że mógłbym nawet to dostać bez żadnego wysiłku czy kosztu. Nie skorzystałbym. W sumie jest cała masa nieprzyjemnych i paskudnych rzeczy, które wybrałbym zamiast tego gdybym musiał wybierać.
Odpisz
11 grudnia 2025, 02:16
I tak właśnie drogie dzieci mógłby wyglądać Jaba de Hutt, gdyby trenował i się nie spasł.
Odpisz
10 grudnia 2025, 19:11
Gdyby Bóg Imperator Diuny chodził na siłkę.
Odpisz
10 grudnia 2025, 21:00
@Figarus: nie no to jeszcze gorsze
Odpisz
10 grudnia 2025, 20:56
... Idę na siłkę.
Odpisz
10 grudnia 2025, 20:47
Odpisz
10 grudnia 2025, 20:14
Jedna igła i go nie ma
Odpisz
10 grudnia 2025, 19:58
To bardziej karykatura
Odpisz
10 grudnia 2025, 19:46
Odpisz
10 grudnia 2025, 19:47
@Dark_Later: ja dałam tylko "nieodpowiednie treści", ale to jest dużo lepsze XDD
Odpisz
10 grudnia 2025, 19:52
@Dark_Later: a ja muszę liczyć na to, że nie dostanę bana za obrażanie administracji xD
Odpisz
10 grudnia 2025, 19:47
Admin, ja piɛrdolę, kűrwa mać
Odpisz
10 grudnia 2025, 19:36
Odpisz
10 grudnia 2025, 19:35
To i tak nic nie da, ale zgłośmy to, proszę
Odpisz