Byle do piątku ziomek, byle do piątku...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Ikony
Brawo za czujność!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2025, 12:12
Tymczasem pracownicy sklepów słuchający przez 10 godzin trzy zapętlone muzyczki świąteczne.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2025, 17:29
@honhenim09: Mam znajomego, który pracuje w Target. Czasami zdarza mu się 4 razy usłyszeć ten sam szmelcowy "remiks" jakiejś świątecznej piosenki brzmiący jak zepsuta płyta. Oczywiście pomiędzy szajsem o podobnej jakości. Bardzo źle to wpływa na jego samopoczucie w pracy
Odpisz
15 grudnia 2025, 10:36
@rozwalgo: Ja ostatnio czekałem w plusie, i tak czekam i czekam, no i cały czas w pasażu handlowym trzy te same melodyjki grają. Prawdą jest, że pracownicy sklepów mają święta do dupy
Odpisz
10 grudnia 2025, 21:32
W pierwszej klasie na praktykach jak robiliśmy kable, to w rogu stało radio nie? Było zawsze nastawione na eske, i chyba zawsze o dwunastej puszczali APT.
Odpisz
11 grudnia 2025, 17:53
@Rusty_the_Protogen: Wolę już eske niż to zaj*bane radio warta z ch*ja zdarta. Tam to leci nonstop disco polo i to naprawdę niskich lotów. Wyrywanie kabla nic nie pomaga bo i tak naprawią i leci dalej. No i oczywiście odbiera tylko tę stację.
Odpisz
11 grudnia 2025, 17:55
@Witciu: jak dla mnie te całe radio to jest głupi żart jakiś, ile można słuchać discopolo i głupich loterii
Odpisz
11 grudnia 2025, 18:00
@pvp17: Muszę kupić jbl extreme bo mój metal na jbl go nie ma siły przebicia. Najlepsze jest to że chociaż mój kieras mnie popiera i krzyczy na całą halę "J*bać disco polooo".
Odpisz
12 grudnia 2025, 04:15
@Rusty_the_Protogen: wspominasz jakby to było wieki temu, a APT wyszło na koniec tamtego roku
Odpisz
12 grudnia 2025, 07:10
@Katrina2712: Mówiłem że to było w pierwszej klasie technikum, nie mówiłem kiedy to było
Odpisz
11 grudnia 2025, 20:00
Jak to mówił Sartre (nie czytać "e"):
Piekło to inni ludzie
W tym wypadku piosenkarze pop śpiewający świąteczne piosenki i inni kolędnicy ;-;
Odpisz
11 grudnia 2025, 19:28
Za 176393 razem nawet buja
Odpisz
10 grudnia 2025, 21:43
weź k...a chociaż mów że stolec wtłaczany prosto do uszu będzie
Odpisz
11 grudnia 2025, 10:18
@BlackMorbius61: Sorki :]
Odpisz