@Lukisss123: mam praktycznie zero stresu, robie co chce caly dzien i nie przejadam sie zlym zarciem. Budze sie serio tylko dlatego ze mam energie nie ze musze
@malinowy_kot: rodzice zarabiaja w zupelnosci wystarczajaco plus robie sobiejakies randomowe rzeczy ktore mi daja kase kiedy tylko chce. Sam sobie wybieram kiedy chce pracowac choc najczesciej nie potrzeba mi wiele mimo ze mam wiele
@pawelec323232e2: zazdroszczę rodziców, nie kasy, a po prostu podejścia, że jakoś pozwalają na jakby bycie "pasożytem" (w takim sensie, że to nie jest zapiernicz od np. 7 do 16 + dodatkowa robota w domu jak u mnie... (moim jeszcze mało)
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2025, 19:30
Szóstej rano?
22 grudnia się zbliża, wschód już koło ósmej
Odpisz
15 grudnia 2025, 23:30
@Traktor_is_back: może op nie mieszka w Polsce
Odpisz
15 grudnia 2025, 23:38
@Madonix: nie mieszkam w Polsce tylko na Podkarpaciu
Odpisz
15 grudnia 2025, 23:41
@PanPiernik: to wszystko wyjaśnia
Odpisz
15 grudnia 2025, 21:18
Zaraz jadę na nockę. Wychylcie za mnie kufel mleka. Albo JEJAVIT.
Odpisz
15 grudnia 2025, 15:26
Ja sie codzienie budze sam z siebie o 5 nawet nie musze budzika a to dlatego ze jestem wypoczety
Odpisz
15 grudnia 2025, 16:17
@pawelec323232e2: Jesteś wrogiem ludu
Odpisz
15 grudnia 2025, 16:31
@Myszkapl: sraka
Odpisz
15 grudnia 2025, 18:05
@pawelec323232e2: zdradź swój sekret
Odpisz
15 grudnia 2025, 18:10
@Lukisss123: mam praktycznie zero stresu, robie co chce caly dzien i nie przejadam sie zlym zarciem. Budze sie serio tylko dlatego ze mam energie nie ze musze
Odpisz
15 grudnia 2025, 18:48
@pawelec323232e2: z czego żyjesz?
Ja wstaję o 4:30 bo muszę
Odpisz
15 grudnia 2025, 18:51
@malinowy_kot: rodzice zarabiaja w zupelnosci wystarczajaco plus robie sobiejakies randomowe rzeczy ktore mi daja kase kiedy tylko chce. Sam sobie wybieram kiedy chce pracowac choc najczesciej nie potrzeba mi wiele mimo ze mam wiele
Odpisz
15 grudnia 2025, 18:54
@pawelec323232e2: zazdroszczę rodziców, nie kasy, a po prostu podejścia, że jakoś pozwalają na jakby bycie "pasożytem" (w takim sensie, że to nie jest zapiernicz od np. 7 do 16 + dodatkowa robota w domu jak u mnie... (moim jeszcze mało)
Odpisz
15 grudnia 2025, 18:59
@malinowy_kot: nie no nie ma co zazdroscic rodzicow XD w sensie no moze jest duzo dobrych niby rzeczy ale czasem im odj.... tak dosc mocno
Odpisz
16 grudnia 2025, 11:07
@pawelec323232e2: to się wyprowadź jak niedoceniasz
Odpisz