Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

15 grudnia 2025, 19:30

Szóstej rano?
22 grudnia się zbliża, wschód już koło ósmej

Avatar Madonix

15 grudnia 2025, 23:30

@Traktor_is_back: może op nie mieszka w Polsce

Avatar PanPiernik

15 grudnia 2025, 23:38

@Madonix: nie mieszkam w Polsce tylko na Podkarpaciu

Avatar Madonix

15 grudnia 2025, 23:41

@PanPiernik: to wszystko wyjaśnia

Avatar Figarus

15 grudnia 2025, 21:18

Zaraz jadę na nockę. Wychylcie za mnie kufel mleka. Albo JEJAVIT.

Avatar pawelec323232e2

15 grudnia 2025, 15:26

Ja sie codzienie budze sam z siebie o 5 nawet nie musze budzika a to dlatego ze jestem wypoczety

Avatar Myszkapl

15 grudnia 2025, 16:17

@pawelec323232e2: Jesteś wrogiem ludu

Avatar pawelec323232e2

15 grudnia 2025, 16:31

@Myszkapl: sraka

Avatar Lukisss123

15 grudnia 2025, 18:05

@pawelec323232e2: zdradź swój sekret

Avatar pawelec323232e2

15 grudnia 2025, 18:10

@Lukisss123: mam praktycznie zero stresu, robie co chce caly dzien i nie przejadam sie zlym zarciem. Budze sie serio tylko dlatego ze mam energie nie ze musze

Avatar malinowy_kot

15 grudnia 2025, 18:48

@pawelec323232e2: z czego żyjesz?
Ja wstaję o 4:30 bo muszę

Avatar pawelec323232e2

15 grudnia 2025, 18:51

@malinowy_kot: rodzice zarabiaja w zupelnosci wystarczajaco plus robie sobiejakies randomowe rzeczy ktore mi daja kase kiedy tylko chce. Sam sobie wybieram kiedy chce pracowac choc najczesciej nie potrzeba mi wiele mimo ze mam wiele

Avatar malinowy_kot

15 grudnia 2025, 18:54

@pawelec323232e2: zazdroszczę rodziców, nie kasy, a po prostu podejścia, że jakoś pozwalają na jakby bycie "pasożytem" (w takim sensie, że to nie jest zapiernicz od np. 7 do 16 + dodatkowa robota w domu jak u mnie... (moim jeszcze mało)

Avatar pawelec323232e2

15 grudnia 2025, 18:59

@malinowy_kot: nie no nie ma co zazdroscic rodzicow XD w sensie no moze jest duzo dobrych niby rzeczy ale czasem im odj.... tak dosc mocno

Avatar Katrina2712

16 grudnia 2025, 11:07

@pawelec323232e2: to się wyprowadź jak niedoceniasz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

No to posłuchane

Tacy sami, a ściana między nami

Tymi się chodzi

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka