Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadeja

5 stycznia, 08:30

Wszystkie mega sraka octem je.....

Avatar Dark_Dante

17 grudnia 2025, 10:51

Przypominam, że wciąż nie rozwiązaliśmy kwestii tego, jaki ketchup. Pudliszki czy Winiary? A może ten z McDonald's?

Avatar Oscypkowy

17 grudnia 2025, 11:02

@Dark_Dante: Roleski

Avatar tigerman

17 grudnia 2025, 11:43

@Dark_Dante: włocławek

Avatar Traktor_is_back

17 grudnia 2025, 12:28

@Dark_Dante: Kotliński

Avatar Krol123

17 grudnia 2025, 18:08

@Dark_Dante: Najtańszy

Avatar Adix174

18 grudnia 2025, 07:09

@Dark_Dante: heinz

Avatar Zloty_bambus

19 grudnia 2025, 10:31

@Dark_Dante: miwex

Avatar Odesski

23 grudnia 2025, 22:36

@Dark_Dante: Ten z KFC

Avatar nudy345

28 grudnia 2025, 08:50

@Krol123: dlaczego najtańszy kechup smakuje lepiej niż inne i smakuje nawet z suchym usmażonym ciastem z wody i z mąki

Avatar Traktor_is_back

28 grudnia 2025, 09:44

@nudy345: Bo zwykle robi go jakaś mała firma, próbująca wypłynąć

Avatar nudy345

28 grudnia 2025, 23:47

@Traktor_is_back: dziękuje ci najmocniej ... czyli trzeba kupować najtańsze przedmioty od nowych firm dopóki ich nie złapią umowy licencje oraz korporacje ... dzięki

Avatar Traktor_is_back

29 grudnia 2025, 06:14

@nudy345: Może nie od razu najtańsze, ale zalecam nowe firmy
Może się jakaś perła trafić

Avatar Katrina2712

17 grudnia 2025, 19:53

Mosso napoleoński najlepszy

Avatar Papasmerf44

17 grudnia 2025, 16:47

Nie lubię majonezu. :3

Avatar Boberek00

17 grudnia 2025, 10:15

Kielecki do kanapek
Winiary do sałatek

Avatar kuba1996

17 grudnia 2025, 16:22

@Boberek00:
Kielecki do kanapek i sałatek
Winiary do wyje*bania

Avatar KittyQueen

17 grudnia 2025, 10:14

Kielecki >>>>

Avatar Kargon

17 grudnia 2025, 13:24

@KittyQueen: wpie....

Avatar Kargon

17 grudnia 2025, 13:21

Kielecki jest najgorszy

Avatar Traktor_is_back

17 grudnia 2025, 12:29

I żodyn nie smakuje dobrze

Avatar Figarus

17 grudnia 2025, 11:15

Zgadza się. Są ...jowe.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Jakby trochę nie fair

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Angielskie śmieszki

Tacy sami, a ściana między nami

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka