Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Tacy sami, a ściana między nami
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia, 08:30
Wszystkie mega sraka octem je.....
Odpisz
17 grudnia 2025, 10:51
Przypominam, że wciąż nie rozwiązaliśmy kwestii tego, jaki ketchup. Pudliszki czy Winiary? A może ten z McDonald's?
Odpisz
17 grudnia 2025, 11:02
@Dark_Dante: Roleski
Odpisz
17 grudnia 2025, 11:43
@Dark_Dante: włocławek
Odpisz
17 grudnia 2025, 12:28
@Dark_Dante: Kotliński
Odpisz
17 grudnia 2025, 18:08
@Dark_Dante: Najtańszy
Odpisz
18 grudnia 2025, 07:09
@Dark_Dante: heinz
Odpisz
19 grudnia 2025, 10:31
@Dark_Dante: miwex
Odpisz
23 grudnia 2025, 22:36
@Dark_Dante: Ten z KFC
Odpisz
28 grudnia 2025, 08:50
@Krol123: dlaczego najtańszy kechup smakuje lepiej niż inne i smakuje nawet z suchym usmażonym ciastem z wody i z mąki
Odpisz
28 grudnia 2025, 09:44
@nudy345: Bo zwykle robi go jakaś mała firma, próbująca wypłynąć
Odpisz
28 grudnia 2025, 23:47
@Traktor_is_back: dziękuje ci najmocniej ... czyli trzeba kupować najtańsze przedmioty od nowych firm dopóki ich nie złapią umowy licencje oraz korporacje ... dzięki
Odpisz
29 grudnia 2025, 06:14
@nudy345: Może nie od razu najtańsze, ale zalecam nowe firmy
Może się jakaś perła trafić
Odpisz
17 grudnia 2025, 19:53
Mosso napoleoński najlepszy
Odpisz
17 grudnia 2025, 16:47
Nie lubię majonezu. :3
Odpisz
17 grudnia 2025, 10:15
Kielecki do kanapek
Winiary do sałatek
Odpisz
17 grudnia 2025, 16:22
@Boberek00:
Kielecki do kanapek i sałatek
Winiary do wyje*bania
Odpisz
17 grudnia 2025, 10:14
Kielecki >>>>
Odpisz
17 grudnia 2025, 13:24
@KittyQueen: wpie....
Odpisz
17 grudnia 2025, 13:21
Kielecki jest najgorszy
Odpisz
17 grudnia 2025, 12:29
I żodyn nie smakuje dobrze
Odpisz
17 grudnia 2025, 11:15
Zgadza się. Są ...jowe.
Odpisz