Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

25 grudnia 2025, 12:54

Ja dziele klatkarz tylko na dwa sposoby
Da się grać i nie da się grać

Avatar ROMAROX

29 grudnia 2025, 05:44

@Boberek00: od ilu da się grać według twojej osoby?

Avatar Boberek00

29 grudnia 2025, 21:58

@ROMAROX: zależy od gry
Gry turowe to 15
Single to 25
Gry sieciowe to 60

Avatar ROMAROX

30 grudnia 2025, 05:20

@Boberek00: zgadzam się
A przy okazji jaki miałeś najwyższy ping?

Avatar Boberek00

30 grudnia 2025, 08:09

@ROMAROX: 500+

Avatar ROMAROX

30 grudnia 2025, 10:00

@Boberek00: to podobnie

Avatar Papasmerf44

26 grudnia 2025, 06:23

Aż normalnie dostał zeza.

Avatar AxonDeHudin

25 grudnia 2025, 22:55

Tylko sobię radość z gry tak rozwalasz

Avatar Traktor_is_back

25 grudnia 2025, 13:17

No chyba że to Minecraft
Tam nikt nie ma dobrej wydajności

Avatar JaJestemZWami

25 grudnia 2025, 13:28

@Traktor_is_back: witam w teście TNT na 4 kartach graficznych NVIDIA GeForce rtx 5090.

Czy uciagnie wybuch 10 TNT. Sprawdźmy to

Avatar Traktor_is_back

25 grudnia 2025, 14:07

@JaJestemZWami: Zależy od proca
Na Ryzenie 7- tak, ale na Sempronie- niekoniecznie

Avatar Mijak

25 grudnia 2025, 13:23

Jako gracz pecetowy powiem, że nie patrzę na te informacje o wydajności cały czas, zwłaszcza gdy dzieje się coś wymagającego więcej uwagi, tylko zerkam od czasu do czasu. Ale nie jestem jakimś hardcorowym gamerem, więc może źle to robię.

Avatar pvp17

25 grudnia 2025, 11:25

ja nigdy nie rozumiem po bo aż tak patrzeć na fps i wydajność w grach
Np Ja wygodnie se gram w 4k na max ustawianiach graficznych gier przeważnie w około 30kl/s i normalnie wygodnie gram bez ścin i klatkowania

Avatar lordbaysel

25 grudnia 2025, 11:40

@pvp17: w takich FPSach czy innych bardzo szybkich grach to raczej chcesz 90+, niskie klatki wyglądają paskudnie, gdy szybko ci się zmienia obraz, a ścinki to już w ogóle utrudniają rozgrywkę. Więc na początku warto sobie to dobrze ustawić i potem nie musieć do tego wracać.

Avatar pvp17

25 grudnia 2025, 12:31

@lordbaysel: no fakt takie online strzelanki czy typowe wyścigowe to najlepiej te 60-90kl/s ale reszta gier singleplayer to te 30 kl//s złe nie jest jak jest stabilne w miarę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Deal życia

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka