@Saluzzo: Dokładnie tak było XD
Miałem ten 4 film na płycie i nawet jeden z tych bandziorów wspominał Kevinowi wydarzenia z poprzednich filmów XD
Ale aktorzy byli inni i trochę dziwne to było
Jeden oryginalny aktor Daniel Stern chciał wrócić, ale uznał, że film ma słabą fabułę (miał rację, nawet gdy byłem dzieckiem się wynudziłem)
W tym ostatnim (podobno jest najgorszy, wtedy oglądałem dużo recenzji, ale filmów mniej, lol) gra David Ratray
Ten, który grał brata Kevina, Buzza
On nadal gra Buzza, czyli to to samo uniwersum i on wspomina, że dzieci czasami odwalają wielkie maniany i dlatego nie reagował na to co się dzieje w filmie
A mógł reagować, bo jest policjantem XDDDDD
Komentarze
Odśwież1 stycznia, 22:18
Ej, wiecie że Kevin przeżył kilkaset lat i dołączył do Legionu Cezara za pustyni Mojave?
Odpisz
29 grudnia 2025, 06:02
Chyba wszyscy możemy się zgodzić, że szóstka jest najgorszym śmieciem.
Odpisz
26 grudnia 2025, 14:39
Ja słyszałem że 3 jest jeszcze dobry, ale nie oglądałem więc nie wiem
Odpisz
28 grudnia 2025, 12:21
@Krol123: Z tego co pamiętam to zły nie jest, ale to też nie to samo co pierwsze dwa
Odpisz
27 grudnia 2025, 11:50
Ah yes w każde święta trzeba będzie obejrzeć jedną kontynuację.
Odpisz
26 grudnia 2025, 22:18
ciężko uwierzyć że są kontyuacje.
Odpisz
26 grudnia 2025, 18:06
Heh, właśnie sprawdziłem i recenzje np. na Zgniłe Pomidory mówią, że Kevin Sam w Nowym Yorku jest słaby
Ale te strony recenzenskie są słabe XD
Przecież to klasyk
Ta akcja z kazaniem pracownikom hotelu mówić z gangsterem z telewizora jest piękna
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2025, 00:31
Oglądając te "mental disorder" filmy zastanawiałem się czy to się dzieje w innym wszechświecie bo aktor kevina był inny
Odpisz
26 grudnia 2025, 09:01
@Nikodem8378: znaczy tylko w czwórce to niby dalej jest Kevin
W innych częściach to inny dzieciak był
Odpisz
26 grudnia 2025, 17:55
@Saluzzo: Dokładnie tak było XD
Miałem ten 4 film na płycie i nawet jeden z tych bandziorów wspominał Kevinowi wydarzenia z poprzednich filmów XD
Ale aktorzy byli inni i trochę dziwne to było
Jeden oryginalny aktor Daniel Stern chciał wrócić, ale uznał, że film ma słabą fabułę (miał rację, nawet gdy byłem dzieckiem się wynudziłem)
W tym ostatnim (podobno jest najgorszy, wtedy oglądałem dużo recenzji, ale filmów mniej, lol) gra David Ratray
Ten, który grał brata Kevina, Buzza
On nadal gra Buzza, czyli to to samo uniwersum i on wspomina, że dzieci czasami odwalają wielkie maniany i dlatego nie reagował na to co się dzieje w filmie
A mógł reagować, bo jest policjantem XDDDDD
Odpisz
26 grudnia 2025, 15:09
100% prawda
Odpisz
26 grudnia 2025, 00:37
O to wielki dowód na to jak ciężko powtórzyć sukces oryginału
Odpisz