Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar werenspawel

26 grudnia 2025, 19:30

Rozumiem kontekst, ale bardziej ogarnia mnie smutek z powodu prawdziwości tego mema.

Avatar
Rudy_Kruliczek_

26 grudnia 2025, 23:47

@werenspawel: Mnie też. Jesteś informatykiem? Napraw mi komputer za darmo! Jesteś onlyfansiarą? Pokaż dziadkowi dupę za darmo. :( Na każdym kroku rodzina żeruje na cudzej pracy.

Avatar a123321

27 grudnia 2025, 00:07

informatyk to jeszcze pół biedy, jak jesteś lekarzem to marudzą ci przez godzinę co ich boli a jak powiesz że to nie twoja specializacja to mówią że teraz na tych studiach to nic nie uczą, a jak jesteś dentystą to jeszcze gorzej bo są pytania w stylu "a zobacz mi tego zęba bo mnie boli" i to wszystko przy świątecznym stole

Avatar werenspawel

27 grudnia 2025, 00:58

tylko że mnie jest smutno z tego powodu że ona faktycznie została only fansiarą.

Avatar
Rudy_Kruliczek_

27 grudnia 2025, 01:20

@werenspawel: Dlaczego?

Avatar werenspawel

27 grudnia 2025, 03:35

bo jestem beznadziejnym idealistą i wierzę że ludzie mogą dokonywać lepszych wyborów życiowych, zarówno moralnych i ekonomicznych.

Avatar a123321

27 grudnia 2025, 03:37

@werenspawel: no to faktycznie słabo, nawet ekonomicznie to nie zbyt dobry wybór bo słyszałem że tam też niezbyt się zarabia i większość robi to "z pasji" a i tak klepie biedę

Avatar werenspawel

27 grudnia 2025, 03:41

@a123321: przykro mi ale twój sarkazm nie nawróci mnie z idealizmu.

Avatar a123321

27 grudnia 2025, 03:44

@werenspawel: twój idealizm rozumiem bardzo dobrze a moja wypowiedź nie miała być tyle sarkastyczna co bardziej jako ciekawostka że ludzie i tak to robią pomimo małych korzyści

Avatar
Rudy_Kruliczek_

27 grudnia 2025, 16:07

@werenspawel: No to współczuję skazania na smutek.

Avatar Cymbal

26 grudnia 2025, 22:18

chociaż interesują się

Avatar KittyQueen

26 grudnia 2025, 15:10

A tu się okazuje że dziadek subskrybuje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

A, okej

Jakby trochę nie fair

Nieuczciwa ocena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka