@werenspawel: Mnie też. Jesteś informatykiem? Napraw mi komputer za darmo! Jesteś onlyfansiarą? Pokaż dziadkowi dupę za darmo. :( Na każdym kroku rodzina żeruje na cudzej pracy.
informatyk to jeszcze pół biedy, jak jesteś lekarzem to marudzą ci przez godzinę co ich boli a jak powiesz że to nie twoja specializacja to mówią że teraz na tych studiach to nic nie uczą, a jak jesteś dentystą to jeszcze gorzej bo są pytania w stylu "a zobacz mi tego zęba bo mnie boli" i to wszystko przy świątecznym stole
@werenspawel: no to faktycznie słabo, nawet ekonomicznie to nie zbyt dobry wybór bo słyszałem że tam też niezbyt się zarabia i większość robi to "z pasji" a i tak klepie biedę
@werenspawel: twój idealizm rozumiem bardzo dobrze a moja wypowiedź nie miała być tyle sarkastyczna co bardziej jako ciekawostka że ludzie i tak to robią pomimo małych korzyści
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2025, 19:30
Rozumiem kontekst, ale bardziej ogarnia mnie smutek z powodu prawdziwości tego mema.
Odpisz
26 grudnia 2025, 23:47
@werenspawel: Mnie też. Jesteś informatykiem? Napraw mi komputer za darmo! Jesteś onlyfansiarą? Pokaż dziadkowi dupę za darmo. :( Na każdym kroku rodzina żeruje na cudzej pracy.
Odpisz
27 grudnia 2025, 00:07
informatyk to jeszcze pół biedy, jak jesteś lekarzem to marudzą ci przez godzinę co ich boli a jak powiesz że to nie twoja specializacja to mówią że teraz na tych studiach to nic nie uczą, a jak jesteś dentystą to jeszcze gorzej bo są pytania w stylu "a zobacz mi tego zęba bo mnie boli" i to wszystko przy świątecznym stole
Odpisz
27 grudnia 2025, 00:58
tylko że mnie jest smutno z tego powodu że ona faktycznie została only fansiarą.
Odpisz
27 grudnia 2025, 01:20
@werenspawel: Dlaczego?
Odpisz
27 grudnia 2025, 03:35
bo jestem beznadziejnym idealistą i wierzę że ludzie mogą dokonywać lepszych wyborów życiowych, zarówno moralnych i ekonomicznych.
Odpisz
27 grudnia 2025, 03:37
@werenspawel: no to faktycznie słabo, nawet ekonomicznie to nie zbyt dobry wybór bo słyszałem że tam też niezbyt się zarabia i większość robi to "z pasji" a i tak klepie biedę
Odpisz
27 grudnia 2025, 03:41
@a123321: przykro mi ale twój sarkazm nie nawróci mnie z idealizmu.
Odpisz
27 grudnia 2025, 03:44
@werenspawel: twój idealizm rozumiem bardzo dobrze a moja wypowiedź nie miała być tyle sarkastyczna co bardziej jako ciekawostka że ludzie i tak to robią pomimo małych korzyści
Odpisz
27 grudnia 2025, 16:07
@werenspawel: No to współczuję skazania na smutek.
Odpisz
26 grudnia 2025, 22:18
chociaż interesują się
Odpisz
26 grudnia 2025, 15:10
A tu się okazuje że dziadek subskrybuje
Odpisz