Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie zadzieraj z bobrami
Nigdy na to nie wpadną
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2025, 16:23
Baza
Odpisz
28 grudnia 2025, 02:51
Najgorsze uczucie jak grasz magiem, uczysz się potężnych speli, przychodzi wojownik co wymaksował zwykły nóż i pokonuje się jednym uderzeniem bo nie masz pancerza
Odpisz
27 grudnia 2025, 21:10
Ach, klasyka
Odpisz
27 grudnia 2025, 19:08
z reguly nie biorę jakichś fantastycznych postaci bo gra nimi wydaje się zbyt chaotyczna (zwłaszcza na pierwszy raz)
Odpisz
27 grudnia 2025, 11:52
Dawniej uważałem, że cały urok światów fantasy polega na możliwość bycia kimś, kim w rzeczywistości by się nie dało, więc najbardziej lubiłem się wcielać w potwory i magów.
Później trochę bardziej zrozumiałem podejście z tego mema.
Odpisz
27 grudnia 2025, 18:03
@Mijak: No i jaki wniosek?
Odpisz
27 grudnia 2025, 18:04
@BetonowyMur: Że oba podejścia dobre
Odpisz
27 grudnia 2025, 12:37
Miło czasem zagrać prostą postacią, bo wtedy możesz się skupić na grze dookoła
Odpisz
27 grudnia 2025, 11:57
Prawidłowo
Ja tam zwykle gram Klasami hybrydowymi
Odpisz