A to nie jest tak że jak napis nie jest jakiś zły a to tylko śnieg to to nawet wykroczenie nie jest i co najwyżej można takiej osobie udzielić upomnienia żeby tak nie robiła
@SonnyCrockett: Z tym brakiem wyposażenia to nawet może być, paradoksalnie, zaleta
Francuzi długo mieli w swoich samochodach problemy z elektryką (elektroniką w sumie również)
A im mniej części, tym mniej może się zepsuć
@Traktor_is_back: mi nawet z taką ilością elektroniki czasem zatnie się zamek centralny (czasem ot tak mi pilot nie zadziała) a podczas jazdy na trasie wypi.....a mi błąd o za wysokiej temperaturze oleju i sobie gaśnie na 1-2 min
@Traktor_is_back: mój waży 1045 kg i ma 68 koni, zamierzam oczipować bo to niedrogo a i spalanie sie polepszy. ryzyko dobicia silnika to nie problem bo i tak ma już 315k przebiegu
Komentarze
Odśwież1 stycznia, 03:08
A to nie jest tak że jak napis nie jest jakiś zły a to tylko śnieg to to nawet wykroczenie nie jest i co najwyżej można takiej osobie udzielić upomnienia żeby tak nie robiła
Odpisz
6 stycznia, 09:59
@a123321: nic nie możesz zrobić nie na mandatu za pisanie po śniegu a wandalizm i noszenie to raczej nie jest
Odpisz
31 grudnia 2025, 11:00
no ale rdzewieje czy nie?
Odpisz
31 grudnia 2025, 11:59
@kreatywnylogin: Tak
Tylko właściciel nie chcę się przyznać
Nikt się nie przyzna że mu wóz rdzewieje
Odpisz
31 grudnia 2025, 12:28
@Traktor_is_back: rel
Odpisz
31 grudnia 2025, 12:33
@Losowememy: Wóz ci rdzewieje?
Odpisz
31 grudnia 2025, 13:14
@Traktor_is_back: rdzewiał
Odpisz
31 grudnia 2025, 14:32
@Losowememy: bo już nic z niego nie zostało?
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2025, 14:34
@Knudson: Noo tak jakby już go z nami nie ma 😅
Odpisz
31 grudnia 2025, 19:42
@Losowememy: Japoński?
Odpisz
1 stycznia, 00:29
@Traktor_is_back: jak zgadłeś 🤣
Odpisz
1 stycznia, 00:48
@Losowememy: silnik przeżył budę ?
Odpisz
1 stycznia, 10:14
@Losowememy: Bo to japońskie samochody mają największy problem z rdzą
Odpisz
1 stycznia, 20:25
@Traktor_is_back: mi rdzewieje
Odpisz
1 stycznia, 21:30
@SonnyCrockett: Japoński?
Odpisz
5 stycznia, 06:16
@Traktor_is_back: francuski
Odpisz
5 stycznia, 06:19
@SonnyCrockett: Ciekawe...
Odpisz
5 stycznia, 06:23
@Traktor_is_back: aktywny system redukcji masy "menel szanel", działa tak że z biegiem lat blachy zmniejszają swoją wagę poprzez utratę powierzchni
poza elektrycznymi szybami radiem i absem nie mam innego wyposażenia XDDDD
Odpisz
5 stycznia, 06:32
@SonnyCrockett: Z tym brakiem wyposażenia to nawet może być, paradoksalnie, zaleta
Francuzi długo mieli w swoich samochodach problemy z elektryką (elektroniką w sumie również)
A im mniej części, tym mniej może się zepsuć
Odpisz
5 stycznia, 11:04
@Traktor_is_back: mi nawet z taką ilością elektroniki czasem zatnie się zamek centralny (czasem ot tak mi pilot nie zadziała) a podczas jazdy na trasie wypi.....a mi błąd o za wysokiej temperaturze oleju i sobie gaśnie na 1-2 min
ot taki prankster
Odpisz
5 stycznia, 12:14
@SonnyCrockett: masa wrogiem przyśpieszenia
Odpisz
5 stycznia, 12:31
@Knudson: Samochód z mocniejszym silnikiem będzie szybszy na prostej
Lżejszy samochód będzie szybszy wszędzie
Odpisz
5 stycznia, 13:34
@Traktor_is_back: mój waży 1045 kg i ma 68 koni, zamierzam oczipować bo to niedrogo a i spalanie sie polepszy. ryzyko dobicia silnika to nie problem bo i tak ma już 315k przebiegu
Odpisz
5 stycznia, 13:35
@SonnyCrockett: po czipie (jako że to turbodiesel) moc wzrośnie do 80-90 km co przy takiej wadze styknie do dynamiczniej jazdy
Odpisz
5 stycznia, 09:33
Ktoś się boi faktów
Odpisz
31 grudnia 2025, 20:35
Typ ma na własność śnieg.
Odpisz