Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Papasmerf44

5 stycznia, 07:00

Właśnie logo IE7/8 jest nieironicznie najlepszym logo IE.

Avatar Klopson

5 stycznia, 14:37

@Papasmerf44: to nieironicznie najlepsza barwa świata

Avatar jbartosik

8 stycznia, 08:59

@Papasmerf44: czyli jesi IE

Avatar Klopson

4 stycznia, 22:23

IE był jaki był ale to poprostu najlepszy design świata

Avatar CupOfWater

31 grudnia 2025, 15:50

zawsze mnie ciekawiło ile sobie grafik policzył za to logo...na pewno za dużo, tego jestem pewien

Avatar Saluzzo

31 grudnia 2025, 16:05

@CupOfWater: od dolara wzwyż było za dużo

Avatar Rebelian_Chaosu

31 grudnia 2025, 17:09

@CupOfWater: Zobaczyli okno z minigry plushtrapa i tak sie skończyło

Avatar Pomroczny

31 grudnia 2025, 17:55

@CupOfWater: I wcale nie zrobił go w paincie, wcale

Avatar Saluzzo

3 stycznia, 08:26

@Rebelian_Chaosu: czy to serio wymagało sprawdzenia przez admina xd

Avatar Pomroczny

3 stycznia, 08:31

@Saluzzo: Próbuję znaleźć co źle napisał, że koprofil dał do sprawdzenia, ale nie widzę nic

Avatar Rebelian_Chaosu

3 stycznia, 11:57

@Saluzzo: czej
Tak serio było na sprawdzeniu???

Nawet nie zauważyłem bo nie spodziewałem sie po takim czymś że tam trafi

Avatar Saluzzo

3 stycznia, 11:59

@Rebelian_Chaosu: no dopiero dzisiaj dostałem powiadomienie

Avatar Rebelian_Chaosu

3 stycznia, 12:07

@Saluzzo: admin co ty do cholery chciałeś tutaj sprawdzić😭😭😭

Avatar Saluzzo

3 stycznia, 12:08

@Rebelian_Chaosu: Zobaczyli okno z minigry plushtrapa i tak sie skończyło

Avatar Pomroczny

3 stycznia, 12:11

@Rebelian_Chaosu: Chyba tylko i wyłącznie siebie skoro inni nie widzą powodu w twoim komentarzu ani obrazku

Avatar Saluzzo

3 stycznia, 12:14

@Rebelian_Chaosu: miniGRY/PLushtrapa

Avatar Pomroczny

3 stycznia, 12:15

@Saluzzo: Nie, on nie może być aż taki
Nie może, prawda?

Avatar Rebelian_Chaosu

4 stycznia, 02:29

@Saluzzo: teraz ci sprawdziło

Avatar Traktor_is_back

4 stycznia, 20:40

@CupOfWater: Gdzieś na głównej jest mem, że ktoś dostał naprawdę dużo kasy za zmianę jednej cyfry w logo
Tu grafik napracował się trochę bardziej

Avatar Oscypkowy

4 stycznia, 14:35

Internet Explorer nawodniłby się po 3 tygodniach

Avatar Cymbal

31 grudnia 2025, 21:26

Niestety, Win10 mimo że minimalistyczny to nawet nawet, ale 11 to obrzydlistwo, podroba aero

Avatar Madonix

31 grudnia 2025, 16:56

Dlaczego stare loga były o wiele bardziej szczegółowe
To nie powinno być tak że z czasem robi się lepiej?

Avatar Nikt_Niktowski

31 grudnia 2025, 16:09

Frutiger aqua

Avatar ahmed_pepe

31 grudnia 2025, 15:49

ludzie mowia ze nowe loga zle tylko przez nostaliga factor

Avatar Beowulf_

31 grudnia 2025, 16:39

@ahmed_pepe: Myślę że nie tylko, ale to spora część

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Saluzzo
Dodane przez: Saluzzo

Dobrze czasem się oderwać

Nigdy na to nie wpadną

Angielskie śmieszki

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

To musiało być męczące

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka