Były po prostu odwodnione
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Angielskie śmieszki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To musiało być męczące
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia, 07:00
Właśnie logo IE7/8 jest nieironicznie najlepszym logo IE.
Odpisz
5 stycznia, 14:37
@Papasmerf44: to nieironicznie najlepsza barwa świata
Odpisz
8 stycznia, 08:59
@Papasmerf44: czyli jesi IE
Odpisz
4 stycznia, 22:23
IE był jaki był ale to poprostu najlepszy design świata
Odpisz
31 grudnia 2025, 15:50
zawsze mnie ciekawiło ile sobie grafik policzył za to logo...na pewno za dużo, tego jestem pewien
Odpisz
31 grudnia 2025, 16:05
@CupOfWater: od dolara wzwyż było za dużo
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:09
@CupOfWater: Zobaczyli okno z minigry plushtrapa i tak sie skończyło
Odpisz
31 grudnia 2025, 17:55
@CupOfWater: I wcale nie zrobił go w paincie, wcale
Odpisz
3 stycznia, 08:26
@Rebelian_Chaosu: czy to serio wymagało sprawdzenia przez admina xd
Odpisz
3 stycznia, 08:31
@Saluzzo: Próbuję znaleźć co źle napisał, że koprofil dał do sprawdzenia, ale nie widzę nic
Odpisz
3 stycznia, 11:57
@Saluzzo: czej
Tak serio było na sprawdzeniu???
Nawet nie zauważyłem bo nie spodziewałem sie po takim czymś że tam trafi
Odpisz
3 stycznia, 11:59
@Rebelian_Chaosu: no dopiero dzisiaj dostałem powiadomienie
Odpisz
3 stycznia, 12:07
@Saluzzo: admin co ty do cholery chciałeś tutaj sprawdzić😭😭😭
Odpisz
3 stycznia, 12:08
@Rebelian_Chaosu: Zobaczyli okno z minigry plushtrapa i tak sie skończyło
Odpisz
3 stycznia, 12:11
@Rebelian_Chaosu: Chyba tylko i wyłącznie siebie skoro inni nie widzą powodu w twoim komentarzu ani obrazku
Odpisz
3 stycznia, 12:14
@Rebelian_Chaosu: miniGRY/PLushtrapa
Odpisz
3 stycznia, 12:15
@Saluzzo: Nie, on nie może być aż taki
Nie może, prawda?
Odpisz
4 stycznia, 02:29
@Saluzzo: teraz ci sprawdziło
Odpisz
4 stycznia, 20:40
@CupOfWater: Gdzieś na głównej jest mem, że ktoś dostał naprawdę dużo kasy za zmianę jednej cyfry w logo
Tu grafik napracował się trochę bardziej
Odpisz
4 stycznia, 14:35
Internet Explorer nawodniłby się po 3 tygodniach
Odpisz
31 grudnia 2025, 21:26
Niestety, Win10 mimo że minimalistyczny to nawet nawet, ale 11 to obrzydlistwo, podroba aero
Odpisz
31 grudnia 2025, 16:56
Dlaczego stare loga były o wiele bardziej szczegółowe
To nie powinno być tak że z czasem robi się lepiej?
Odpisz
31 grudnia 2025, 16:09
Frutiger aqua
Odpisz
31 grudnia 2025, 15:49
ludzie mowia ze nowe loga zle tylko przez nostaliga factor
Odpisz
31 grudnia 2025, 16:39
@ahmed_pepe: Myślę że nie tylko, ale to spora część
Odpisz