memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 stycznia, 13:07
To USA W Polsce warto walczyć o pierogi.
Odpisz
7 stycznia, 17:35
I po co ludzie teraz tak lgną do wojska?
5 stycznia, 00:28
Ja o nic nie walczę. Poddałem się już lata temu.
4 stycznia, 20:37
O co walczę? Szczerze mówiąc, nie walczę Ale jakbym miał walczyć, to o Mołdawię w ETSie
4 stycznia, 14:29
Funko to akurat może zbankrutować niedługo, bo te figurki się sprzedają coraz mniej i mniej
4 stycznia, 14:07
Bo widzisz Ameryka to kraj zgnicia w którym wszystkie patogeny świata się mnożą To jest kraj bezwartościowy, dlatego tam żadne wartości nie mają sensu
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 stycznia, 13:07
To USA
W Polsce warto walczyć o pierogi.
Odpisz
7 stycznia, 17:35
I po co ludzie teraz tak lgną do wojska?
Odpisz
5 stycznia, 00:28
Ja o nic nie walczę. Poddałem się już lata temu.
Odpisz
4 stycznia, 20:37
O co walczę?
Szczerze mówiąc, nie walczę
Ale jakbym miał walczyć, to o Mołdawię w ETSie
Odpisz
4 stycznia, 14:29
Funko to akurat może zbankrutować niedługo, bo te figurki się sprzedają coraz mniej i mniej
Odpisz
4 stycznia, 14:07
Bo widzisz
Ameryka to kraj zgnicia w którym wszystkie patogeny świata się mnożą
To jest kraj bezwartościowy, dlatego tam żadne wartości nie mają sensu
Odpisz