Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostateczna rozgrywka
Można, tylko trzeba wstawać rano
Frustrujące
Jakby trochę nie fair
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia, 13:07
To USA
W Polsce warto walczyć o pierogi.
Odpisz
7 stycznia, 17:35
I po co ludzie teraz tak lgną do wojska?
Odpisz
5 stycznia, 00:28
Ja o nic nie walczę. Poddałem się już lata temu.
Odpisz
4 stycznia, 20:37
O co walczę?
Szczerze mówiąc, nie walczę
Ale jakbym miał walczyć, to o Mołdawię w ETSie
Odpisz
4 stycznia, 14:29
Funko to akurat może zbankrutować niedługo, bo te figurki się sprzedają coraz mniej i mniej
Odpisz
4 stycznia, 14:07
Bo widzisz
Ameryka to kraj zgnicia w którym wszystkie patogeny świata się mnożą
To jest kraj bezwartościowy, dlatego tam żadne wartości nie mają sensu
Odpisz