Polski akcent w Dying Light the Beast
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia, 11:53
Polski akcent...w polskiej grze?
Odpisz
4 stycznia, 12:01
@Alfa7: jak się dobrze wsłuchasz to można zauważyć że protagonista mówi po polsku
Odpisz
4 stycznia, 12:06
@Alfa7: Dying Light The beast to polska gra? Okej, nie wiedziałem o tym
Odpisz
4 stycznia, 12:09
@Oliwier256: wiem, pojejane że istnieje coś poza redem w polsce
Odpisz
4 stycznia, 12:09
@Oliwier256: Dying Light ogólnie to Polska gra
Odpisz
4 stycznia, 12:23
@sssstttt: Coooooo
Odpisz
4 stycznia, 13:06
@Oliwier256:
Odpisz
4 stycznia, 18:26
@sssstttt: uczymy się całe życie
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia, 00:26
@Oliwier256: Czy ty się urodziłeś wczoraj że tego nie wiesz? Albo niskiej jakości troll
Odpisz
5 stycznia, 05:26
@Witciu: A tam k...a, nie muszę tego wiedzieć żeby żyć więc nie wiedziałem aż do teraz. Myślałem że Dying Light to zagraniczna gra
Odpisz
5 stycznia, 12:42
@Witciu: Sorry, nie każdy jest tak niedowartościowany że pochłania jak jamochłon każdą "fajną" rzecz zrobioną przez Polaków bo nie ma z czego być dumnym to jest z pochodzenia.
Odpisz
5 stycznia, 13:44
@Anantashesha: To dobrze, bo ja też nie.
Odpisz
5 stycznia, 19:32
@Witciu: Naprawdę? Niesamowite
Odpisz
6 stycznia, 18:29
@Anantashesha: Dobra, nie szkaluj mnie. Jestem złośliwy, sarkastyczny i cyniczny. Ale to nie jest nic osobistego. To jest mój mechanizm obronny żeby nie dostać na łeb bo nurt wszechświata tak płynie że jedyne co od niego mam to osiadanie na mieliźnie i rozbijanie się o skały mimo to muszę ciągle płynąć do przodu chociaż nie bardzo wiem po co.
Odpisz
7 stycznia, 01:40
@Witciu: Idź na terapię, ziomuś. Zadbaj o siebie.
Odpisz
11 stycznia, 16:51
@Anantashesha: Terapia nie zadziałała w moim przypadku. 5 lat ch*j w dupę. Ale za to dowiedziałem się co mi dolega przez co mogłem podjąć skuteczne kroki w zakresie leczenia na własnych warunkach. I tak o to jestem wolnym człowiekiem z uśpioną depresją i nerwicą mimo że jest gorzej niż w ciągu całego mojego życia.
Odpisz
11 stycznia, 22:23
@Witciu: Nie zadziała, bo?...
Odpisz
11 stycznia, 23:17
@Anantashesha: Nie mam pojęcia. Różne leki o różnych dawkach nie przynosiły żadnych rezultatów. W pewnym momencie łykałem 7 piguł na dobę. Możliwe że przez moją kosmiczną tolerancję na wszelkiego rodzaju substancje i produkty. Zanim porzuciłem ten bezsensowny proceder pod sam koniec było widać że sam psychiatra ma już tego dość.
Odpisz
11 stycznia, 23:48
@Witciu: Gdy ktoś mówi "terapia" to zwykle ma na myśli psychoterapię, a nie farmakoterapię.
Odpisz
14 stycznia, 01:04
@Anantashesha: Byłem u różnych specjalistów
Odpisz
20 stycznia, 01:04
@Witciu: I ile trwała twoja psychoterapia?
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia, 23:42
Brzmi jak pół rusek pół węgier próbujący mówić po polsku, ale zna tylko teksty z memów i nawet nie sprawdził wymowy tylko leci z pamięci.
Bobor khurva ja pyerdolya ale bydleh
Odpisz
4 stycznia, 23:49
@DHF1232: brat nie wie ze nie kazdy mowi k...a tak samo
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia, 08:45
@charystuj: Bracie molestowany k*rwa zamknij ryj, bo jak ktoś nie brzmi jak polak to brzmi dla mnie jak nie polak.
I ch*j z tym że inne akcenty są w polsce, ja powiedziałem jak brzmi. Wracaj do szkoły.
Odpisz
4 stycznia, 18:10
nie mówcie Oliemu o Pablo Jumperze w Cyberpunku, albo ogólnie o Wiedźminie
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia, 13:21
Aktor głosowy się nie wczuł w kwestie
Odpisz
4 stycznia, 12:09
moim skromnym zdaniem ta gra nie dorównuje żadnej innej przygodówce
Odpisz
4 stycznia, 12:16
@Klopson: a z czym porównujesz?
Odpisz
4 stycznia, 12:17
@Kto_pl: ze składem amerykańskich produktów spożywczych
Odpisz
4 stycznia, 12:18
@Klopson: a z czym porównujesz?
Odpisz
4 stycznia, 12:18
@Kto_pl: z umierającym światłem najlepszy
Odpisz
4 stycznia, 12:19
@Klopson: nie znam
Odpisz
4 stycznia, 12:20
@Kto_pl:
Odpisz