nam się trafiła nowa baba od matmy jako wychowawca w tym roku. zaczeła przedstawienie od wytłumaczenia że kto nie przyniesie na jutro bloku A4 ten dostaje uwage. byłem w stanach do 4 września, dostałem uwage
@Anantashesha: nie, póki nie przesadzi grubo to niech ma, i tak pół klasy ma ją w dupie. Ale jak ostatnio byliśmy na wycieczce to zajechaliśmy na fastfoody, i po powrotu do autobusu zrobiła wykład, że wszyscy nauczyciele zgodzili się na zakaz żarcia z KFC podczas drogi. Siedziałem na końcu, a gdy wróciła na swoje miejsce powiedziałem cicho "to dobrze że na orlenie byliśmy" (bo się jej poj...ło) to mi tak wygarneła że się ziemia zatrzęsła
Komentarze
Odśwież4 stycznia, 11:06
nam się trafiła nowa baba od matmy jako wychowawca w tym roku. zaczeła przedstawienie od wytłumaczenia że kto nie przyniesie na jutro bloku A4 ten dostaje uwage. byłem w stanach do 4 września, dostałem uwage
Odpisz
4 stycznia, 20:33
@Klopson: F
Odpisz
5 stycznia, 12:44
@Klopson: Trzeba było to zgłosić, nie miała prawa tego zrobić.
Odpisz
5 stycznia, 12:51
@Anantashesha: stwierdziliśmy jako klasa że lepiej będzie się jej w miarę słuchać i dać jej święty spokój bo jest naprawdę szczegółowa
Odpisz
5 stycznia, 19:28
@Klopson: Czyli daliście się jej zlagrować. Szkoda.
Odpisz
5 stycznia, 19:36
@Anantashesha: nie, póki nie przesadzi grubo to niech ma, i tak pół klasy ma ją w dupie. Ale jak ostatnio byliśmy na wycieczce to zajechaliśmy na fastfoody, i po powrotu do autobusu zrobiła wykład, że wszyscy nauczyciele zgodzili się na zakaz żarcia z KFC podczas drogi. Siedziałem na końcu, a gdy wróciła na swoje miejsce powiedziałem cicho "to dobrze że na orlenie byliśmy" (bo się jej poj...ło) to mi tak wygarneła że się ziemia zatrzęsła
Odpisz
5 stycznia, 12:43
Ja pi*rdolę zdelegalizować nauczycieli.
Odpisz
5 stycznia, 06:57
Przynajmniej u mnie nauczyciel matematyki nie jest wredną mendą dla uczniów. Bardziej mnie irytuje nauczycielka od historii.
Odpisz
4 stycznia, 11:04
ja kiedy admin jeja wraca z wyspy epsteina
Odpisz
4 stycznia, 20:31
@Szczepan_Rzonsa: Ależ pan E. Nie wypuści swojego ulubionego hm... Ssaka.
Odpisz