Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pomroczny

5 stycznia, 21:58

Tak admin, wiemy i też się cieszymy, że nie masz dzieci, bo pewnie by dla ciebie były tylko miłym dodatkiem i traktowałbyś je jak inny miły dodatek

Avatar pancerny_jejak

6 stycznia, 09:35

Avatar malinowy_kot

6 stycznia, 13:41

@Pomroczny: może raczej niemiły dodatek? Dzieci to tylko problemów masa

Avatar Ooonv

9 stycznia, 09:22

@malinowy_kot: E tam, podadzą papier toaletowy, gdy będzie trzeba

Avatar malinowy_kot

10 stycznia, 09:26

@Ooonv: bardziej wytrą dupę... Znam babę co ma dzieci, ale te dzieci z nią nie wytrzymują (nie dziwię się, jest straszna), no i chodzi na zajęcia dla seniorów, tam prosi dosłownie byle kogo by jej podtarł dupę...

Avatar Ooonv

10 stycznia, 22:07

@malinowy_kot: Jak jest taka niesprawna, to można jej załatwić hospitalizację w ZOL-u
To dokładnie Zakład Opiekuńczo Leczniczy i technicznie to szpital, ale dają tam baaaaaardzo schorowanych seniorów i zwykle tam mieszkają jak w domu seniora

Moja cioteczna babcia tam była i miała być chwilę, bo była chora na wiele rzeczy, ale lekarze uznali, że ona ledwo da sobie radę i że może włączyć palnik i zapomnieć, bo jej wykryli Altzhaimera, a nikt z najbliższej rodziny nie mógł z nią mieszkać non stop, bo wszyscy chodzili do pracy Ogólnie są tam osoby z Altzhaimerem lub nie mogące chodzić

Byłem tam kiedyś i mają spoko pokoje z telewizorem i jedzenie jest spoko
To dokładnie w Szycach pod Krakowem (kursuje tam krakowski autobus) i to podobno stary hotel przerobiony na ten Zakład Opiekuńczy

Avatar malinowy_kot

11 stycznia, 07:20

@Ooonv: o kurczę, szkoda bardzo babci i w ogóle takich osób...

No ta u mnie baba jest sprawna właśnie, ale lubi się innymi wysługiwać, bo kiedyś była nauczycielką, a jej mąż był jakimś wyżej postawionym we wsi (dawno nie żyje). Nie raz była widziana jak doskonale sobie daje radę.
A dla ludzi jest też tak wścibska, że jednej (swojej) sąsiadce codziennie się pchała do domu i nawet pocztę sprawdzała (normalnie zalepiona koperta, jeszcze w ogóle nie otwierana).
A ona też chciała na szpital, ale szpital jej nie chciał, bo tak naprawdę to zdrowa baba xd

Avatar Ooonv

12 stycznia, 22:07

@malinowy_kot: No to moja babcia się tak zachowywała, że udawała, że czegoś nie umie, gdy przyjeżdżali moi kuzyni i reszta rodziny, a gdy wyjeżdżali, to wracała do normy
Tylko wtedy udawała, że nie słyszy lub słabo widzi, a później jej wykryli Altzhaimera
Ale i tak miała spoko, bo ta moja fajna babcia zaczęła go mieć w wieku 87 lat, a inna babcia, którą ledwo znam dostała w wieku 76, więc gorzej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Znak czasów

Ładne rzeczy

Tacy sami, a ściana między nami

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka