@Klopson: radzę ci tego nie przekładać na ostatnią chwilę, bo przestawienie zegara z powrotem na dobre tory zajmuje dłużej niż nastawianie go na późnie spanie. Jak chcesz to zrobić szybko, to polecam po położeniu się około 3-4 wstać o 6 i wytrzymać bez snu do 18 potem się zdrzemnąć na parę godzin i zegar biologiczny powinien być ładnie naprawiony
Komentarze
Odśwież5 stycznia, 23:16
Od początku przerwy świątecznej chodzę spać o 4, i coś czuję że to ostatni dzień nocnej libacji, bo 7 powrót do szkoły...
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia, 02:20
@Klopson: radzę ci tego nie przekładać na ostatnią chwilę, bo przestawienie zegara z powrotem na dobre tory zajmuje dłużej niż nastawianie go na późnie spanie. Jak chcesz to zrobić szybko, to polecam po położeniu się około 3-4 wstać o 6 i wytrzymać bez snu do 18 potem się zdrzemnąć na parę godzin i zegar biologiczny powinien być ładnie naprawiony
Odpisz
6 stycznia, 03:31
@Memolord: Mi polecał ktoś sposób, żeby wstać jak najpóźniej (np. 15-16) i potem nie spać całą noc w i kolejny dzień pójdzie się spać o 22 normalnie.
Odpisz
6 stycznia, 10:03
@welpa44: @Memolord: chyba już tak to zostawię...
Odpisz
6 stycznia, 10:00
Memocepcja
Odpisz
6 stycznia, 08:47
Ja nie tym razem oglądam go rano
Odpisz
6 stycznia, 08:47
@m213742069: *ha
Odpisz
6 stycznia, 08:07
Kreatywny mem
Odpisz
6 stycznia, 00:09
Dosłownie przed chwilą w poczekalni napisałem, że mój zegar biologiczny od sylwestra się przedstawił i nie umiem spać o normalnej godzinie xD
Odpisz