Jak w gimnazjum nas uczono o I wojnie światowej dostaliśmy jako pracę domową zadanie napisanie listu, który napisałby z frontu francuski żołnierz do rodziny. Ja napisałem ten list po francusku. Zapytany dlaczego powiedziałem "A dlaczego ten francuski żołnierz do swojej francuskiej rodziny we Francji miałby mówić po polsku?".
@Halszka__: I oni potem ustawiają kursy na giełdzie, prawo albo czy akurat na twojej wiosce będzie wojna czy nie. Tymczasem ty możesz sobie co najwyżej wybrać kibel w castoramie. Nie jesteście tacy sami
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 stycznia, 19:04
Jak w gimnazjum nas uczono o I wojnie światowej dostaliśmy jako pracę domową zadanie napisanie listu, który napisałby z frontu francuski żołnierz do rodziny. Ja napisałem ten list po francusku. Zapytany dlaczego powiedziałem "A dlaczego ten francuski żołnierz do swojej francuskiej rodziny we Francji miałby mówić po polsku?".
Odpisz
7 stycznia, 15:08
Jak ja uwielbiam ludzi, krórzy na każdym kroku muszą pokazać jacy są mądrzejsi od innych i niepokorni
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia, 15:38
@Halszka__: I oni potem ustawiają kursy na giełdzie, prawo albo czy akurat na twojej wiosce będzie wojna czy nie. Tymczasem ty możesz sobie co najwyżej wybrać kibel w castoramie. Nie jesteście tacy sami
Odpisz
6 stycznia, 21:13
Odpisz
6 stycznia, 19:08
Też bym tak zrobił... Ale nie jestem w szkole i nie znam żadnego z tych dwóch ryżowych języków ;_;
Odpisz
6 stycznia, 17:36
Skubaniec, dobry jest.
Odpisz
6 stycznia, 17:24
Jak się nie ma nic do stracenia to tak też można
Ale trzeba mieć okrutnie dobrą średnią
I musi być czerwiec
Odpisz
6 stycznia, 17:18
Ale jak to po angielsku jak ti hinski jest
Odpisz
7 stycznia, 09:43
okkolegauposledzony
Odpisz
6 stycznia, 17:06
Bycie memiarzem to styl życia.
Odpisz
6 stycznia, 16:05
się głupio wypowiedziała to głupio napisał, proste
Odpisz