Że co q..a?
No właśnie jako abstynentka czuję się osaczona przez pijaków, baba z kadr też pije alko, a nie wygląda, każdy kurna alko pije, ja pier...
Pijący mają aż taki kij w dupie i nie potrafią się dobrze bawić na trzeźwo?
Ja jakoś potrafię wyluzować bez picia, a jestem naprawdę nerwową osobą
Nie wiem czemu ale irytują mnie zawsze abstynenci. Tyle rzeczy na co dzień robisz szkodliwych oprócz alkoholu że dla mnie napić się trochę to nic złego. No i często rezygnując z alkoholu rezygnujesz w pewnym stopniu z części życia towarzyskiego ale to zależy w sumie w jakim otoczeniu żyjesz. Jak dla mnie nikotyna i alko to używki do zaakceptowania od czasu do czasu jeśli wiesz jakie niosą za sobą ryzyko. Nikt nie będzie żył wiecznie więc warto spróbować różnych rzeczy póki nie wyciągniesz kopyta.
Komentarze
Odśwież10 stycznia, 09:32
Że co q..a?
No właśnie jako abstynentka czuję się osaczona przez pijaków, baba z kadr też pije alko, a nie wygląda, każdy kurna alko pije, ja pier...
Pijący mają aż taki kij w dupie i nie potrafią się dobrze bawić na trzeźwo?
Ja jakoś potrafię wyluzować bez picia, a jestem naprawdę nerwową osobą
Odpisz
10 stycznia, 16:40
@malinowy_kot: To takie odwrócenie żartu, w którym to czyny złe są traktowane jako coś normalnego.
Odpisz
11 stycznia, 07:15
@Hiholatek: no oki, kumam teraz, dziękuję ^^
Odpisz
11 stycznia, 02:12
Nie wiem czemu ale irytują mnie zawsze abstynenci. Tyle rzeczy na co dzień robisz szkodliwych oprócz alkoholu że dla mnie napić się trochę to nic złego. No i często rezygnując z alkoholu rezygnujesz w pewnym stopniu z części życia towarzyskiego ale to zależy w sumie w jakim otoczeniu żyjesz. Jak dla mnie nikotyna i alko to używki do zaakceptowania od czasu do czasu jeśli wiesz jakie niosą za sobą ryzyko. Nikt nie będzie żył wiecznie więc warto spróbować różnych rzeczy póki nie wyciągniesz kopyta.
Odpisz
10 stycznia, 13:34
Nie lubię gdy op promuje alkoholizm.
Odpisz
9 stycznia, 19:46
Ja kiedy próbuje usprawiedliwiać swój alkoholizm.
Odpisz
9 stycznia, 14:39
bądź wrażliwy na siebie i rzuć alkohol ;)
Odpisz
9 stycznia, 19:02
@BUMPYSIA: nie ma mowy ale dzięki ;)
Odpisz
9 stycznia, 19:06
@PanPiernik: ;]
Odpisz
9 stycznia, 19:33
@BUMPYSIA: ok
w kogo
Odpisz
9 stycznia, 19:40
@CupOfWater: w kogo chcesz... w grze wideo. Przemoc jest be, wyżyj się w Postalu nie w realu ;p
Odpisz
9 stycznia, 16:53
Ale w drugą stronę też działa
Odpisz
9 stycznia, 14:17
Kinky
Odpisz
9 stycznia, 14:04
Rel i złu dalej nie ulegnie
Bo już mi odpi.....a na trzeźwo
Odpisz