Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

10 stycznia, 09:32

Że co q..a?
No właśnie jako abstynentka czuję się osaczona przez pijaków, baba z kadr też pije alko, a nie wygląda, każdy kurna alko pije, ja pier...
Pijący mają aż taki kij w dupie i nie potrafią się dobrze bawić na trzeźwo?
Ja jakoś potrafię wyluzować bez picia, a jestem naprawdę nerwową osobą

Avatar Hiholatek

10 stycznia, 16:40

@malinowy_kot: To takie odwrócenie żartu, w którym to czyny złe są traktowane jako coś normalnego.

Avatar malinowy_kot

11 stycznia, 07:15

@Hiholatek: no oki, kumam teraz, dziękuję ^^

Avatar damen66

11 stycznia, 02:12

Nie wiem czemu ale irytują mnie zawsze abstynenci. Tyle rzeczy na co dzień robisz szkodliwych oprócz alkoholu że dla mnie napić się trochę to nic złego. No i często rezygnując z alkoholu rezygnujesz w pewnym stopniu z części życia towarzyskiego ale to zależy w sumie w jakim otoczeniu żyjesz. Jak dla mnie nikotyna i alko to używki do zaakceptowania od czasu do czasu jeśli wiesz jakie niosą za sobą ryzyko. Nikt nie będzie żył wiecznie więc warto spróbować różnych rzeczy póki nie wyciągniesz kopyta.

Avatar werenspawel

10 stycznia, 13:34

Nie lubię gdy op promuje alkoholizm.

Avatar Papasmerf44

9 stycznia, 19:46

Ja kiedy próbuje usprawiedliwiać swój alkoholizm.

Avatar BUMPYSIA

9 stycznia, 14:39

bądź wrażliwy na siebie i rzuć alkohol ;)

Avatar PanPiernik

9 stycznia, 19:02

@BUMPYSIA: nie ma mowy ale dzięki ;)

Avatar BUMPYSIA

9 stycznia, 19:06

Avatar CupOfWater

9 stycznia, 19:33

@BUMPYSIA: ok
w kogo

Avatar BUMPYSIA

9 stycznia, 19:40

@CupOfWater: w kogo chcesz... w grze wideo. Przemoc jest be, wyżyj się w Postalu nie w realu ;p

Avatar Towarzysz777

9 stycznia, 16:53

Ale w drugą stronę też działa

Avatar Konto_nieusuniete

9 stycznia, 14:17

Kinky

Avatar Boberek00

9 stycznia, 14:04

Rel i złu dalej nie ulegnie
Bo już mi odpi.....a na trzeźwo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PanPiernik
Dodane przez: PanPiernik

Co za przypadek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pilne

Młodzi gniewni

To się nie może nie udać

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka