memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 stycznia, 13:31
Ja tam piję mleko w nocy... Ewentualnie jakiś napój jaki mam przy łóżku
Odpisz
17 stycznia, 18:32
@malinowy_kot: jesteś kotkiem; to dlatego
17 stycznia, 18:43
@KittyQueen:
21 stycznia, 13:05
@malinowy_kot: pamiętaj by pić mleko bez laktozy
21 stycznia, 13:27
@JaJestemZWami: ja piję tylko normalne mleko :3 te od krowy
Edytowano - 21 stycznia, 13:30
@malinowy_kot: koty wraz z dojrzewaniem przestają tolerować laktozę więc nie wolno 🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈
21 stycznia, 14:36
@JaJestemZWami: kurde
21 stycznia, 14:48
@JaJestemZWami: ja nie lubię mleka tylko jogurty i lody. Deal?
Edytowano - 21 stycznia, 14:54
@KittyQueen: a one nie są z mleka? xd Nwm, ale można kotom robić słodycze. Np lody bez laktozy, ale nie znam przepisu. I kotom smakuje, bo na Pinterest widziałam jak się zajadają.
21 stycznia, 19:26
@JaJestemZWami: żartuje tylko sobie, nie miałam nigdy kota nawet
17 stycznia, 17:22
Wolę herbatę w pokojowej temperaturze.
17 stycznia, 13:34
To jest takie prawdziwe, zawsze po obudzeniu tak suszy ale myślałem że tylko ja tak mam
17 stycznia, 13:32
Taa, a potem będziesz dychrać aż płuca będziesz wypluwać
17 stycznia, 12:05
Zimna woda zdrowia doda
17 stycznia, 11:14
Bolą mnie zęby na samą myśl.
14 stycznia, 19:55
a potem budzisz sie 4 godziny później nie będąc w stanie wydusić slowa
14 stycznia, 18:55
z jednej strony racja, ale wyobraź sobie teraz to podczas gdy boli cię gardło
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 stycznia, 13:31
Ja tam piję mleko w nocy... Ewentualnie jakiś napój jaki mam przy łóżku
Odpisz
17 stycznia, 18:32
@malinowy_kot: jesteś kotkiem; to dlatego
Odpisz
17 stycznia, 18:43
@KittyQueen:
Odpisz
21 stycznia, 13:05
@malinowy_kot: pamiętaj by pić mleko bez laktozy
Odpisz
21 stycznia, 13:27
@JaJestemZWami: ja piję tylko normalne mleko :3 te od krowy
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia, 13:30
@malinowy_kot: koty wraz z dojrzewaniem przestają tolerować laktozę więc nie wolno 🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈
Odpisz
21 stycznia, 14:36
@JaJestemZWami: kurde
Odpisz
21 stycznia, 14:48
@JaJestemZWami: ja nie lubię mleka tylko jogurty i lody. Deal?
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia, 14:54
@KittyQueen: a one nie są z mleka? xd
Nwm, ale można kotom robić słodycze. Np lody bez laktozy, ale nie znam przepisu.
I kotom smakuje, bo na Pinterest widziałam jak się zajadają.
Odpisz
21 stycznia, 19:26
@JaJestemZWami: żartuje tylko sobie, nie miałam nigdy kota nawet
Odpisz
17 stycznia, 17:22
Wolę herbatę w pokojowej temperaturze.
Odpisz
17 stycznia, 13:34
To jest takie prawdziwe, zawsze po obudzeniu tak suszy ale myślałem że tylko ja tak mam
Odpisz
17 stycznia, 13:32
Taa, a potem będziesz dychrać aż płuca będziesz wypluwać
Odpisz
17 stycznia, 12:05
Zimna woda zdrowia doda
Odpisz
17 stycznia, 11:14
Bolą mnie zęby na samą myśl.
Odpisz
14 stycznia, 19:55
a potem budzisz sie 4 godziny później nie będąc w stanie wydusić slowa
Odpisz
14 stycznia, 18:55
z jednej strony racja, ale wyobraź sobie teraz to podczas gdy boli cię gardło
Odpisz