Nienawidzę upominać się o pieniądze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Fajnie że odpowiedzieli
Nie idź!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia, 15:28
Pamiętam jak w gimnazjum pożyczyłam koleżance około 10zł może 20 w sumie i do tej pory mi nie oddała... a upominałam się parę razy i też czułam się jak żebrak w takim momencie, a to tym co pożyczają powinno być głupio, wstyd, że w ogóle pożyczyli
Odpisz
17 stycznia, 15:48
@malinowy_kot: Wstyd powinno być ludziom, którzy nie oddają takich małych kwot w ogóle. Pamiętam jak raz znajomy do mnie zadzwonił o 2 w nocy, że pilnie kierowcy potrzebuje bo znajomy znajomego, który miał po nich przyjechać to nie dał rady/coś mu wypadło/ch.. wie ogólnie, zgodziłem się, pojechałem, porozwoziłem ludzi z domu do domu itd. Łącznie mi wyszło może 40-50 km, znajomy (ten co jego kolega miał być kierowcą a zawiódł) zaoferował, że da mi stówkę za trasę, a że było mi głupio od kolegi brać 100 zł za chwilę jazdy to powiedziałem, że da 20 i będziemy kwita. A potem musiałem za nim latać i słuchać gadania, że 20 zł to szkoda oddawać itd. Od tamtego czasu jak chciał jakąkolwiek podwózkę to liczyłem sobie jak za prezydenta i pieniądze miały być w mojej ręce zanim do samochodu wsiadł. Mi samemu aż niezręcznie było słuchać jak ktoś za przysługę o 2 w nocy żałował 20 zł mówiąc, że to pieniądz nie wart oddawania XD. Same pieniądze mi ogólnie koło dupy latały, 20 zł to faktycznie nie majątek, ale fakt, że ktoś się zgadza na to by zapłacić, obiecuje i się prosi a potem wymiguje się przy każdej możliwej okazji to wstyd trochę
Odpisz
17 stycznia, 22:06
@Lacoste: i uj mu w zad, powinien dać 20zł i jakieś czekoladki choćby
Odpisz
18 stycznia, 13:13
@malinowy_kot: No mi starczyłyby tylko te pieniądze i to dla samego faktu, że jak się umawialiśmy, że da to niech da i tyle. Trzeba być fair wobec siebie
Odpisz
17 stycznia, 22:32
Straszne jest jak często bycie w porządku wobec drugiej osoby jest przez niektórych traktowane jak fantasy
Odpisz
17 stycznia, 17:20
Dzięki Bogu nie mam takich przyjaciół.
Odpisz
17 stycznia, 14:09
A on i tak nie odda
Odpisz