Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

17 stycznia, 15:28

Pamiętam jak w gimnazjum pożyczyłam koleżance około 10zł może 20 w sumie i do tej pory mi nie oddała... a upominałam się parę razy i też czułam się jak żebrak w takim momencie, a to tym co pożyczają powinno być głupio, wstyd, że w ogóle pożyczyli

Avatar Lacoste

17 stycznia, 15:48

@malinowy_kot: Wstyd powinno być ludziom, którzy nie oddają takich małych kwot w ogóle. Pamiętam jak raz znajomy do mnie zadzwonił o 2 w nocy, że pilnie kierowcy potrzebuje bo znajomy znajomego, który miał po nich przyjechać to nie dał rady/coś mu wypadło/ch.. wie ogólnie, zgodziłem się, pojechałem, porozwoziłem ludzi z domu do domu itd. Łącznie mi wyszło może 40-50 km, znajomy (ten co jego kolega miał być kierowcą a zawiódł) zaoferował, że da mi stówkę za trasę, a że było mi głupio od kolegi brać 100 zł za chwilę jazdy to powiedziałem, że da 20 i będziemy kwita. A potem musiałem za nim latać i słuchać gadania, że 20 zł to szkoda oddawać itd. Od tamtego czasu jak chciał jakąkolwiek podwózkę to liczyłem sobie jak za prezydenta i pieniądze miały być w mojej ręce zanim do samochodu wsiadł. Mi samemu aż niezręcznie było słuchać jak ktoś za przysługę o 2 w nocy żałował 20 zł mówiąc, że to pieniądz nie wart oddawania XD. Same pieniądze mi ogólnie koło dupy latały, 20 zł to faktycznie nie majątek, ale fakt, że ktoś się zgadza na to by zapłacić, obiecuje i się prosi a potem wymiguje się przy każdej możliwej okazji to wstyd trochę

Avatar malinowy_kot

17 stycznia, 22:06

@Lacoste: i uj mu w zad, powinien dać 20zł i jakieś czekoladki choćby

Avatar Lacoste

18 stycznia, 13:13

@malinowy_kot: No mi starczyłyby tylko te pieniądze i to dla samego faktu, że jak się umawialiśmy, że da to niech da i tyle. Trzeba być fair wobec siebie

Avatar Katrina2712

17 stycznia, 22:32

Straszne jest jak często bycie w porządku wobec drugiej osoby jest przez niektórych traktowane jak fantasy

Avatar werenspawel

17 stycznia, 17:20

Dzięki Bogu nie mam takich przyjaciół.

Avatar Traktor_is_back

17 stycznia, 14:09

A on i tak nie odda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Fajnie że odpowiedzieli

Nie idź!

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka