memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 stycznia, 06:20
Nie ten odbiorca
Odpisz
21 stycznia, 18:19
Ja nie wymagam grzeczności w SMS-ach To tylko formalność, a nie prawdziwy kontakt z człowiekiem
21 stycznia, 18:13
sranie sie o kulture tez jest brakiem kultury,wiec imo bardzo dobra odpowiedz xd
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 stycznia, 06:20
Nie ten odbiorca
Odpisz
21 stycznia, 18:19
Ja nie wymagam grzeczności w SMS-ach
To tylko formalność, a nie prawdziwy kontakt z człowiekiem
Odpisz
21 stycznia, 18:13
sranie sie o kulture tez jest brakiem kultury,wiec imo bardzo dobra odpowiedz xd
Odpisz