Grałam w Wiedźmin 3 i grałam w Hogwart Legacy... lepiej bawiłam się przy Hogwardzie. Jak coś to nie tak, że mi się nie podobał Wiedźmin, bo podobał (np. Postacie były super, humor, zadania poboczne) Ale tak wewnętrznie czuję, że chyba większą frajdę miałam jak łaziłam po świecie HP łapałaniu zwięrząt, szukaniu obiektów, rozwiązywaniu mało skomplikowanych zagadek t.d Widocznie takie coś jest bardziej skierowane dla mnie, a nie sypianie z każdą napotkaną kobietą w Wiedźminie. Co do głównej fabuły to jak dla mnie i to i to nie było porywające.
Może nie tyle że nie lubie wiedźmina, ale Sapkowski tym cytatem o nie wybieraniu między mniejszym złem a większym wyrządził temu narodowi prawo tyle samo krzywdy co Mickiewicz tymi swoimi bredniami o Polsce jako mesjaszu narodów.
@Nerius: Imagine że tak ...jowo adaptujesz serial że z jednego z największych sk...ieli robisz najbardziej lubianą postać bo reszta ssie(mam na myśli Leo)
Komentarze
Odśwież25 stycznia, 17:05
Grałam w Wiedźmin 3 i grałam w Hogwart Legacy... lepiej bawiłam się przy Hogwardzie. Jak coś to nie tak, że mi się nie podobał Wiedźmin, bo podobał (np. Postacie były super, humor, zadania poboczne) Ale tak wewnętrznie czuję, że chyba większą frajdę miałam jak łaziłam po świecie HP łapałaniu zwięrząt, szukaniu obiektów, rozwiązywaniu mało skomplikowanych zagadek t.d Widocznie takie coś jest bardziej skierowane dla mnie, a nie sypianie z każdą napotkaną kobietą w Wiedźminie. Co do głównej fabuły to jak dla mnie i to i to nie było porywające.
Odpisz
26 stycznia, 01:40
@Hiholatek: dupa
Odpisz
8 lutego, 11:18
@Hiholatek: grałem w Wiedźmina i jest dobry ale bez problemu za lepsze dam np. obie gry Horizon czy nową serię God of War.
Odpisz
25 stycznia, 16:45
Może nie tyle że nie lubie wiedźmina, ale Sapkowski tym cytatem o nie wybieraniu między mniejszym złem a większym wyrządził temu narodowi prawo tyle samo krzywdy co Mickiewicz tymi swoimi bredniami o Polsce jako mesjaszu narodów.
Odpisz
25 stycznia, 13:08
Najgorzej jak ktoś nie chce z tobą choć chwilę pograć :/
Moi kuzyni wieku 6+, 8+ na Wigilii chcieli grać w GTA, a nawet nie zerknęli na Wiedźmina ;-;
I takie mamy społeczeństwo proszę państwa...
Odpisz
25 stycznia, 11:43
Ja dla mnie krytyka gier które lubię jest w porządku, lubię je, ale nie ma co je idealizować. Za to przy Gothicu…stary lepiej uważaj
Odpisz
25 stycznia, 11:10
Wiedźmin fajny, ale wolę Kotołaka Ksina
Odpisz
21 stycznia, 22:33
To ja codziennie, ale przy cyberlie2137
Odpisz
23 stycznia, 09:58
@Boberek00: Polacy nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo kładę jaja na cokolwiek od CD Projektu
Odpisz
23 stycznia, 10:41
@rumcajschr: Ja ich j.... za kłamstwa i hipokryzję o kłamali graczom do końca
Odpisz
21 stycznia, 22:54
Nie wiem, nie wiem.
A może partyjkę Gwinta?
Odpisz
21 stycznia, 21:58
wiedzmin sredzmin.a kogo obchodzi ta niemiecka gra kiedy mamy tako własną Polską dobrą gre jak Gothic.
Odpisz
21 stycznia, 22:34
@InDoroWeTrust: Der Haxer a niexwiedzmint
Odpisz
21 stycznia, 22:18
Zależy którego, jak tego od netflixa to ci jeszcze przyklasą
Odpisz
21 stycznia, 21:28
Guys nie lubię wiedzmina
Odpisz
21 stycznia, 21:28
@Dyzer: Od Netflixa
Odpisz
21 stycznia, 21:30
@Dyzer: Rel
Odpisz
21 stycznia, 21:37
@Nerius: Imagine że tak ...jowo adaptujesz serial że z jednego z największych sk...ieli robisz najbardziej lubianą postać bo reszta ssie(mam na myśli Leo)
Odpisz
21 stycznia, 21:35
a ja lubię bo mam w co pograć i można poczuć się swojsko całkiem
Odpisz
21 stycznia, 21:30
To, że większość coś lubi nie oznacza, że każdy ma mieć te same odczucia. Każdy człowiek jest inny i każdy ma inne gusta
Odpisz
21 stycznia, 21:34
@Nerius: Można więcej oczywistych faktów?
Odpisz
21 stycznia, 21:28
Nie lubię wiedźmina
Odpisz
21 stycznia, 21:30
@Kto_pl: każdego
Odpisz
21 stycznia, 21:31
@Kto_pl: wilczy bilet do rosyjskiej ambasady
Odpisz
21 stycznia, 21:32
@Maslo_Jajeczne: cyberpunka też
Odpisz
21 stycznia, 21:34
@Kto_pl: ja nie przepadam bo klimat mi nie pasuje
Odpisz
21 stycznia, 21:37
@Maslo_Jajeczne: mi to że miałbyć rpg i nie wyszło
Odpisz