80% kasy idzie na jego konto, a 20% na sprzęty medyczne, które i tak są dzierżawione przez szpitale.. szpital musi płacić za używanie sprzętu i serwis musi być tylko u określonych przez owsika firm, nie tam że szwagier po taniości sprawdzi, naprawi, ma fach w ręku, legalny, też ma serwis takich sprzętów, ale nie, bo to nie jest znajomy owsika
Komentarze
Odśwież1 lutego, 23:04
Odpisz
28 stycznia, 22:51
Odpisz
30 stycznia, 10:49
@PanPiernik: jk jk
Odpisz
1 lutego, 17:42
@PanPiernik: oczywiście, że tak. Zakładam fundację likwidację Jeja
Odpisz
31 stycznia, 08:39
Troche woke z jego strony
Odpisz
30 stycznia, 23:29
80% kasy idzie na jego konto, a 20% na sprzęty medyczne, które i tak są dzierżawione przez szpitale.. szpital musi płacić za używanie sprzętu i serwis musi być tylko u określonych przez owsika firm, nie tam że szwagier po taniości sprawdzi, naprawi, ma fach w ręku, legalny, też ma serwis takich sprzętów, ale nie, bo to nie jest znajomy owsika
Odpisz
30 stycznia, 11:44
Lebron mówił że to na kasyno idzie
Odpisz
30 stycznia, 10:04
"oczywiście zrobimy to za pomocą uranu od Czeczenów"
Odpisz
28 stycznia, 22:28
Mmm, Yuri Owsienko.
Odpisz
28 stycznia, 22:32
@Figarus: *Jurij
Odpisz
28 stycznia, 22:51
@rumcajschr: Czerwonki za prawdę f
Odpisz