Robienie popcornu w mikrofali wymaga doświadczenia i znajomości sprzętu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego, 18:07
To wy robicie w mikrofali? Ja robię w garnku
Odpisz
2 lutego, 22:59
@KittyQueen: Trik to częste potrząsanie garem
Odpisz
2 lutego, 23:33
@smok_nad_rozlewiskiem: ja właśnie nie potrząsam. Trik to wyczucie momentu kiedy trzeba zdjąć z palnika. Ja wiem kiedy - to jest takie… charakterystyczne ostatnie wybuchnięcie powiedzmy
Odpisz
3 lutego, 19:39
@KittyQueen: U mnie jest ściągany jak ilość trzasków wyraźnie spada. Wychodzi koloru tych nieprzypalonych na trzecim zdjęciu. Smakuje normalnie. Praktycznie żadnych nieotworzonych
Na jak duży ogień wstawiasz?
Odpisz
3 lutego, 23:27
@smok_nad_rozlewiskiem: na maksymalny. Może dajesz za mało oleju? Wtedy się faktycznie szybko pali. Bo pamiętaj. Co do czasu to ogólnie… jak już się wylewa (jak nie możesz utrzymać pod pokrywką) to masz jeszcze jakieś 2 momenty eksplozji. Zaraz po sobie. Wtedy ściągasz z palnika
Odpisz
4 lutego, 12:50
@KittyQueen: E, okazjonalne bladobeżowe mi nie przeszkadzają, choć pewnie więcej tłuszczu poprawi przylepianie soli. Wypróbuję następnym razem, dzięki za podpowiedź
Wylewa? Na trzy palce ziarna w kubku biorę garnek tak z 8-10 litrów, i mam trochę luzu nawet po skończeniu prażenia (i palce dalej od ognia :P). Przy okazji jest przekąska dla wszystkich :D Pierwszy raz faktycznie zrobiłam w małym, i nigdy więcej nie popełniłam tego błędu, popcorn był wszędzie D:
Odpisz
4 lutego, 18:46
@smok_nad_rozlewiskiem: ja robię w małym ale proporcja zawsze taka sama. Popcornu tyle żeby dno się wypełniło. Tyle samo też oleju, żeby dno było wysmarowane
Odpisz
2 lutego, 19:45
Najgorzej jak część jest surowa, część dobra, a część to nadal niewybuchnięty popcorn
Odpisz
2 lutego, 18:41
Robiłbym w mikrofali gdybym ją miał.
Odpisz