Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KittyQueen

2 lutego, 18:07

To wy robicie w mikrofali? Ja robię w garnku

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

2 lutego, 22:59

@KittyQueen: Trik to częste potrząsanie garem

Avatar KittyQueen

2 lutego, 23:33

@smok_nad_rozlewiskiem: ja właśnie nie potrząsam. Trik to wyczucie momentu kiedy trzeba zdjąć z palnika. Ja wiem kiedy - to jest takie… charakterystyczne ostatnie wybuchnięcie powiedzmy

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

3 lutego, 19:39

@KittyQueen: U mnie jest ściągany jak ilość trzasków wyraźnie spada. Wychodzi koloru tych nieprzypalonych na trzecim zdjęciu. Smakuje normalnie. Praktycznie żadnych nieotworzonych
Na jak duży ogień wstawiasz?

Avatar KittyQueen

3 lutego, 23:27

@smok_nad_rozlewiskiem: na maksymalny. Może dajesz za mało oleju? Wtedy się faktycznie szybko pali. Bo pamiętaj. Co do czasu to ogólnie… jak już się wylewa (jak nie możesz utrzymać pod pokrywką) to masz jeszcze jakieś 2 momenty eksplozji. Zaraz po sobie. Wtedy ściągasz z palnika

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

4 lutego, 12:50

@KittyQueen: E, okazjonalne bladobeżowe mi nie przeszkadzają, choć pewnie więcej tłuszczu poprawi przylepianie soli. Wypróbuję następnym razem, dzięki za podpowiedź
Wylewa? Na trzy palce ziarna w kubku biorę garnek tak z 8-10 litrów, i mam trochę luzu nawet po skończeniu prażenia (i palce dalej od ognia :P). Przy okazji jest przekąska dla wszystkich :D Pierwszy raz faktycznie zrobiłam w małym, i nigdy więcej nie popełniłam tego błędu, popcorn był wszędzie D:

Avatar KittyQueen

4 lutego, 18:46

@smok_nad_rozlewiskiem: ja robię w małym ale proporcja zawsze taka sama. Popcornu tyle żeby dno się wypełniło. Tyle samo też oleju, żeby dno było wysmarowane

Avatar Ooonv

2 lutego, 19:45

Najgorzej jak część jest surowa, część dobra, a część to nadal niewybuchnięty popcorn

Avatar werenspawel

2 lutego, 18:41

Robiłbym w mikrofali gdybym ją miał.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Płać pan

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

I po kłopocie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka