@Oscypkowy: Pójdź na konwent i pytaj ludzi, gdzie pracują. Zdecydowana większość ma stabilną pracę na umowie o pracę, tylko nieliczni to będą bezrobotni studenci na garnuszku rodziców. Uczniów liceów nie liczę, bo to oczywiste że oni zwykle nie pracują.
Komentarze
Odśwież9 lutego, 12:35
Wady?
Odpisz
5 lutego, 20:12
I co w tym złego?
Odpisz
3 lutego, 20:51
Odpisz
5 lutego, 20:11
@Oscypkowy: Pójdź na konwent i pytaj ludzi, gdzie pracują. Zdecydowana większość ma stabilną pracę na umowie o pracę, tylko nieliczni to będą bezrobotni studenci na garnuszku rodziców. Uczniów liceów nie liczę, bo to oczywiste że oni zwykle nie pracują.
Odpisz
4 lutego, 13:24
No ale zgadza się
Odpisz