memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 lutego, 12:11
Dziadka
Odpisz
6 lutego, 18:36
zajebisty sport!!! oni d o s ł o w n i e nie mają zahamowań!!!
6 lutego, 18:29
Mnie relaksuje widok ludzi, którzy jeżdżą w spoko samochodach
5 lutego, 10:46
Więcej się dzieje niż w wyścigach samochodowych Ale czasem serio to tak wygląda I mówię to jako kibic tego sportu
5 lutego, 13:37
@Traktor_is_back: o kurde. Czyli jednak wy istniejecie
5 lutego, 14:28
@Memolord: Istniejemy Niestety poza Polską w niewielkich ilościach
5 lutego, 10:53
Czasem mieszkając w Lubuskim czuję się jak intruz nie będąc kibicem żużlu
5 lutego, 11:36
@Transcendentalny: Przynajmniej cię wojna domowa omija
5 lutego, 11:49
@Transcendentalny: tak samo, ale to dlatego że wole samochody i zamiast żużlu - wybieram NASCAR, niby to samo ale emocję większe i jeżeli wyścig nie robi się "rozwodniony" to nawet ciekawie się ogląda
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 lutego, 12:11
Dziadka
Odpisz
6 lutego, 18:36
zajebisty sport!!! oni d o s ł o w n i e nie mają zahamowań!!!
Odpisz
6 lutego, 18:29
Mnie relaksuje widok ludzi, którzy jeżdżą w spoko samochodach
Odpisz
5 lutego, 10:46
Więcej się dzieje niż w wyścigach samochodowych
Ale czasem serio to tak wygląda
I mówię to jako kibic tego sportu
Odpisz
5 lutego, 13:37
@Traktor_is_back: o kurde. Czyli jednak wy istniejecie
Odpisz
5 lutego, 14:28
@Memolord: Istniejemy
Niestety poza Polską w niewielkich ilościach
Odpisz
5 lutego, 10:53
Czasem mieszkając w Lubuskim czuję się jak intruz nie będąc kibicem żużlu
Odpisz
5 lutego, 11:36
@Transcendentalny: Przynajmniej cię wojna domowa omija
Odpisz
5 lutego, 11:49
@Transcendentalny: tak samo, ale to dlatego że wole samochody i zamiast żużlu - wybieram NASCAR, niby to samo ale emocję większe i jeżeli wyścig nie robi się "rozwodniony" to nawet ciekawie się ogląda
Odpisz