Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Chciał tylko pomóc
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego, 11:42
murder drones na głównej, szacuneczek
Odpisz
19 lutego, 23:07
Sekcja komentarzy
Odpisz
18 lutego, 04:06
Nie mam już 14 lat.
Odpisz
16 lutego, 17:58
to jeszcze nic. W tamtym tygodniu mialem odwiedzic znajomego w psychiatryku. I w dniu odwiedzin jak juz bylem prawie ubrany i gotów do wyjscia zadzwonil ze szpital zamkniety do jaks choroba.
No i jak Ja mam znaleźc żonem?
Odpisz
17 lutego, 13:12
@InDoroWeTrust: jak zmienię płeć w 100% mogę zostać twoją żoną
Odpisz
17 lutego, 13:29
@JaJestemZWami: A co fo tego ma wymiana piecu
Odpisz
17 lutego, 13:34
@InDoroWeTrust: płeć jest napisane
Odpisz
17 lutego, 13:45
@JaJestemZWami: to piecom wymienia się płeć?
Odpisz
17 lutego, 13:51
@InDoroWeTrust: z takim kaloryferem, jak twój nie potrzebny jest nam piec 😺🙀
Odpisz
17 lutego, 14:08
@JaJestemZWami:
Odpisz
16 lutego, 17:52
I Jeszcze z youtuberami
Lub z pracownikami Hollywood
Oraz naukowcami
Czy też z księdzami
Politycy z sumie również
A to nie wszystko
Odpisz
17 lutego, 12:43
@Boberek00: czyt. każdym, kto ma jakąś formę wpływów umożliwiającą realizację chorych fantazji
Odpisz
17 lutego, 13:13
@niggiddu: nah, bardziej realne że sk...ysynów najbardziej do jakiej kolwiek władzy ciągnie
Odpisz
17 lutego, 13:54
@Boberek00: to chyba jest wzajemne przyciąganie. Zło ciągnie do władzy, a władzę ciągnie do zła.
Kiedyś czytałem, że wg badań psychologicznych ludzie po otrzymaniu władzy praktycznie zawsze przechodzą choć minimalną zmianę osobowości, w tym chociaż gotowość do robienia "nieładnych" rzeczy. Z jednej strony to pewna adaptacja do stanowiska, w którym trzeba umieć podejmować trudne i stanowcze decyzje, a z drugiej uleganie pokusie wykorzystania nowych możliwości.
Odpisz
17 lutego, 12:18
Odpisz
16 lutego, 18:10
w wieku 14 lat normalny jest zegz z osobami które są na liście do wyrzucenia z liceum 30 kilometrów dalej, palą papierosy, chodzą na boks i mają metr trzydzieści
to było o dziewczynkach, co do chłopaczków to nam pozostaje zoofilia (walenie, konie, bobry, jenoty, dziki itd.)
Odpisz
16 lutego, 18:12
@Klopson: echem
Odpisz
Edytowano - 16 lutego, 18:14
@Boberek00: bez przesady, echem się nie posługujemy
Odpisz
16 lutego, 19:24
@Klopson: bobra zostaw w spokoju
Odpisz
16 lutego, 16:56
DRON UwU ♥
Odpisz
16 lutego, 16:42
Po prostu bierz chłopaków
Odpisz
16 lutego, 16:46
@Madonix: 1. Nie
2. Ta sama sytuacja
Odpisz
16 lutego, 16:49
@Rebelian_Chaosu: ale milionerzy nie biorą chłopaków
Przynajmniej nie w takich ilościach
Poza tym jak jesteś już taki zdesperowany to bierz Ukraińców, ich nikt nie chce
Odpisz
16 lutego, 16:56
@Madonix: stop it ok
Odpisz
16 lutego, 16:55
To wiele mówi o społeczeństwie
Odpisz
16 lutego, 16:46
14 co ty, już za stare jak dla nich/
Odpisz
16 lutego, 16:41
Dzisiejsze dzieci mają nie łatwo pod tym względem xD
Odpisz