@JaJestemZWami: gdybyśmy żyli w komunistycznej gejowej utopii to też bym nie dał, mój łeb służy do przetwarzania informacji zwrotnej z picia piwa a nie jakieś neurosrele dla nerdów
@JaJestemZWami: znaczy niektórym się to może podoba ale ja doceniam bycie samoświadomym mięsem, w cyberpunku byłbym tym typem bez wszczepów co pije herbatę i ogląda tę dzicz z balkonu jak stary dziad
@Krzyniu: wizja pelnego przeniesienia się do vr mnie kręci.
Nawet chce stworzyć własną symulacje gdzie bym żyła jakby dało się to zrobić.
Naturalnie dużo kotobab i kotów a reszta to ma być symulacja naszego świata ludzi mających 1000iq i nieograniczony dostęp do naszych zasobów i jak szybko dojdą do czegoś więcej mając te same problemy co my.
Jest to możliwe obecnym sprzęcie, ale serwer powinien mieć kilkadziesiąt petabajtów więc technologia musi się sporo rozwinąć.
W sensie na pełną symulacje świata nie jesteśmy gotowi , ale ziemi z pewnymi ustępstwami tak.
@JaJestemZWami: Taa, ale wolę prawdziwą rzecz od symulacji, jak coś mi śmierdzi brakiem autentyzmu to z założenia mi się średnio podoba. Tu na przykład śmierdzi wszystko, zaczynając od tego że IQ to wynik pseudotestu matematycznego w którym 100 zawsze jest średnią populacji
@Krzyniu: Zaprogramowanie logiki ludzi inteligentniwjszych niż my nie będzie ciężkim wyzwaniem, mam kilka ciekawych koncepcji i jak będę mieć już mojego rtx5090 będę się chwalić wynikami moich prac.
Dalej jest to tylko hipoteza.
Aczkolwiek uważam za realne.
Natomiast niemożliwe byłoby przeniesienie człowieka do symulacji i zwiększenie jego IQ możliwe że o to ci chodziło.
Taka osoba w symulacji będzie dużo głupsza od innych, ale można traktować to jako ciekawy eksperyment.
Komentarze
Odśwież19 lutego, 17:57
No to pora przefarbować włosy na czarno i zawinąć ręke srebrną folią
Odpisz
19 lutego, 10:28
K...a jego mać...
Odpisz
19 lutego, 02:25
Po co mam dobrowolnie wchodzić w matrix?
Odpisz
18 lutego, 20:39
To zaj*bisty wynalazek, ale nigdy w życiu bym nie dała sobie takiego wszczepić tak długo jak żyjemy w kapitalizmie.
Odpisz
18 lutego, 21:31
@Anantashesha: masz wszczepiony
Odpisz
19 lutego, 01:46
@Rayman122: Na pewno
Odpisz
18 lutego, 21:00
To fajny wynalazek, ale żyjemy w kapitaliźmie i nie dam go sobie wszczepić.
Odpisz
18 lutego, 21:26
@JaJestemZWami: gdybyśmy żyli w komunistycznej gejowej utopii to też bym nie dał, mój łeb służy do przetwarzania informacji zwrotnej z picia piwa a nie jakieś neurosrele dla nerdów
Odpisz
Edytowano - 18 lutego, 21:45
@Krzyniu: Nie no neuro będzie fajne jak się rozwinie.
Ale do tego potrzebuje czasu. Po 2040 będzie możliwe bardziej realistyczne odczucia vr mieć.
Chodzi o ilość elektrod musi być milion aby to umożliwić. Do tego czasu nie ma nic wartego rozcinania czaszki
Odpisz
18 lutego, 22:20
@JaJestemZWami: znaczy niektórym się to może podoba ale ja doceniam bycie samoświadomym mięsem, w cyberpunku byłbym tym typem bez wszczepów co pije herbatę i ogląda tę dzicz z balkonu jak stary dziad
Odpisz
Edytowano - 18 lutego, 22:26
@Krzyniu: wizja pelnego przeniesienia się do vr mnie kręci.
Nawet chce stworzyć własną symulacje gdzie bym żyła jakby dało się to zrobić.
Naturalnie dużo kotobab i kotów a reszta to ma być symulacja naszego świata ludzi mających 1000iq i nieograniczony dostęp do naszych zasobów i jak szybko dojdą do czegoś więcej mając te same problemy co my.
Jest to możliwe obecnym sprzęcie, ale serwer powinien mieć kilkadziesiąt petabajtów więc technologia musi się sporo rozwinąć.
W sensie na pełną symulacje świata nie jesteśmy gotowi , ale ziemi z pewnymi ustępstwami tak.
Odpisz
18 lutego, 23:15
@JaJestemZWami: Taa, ale wolę prawdziwą rzecz od symulacji, jak coś mi śmierdzi brakiem autentyzmu to z założenia mi się średnio podoba. Tu na przykład śmierdzi wszystko, zaczynając od tego że IQ to wynik pseudotestu matematycznego w którym 100 zawsze jest średnią populacji
Odpisz
18 lutego, 23:29
@Krzyniu: Zaprogramowanie logiki ludzi inteligentniwjszych niż my nie będzie ciężkim wyzwaniem, mam kilka ciekawych koncepcji i jak będę mieć już mojego rtx5090 będę się chwalić wynikami moich prac.
Dalej jest to tylko hipoteza.
Aczkolwiek uważam za realne.
Natomiast niemożliwe byłoby przeniesienie człowieka do symulacji i zwiększenie jego IQ możliwe że o to ci chodziło.
Taka osoba w symulacji będzie dużo głupsza od innych, ale można traktować to jako ciekawy eksperyment.
Odpisz
18 lutego, 23:43
@JaJestemZWami: tyyy chyba nie rozumiesz tego konceptu ale no dobra, mi się to nie podoba żyć swiadomie w czymś takim
Odpisz
18 lutego, 21:08
Odpisz
18 lutego, 20:47
Rozstrzelać
Odpisz
18 lutego, 20:22
look what they need to mimic a fraction of our schizofrenia
Odpisz