Może to tylko zbieg okoliczności
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca, 13:21
Nie udzielam złych wskazówek dla żartu. Często pod presją czasu mój mózg się zawiesza i dopiero jak druga osoba odejdzie orientuję się że skierowałam ją w zblizonym kierunku, ale nie tam gdzie trzeba i liczę że tam już go kto inny pokieruje albo sam trafi
Odpisz
28 lutego, 20:58
Nigdy nie oszukałem turysty. Sam bywam turystą i wolę usłyszeć że ktoś nie zna kierunku, niż być źle poinformowanym.
Odpisz
28 lutego, 19:02
przynajmniej będzie miał przygode której nie zapomni
Odpisz
28 lutego, 19:29
@Pingas99: do końca życia!
Odpisz