memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 marca, 11:11
Wczoraj w Gwincie rozwaliłem przeciwnika mając w obu rundach ponad 30 punktów przewagi. Dał mi GG.
Odpisz
1 marca, 12:17
@Figarus: jaki deck wariacie?
1 marca, 13:40
@Vodka_Drinker: Jaki co?
1 marca, 13:48
@Figarus: talia
1 marca, 14:14
@Vodka_Drinker: scoia'tael. Wiedźmini cechu kota+driady to świetna kombinacja.
1 marca, 10:29
Ostatnio mi w tf2 dwóch typa powiedziało żebym odinstalował grę na rankingowym 😢😢😢😢
1 marca, 13:43
@Memolord: to rankingowego wgl dobiera?
1 marca, 13:03
Ja tam zawsze w overwatch 2 daje pochwały Healerą i Tanką by oni mają najcięższe zadanie
1 marca, 12:21
gg ez no re noob
28 lutego, 18:34
"Nie obwiniaj siebie za porażkę jeśli dałeś z siebie wszystko" ~ Ken Block
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 marca, 11:11
Wczoraj w Gwincie rozwaliłem przeciwnika mając w obu rundach ponad 30 punktów przewagi. Dał mi GG.
Odpisz
1 marca, 12:17
@Figarus: jaki deck wariacie?
Odpisz
1 marca, 13:40
@Vodka_Drinker: Jaki co?
Odpisz
1 marca, 13:48
@Figarus: talia
Odpisz
1 marca, 14:14
@Vodka_Drinker: scoia'tael. Wiedźmini cechu kota+driady to świetna kombinacja.
Odpisz
1 marca, 10:29
Ostatnio mi w tf2 dwóch typa powiedziało żebym odinstalował grę na rankingowym 😢😢😢😢
Odpisz
1 marca, 13:43
@Memolord: to rankingowego wgl dobiera?
Odpisz
1 marca, 13:03
Ja tam zawsze w overwatch 2 daje pochwały Healerą i Tanką by oni mają najcięższe zadanie
Odpisz
1 marca, 12:21
gg ez no re noob
Odpisz
28 lutego, 18:34
"Nie obwiniaj siebie za porażkę jeśli dałeś z siebie wszystko"
~ Ken Block
Odpisz