Nie rel, ja w kółko ogrywam Ace Combat (jestem simpem Królowej Złomu)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Ikony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A jednak zrobili to w ten sposób
Przerwa na herbatkę
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca, 18:16
Śmiał bym się z ciebie ale najpewniej cię to tylko podnieci /s
Odpisz
2 marca, 16:21
Niestety simp.
Ja bardzo lubię wyścigówki, ale nie mam nawet forzy 5, bo zbyt droga (no i komp nie da rady)
Odpisz
2 marca, 15:25
Widziałem większe wtopy.
Odpisz
2 marca, 10:30
Obawiam się, że tak
Odpisz
2 marca, 10:23
Odpisz
1 marca, 10:20
Si
Odpisz
1 marca, 09:57
przecież tak się wybiera najlepsze gry
Odpisz
1 marca, 09:39
Bardzo
Odpisz
1 marca, 09:54
@Towarzysz777: To dobrze, że nie rel.
Odpisz
1 marca, 09:16
Tak
Odpisz