Nie rel, ja w kółko ogrywam Ace Combat (jestem simpem Królowej Złomu)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca, 18:16
Śmiał bym się z ciebie ale najpewniej cię to tylko podnieci /s
Odpisz
2 marca, 16:21
Niestety simp.
Ja bardzo lubię wyścigówki, ale nie mam nawet forzy 5, bo zbyt droga (no i komp nie da rady)
Odpisz
2 marca, 15:25
Widziałem większe wtopy.
Odpisz
2 marca, 10:30
Obawiam się, że tak
Odpisz
2 marca, 10:23
Odpisz
1 marca, 10:20
Si
Odpisz
1 marca, 09:57
przecież tak się wybiera najlepsze gry
Odpisz
1 marca, 09:39
Bardzo
Odpisz
1 marca, 09:54
@Towarzysz777: To dobrze, że nie rel.
Odpisz
1 marca, 09:16
Tak
Odpisz