Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Co za przypadek
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca, 19:46
Góra to prawo, dół to lewo. Pozdro
Odpisz
4 marca, 15:37
Wolę być pasażerem.
Odpisz
4 marca, 21:11
@werenspawel: jak jadę gdzieś sama to lubię prowadzić, jak jadę z kimś to wolę jako pasażer
Odpisz
Edytowano - 3 marca, 19:04
To ja na egzaminie na prawo jazdy.
Normalnie jeżdżę bezbłędnie, a jak przychodzi egzamin to zawsze zapominam czegoś.
Odpisz
4 marca, 06:26
@JaJestemZWami: to ile razy już zdawałaś?
Odpisz
Edytowano - 4 marca, 12:56
@Katrina2712: 3 bo przeważnie nie wyjeżdżam z placu xd
Biorę sobie dodatkowe godziny na plac i ciągle bezbłędnie. Mam egzamin i nagle jakiś głupi błąd tzn wiadomo 2 błędy
Odpisz
4 marca, 21:10
@JaJestemZWami: też plac robiłam bezbłednie, a na egzaminie ledwo wyjechałam xd ale ja akurat mam problem z ruszaniem "nowym" samochodem. Też podobno kwestia gdzie zdajesz/na kogo trafisz
Odpisz
3 marca, 20:09
Admin, znów zmieniłeś samochód?
Odpisz
3 marca, 20:05
Aż dziwne, że ci sami ludzie nie potrzebują słuchawek z zapętlonym nagraniem instrukcji "wdech... wydech..."
Odpisz
3 marca, 19:15
Ja bym wyskoczył z auta jak oparzony, jakbym zobaczył, że ktoś ma takie coś na rękawiczkach.
Odpisz