Pamiętam jak w gimnazjum dostałam nowy telefon, który akurat opcji wyciągania baterii nie miał (dwa moje poprzednie miały) i moja pierwsza myśl to takie "a co jesli bedzie trzeba wyjąć baterie?" (zwłaszcza że mój poprzedni co jakiś czas się psuł i zeby go naprawić to musiałam ją wyjmować xD)
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 marca, 00:27
Moje gówno przyciskiem wyłączania włącza asystenta google i nie da się tego syfu wyłączyć.
Nie mogę nawet zresetować do ustawień fabrycznych.
Odpisz
4 marca, 14:38
@JaJestemZWami: w ustawieniach na 100% możesz przypisać asystenta do innego przycisku
Odpisz
4 marca, 17:36
@JaJestemZWami:
Odpisz
4 marca, 17:36
@Bartuuu_Bert:
Odpisz
4 marca, 17:37
@Bartuuu_Bert:
Odpisz
4 marca, 12:12
Kiedyś to było
Odpisz
4 marca, 08:23
Pamiętam jak w gimnazjum dostałam nowy telefon, który akurat opcji wyciągania baterii nie miał (dwa moje poprzednie miały) i moja pierwsza myśl to takie "a co jesli bedzie trzeba wyjąć baterie?" (zwłaszcza że mój poprzedni co jakiś czas się psuł i zeby go naprawić to musiałam ją wyjmować xD)
Odpisz