Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca, 12:11
Odgryzam kolejne kawałki aż cała parówka znajdzie się w jamie ustnej, wtedy następuje mielenie, albo przełamuję parówkę na pół i wkładam ją pomiędzy dwie kromki chleba i jem jak kanapkę
Odpisz
10 marca, 20:05
Nie jem parówek
Odpisz
10 marca, 21:31
@Madonix: I ty nazywasz siebie jejownikiem?
Odpisz
10 marca, 21:44
@Ooonv: spożywam pstrąga w czekoladzie
Odpisz
10 marca, 21:47
@Madonix: No to może być
Odpisz
11 marca, 19:27
@Madonix: tak samo
Odpisz
11 marca, 10:15
Jak już najdzie mnie ochota na parówki, to tylko Paryżanki z Pekpolu i se łamię taką jedną na pół (w tej folijce jeszcze parówka jest) i se jakby wyciskam z tej folii środek parówki, jak już cały środek zeżrę, to wtedy delikatnie rozrywam folię z resztą parówki, która (reszta parówki) została na ścianie folii i se to tak delikatnie odrywam i żrę.
Tak trochę się bawię, wiem
Odpisz
10 marca, 14:26
widelcem
Odpisz
10 marca, 16:13
@Maslo_Jajeczne:
Podpisuję się.
Odpisz
10 marca, 23:05
@Maslo_Jajeczne: W końcu ktoś po ludzku je, a nie jak zwierzę łapami.
Odpisz
10 marca, 17:41
Zazwyczaj ze słodką pikantną musztardą.
Odpisz
10 marca, 21:30
@werenspawel: Kurde, dobry pomysł
Odpisz
10 marca, 17:55
Parufki na głównej!
Odpisz
10 marca, 19:43
@Odesski: Nie pierwszy raz, ale i tak cieszy
Odpisz
10 marca, 15:21
Pięścią
Odpisz
10 marca, 14:03
Rebel?
Odpisz
10 marca, 14:26
@Rebelian_Chaosu: what is this, some kind of rebelian chaosu?
Odpisz