Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

11 marca, 10:06

Ja w sumie wyglądam jak ta po prawej (no dobra, nie mam takich ust, mam normalne - nie malowane, ni nic), ale też nie podoba mi się w sumie żaden realny facet.
Tzn. Keanu jest przystojny, ale no nie wieszałabym się na nim (biedne jego plecy), gdybym miała okazję spotkać go na żywo, no co najwyżej zdjęcie, zwyczajne.
To samo z kobietami, nie jarają mnie, co prawda czasem spojrzę na cycki, ale w ramach zazdrości, bo ja to gruba i płaska jestem, a innym kobietom nie dość że udaje się być szczupłymi i mnóstwo żreć, to jeszcze są ładne i obdarzone. A jedyne czym jestem obdarzona, to tym, że mogę nawet nie żreć, tylko pić, nawadniać się, ruchu mieć, a i tak nic nie chudnę.
Kebab czy coś z tych tłustych, to max raz na miesiąc wleci. McDonald czy inne KFC nie tykam (ostatni raz w McDonaldzie byłam w 2018r. na shake'u). Ruchu mam sporo, bo rolnik jestem, no ale do tej po lewej to w uj daleko mi

Avatar hyena11

11 marca, 14:21

@malinowy_kot: JJZW chce, żeby przekazać.

Avatar malinowy_kot

11 marca, 18:47

@hyena11: na budowie to oni mają bebzony od piwa, gazu, aczkolwiek też fakt... Tylko, że ja w ogóle nic nie chudnę, nie żeby tam ze 150 zejść do 80 w krótkim czasie (to tylko przykłady), tylko nawet tych 2kg różnicy nie widuję

Avatar hyena11

11 marca, 21:08

@malinowy_kot: Bo na budowie generalnie to nie jest ten typ pracy, żeby schudnąć. Tam to możesz co najwyżej mięśnie zrobić bo dźwigać trzeba ale też na taśmie nie zasuwasz ani nikt nad tobą z batem nie stoi. Ja pracując na sortowni paczek to mam i dźwiganie i zapie.... więc mam to i to.😎

Imo zapisz się do dietetyka i ci coś doradzi. Ja jedynie mogę dodać, żeby jeść normalną ilość dań dziennie (bo inaczej organizm myśli, że nie masz zasobów i dlatego nadal tyje, żeby jego właściciel nie umarł z głodu) oraz żeby zrezygnować z cukrów prostych zupełnie bo one zasilają tkankę tłuszczową nawet bardziej niż sam tłuszczu.

Ewentualnie zrób sobie trochę mięśnia to te kalorie będą się zużywały na ich utrzymanie.

Avatar malinowy_kot

12 marca, 15:37

@hyena11: dzięki, mięśnie jakieś mam, zwłaszcza że z bydłem się siłuję, aczkolwiek nie w nogach te mięśnie..
Cukry? Słodkiego prawie w ogóle nie żrę, musi mnie najść naprawdę ochota.
Mam też problemy kobiece, może prędzej tutaj jest problem, niedoczynność może coś

Avatar hyena11

26 marca, 09:04

@malinowy_kot: A to niezły kowboj z ciebie jak się z bydłem na porządku dziennym siłujesz. :D

Możliwe, że to faktycznie przez hormony. Pasowałoby pójść z tym do lekarza.

Avatar malinowy_kot

26 marca, 12:45

@hyena11: pewnie tak, tylko że nie ma kiedy i nie ma wsparcia, że idź, jest tylko gadanie że pewnie za dużo żrę

Avatar hyena11

26 marca, 12:52

@malinowy_kot: Nie przejmuj się opiniami tych, którzy zarzucają ci coś na pusto. I tak już udowodnili, że gówno o tobie wiedzą.

W pracy można wsiąść dzień urlopu albo umówić wizytę na sobotę. Zdrowie jest jedno i nie ma co zwlekać.

A jak potrzebujesz wsparcia to masz do tego moje wsparcie. :D

Avatar malinowy_kot

26 marca, 12:53

@hyena11: Dziękuję ^^
Aww ^^

Avatar werenspawel

11 marca, 22:01

Wolę taką co przytuli mnie, niż chudą wredotę.

Avatar Vodka_Drinker

11 marca, 09:21

Padme mid

Avatar Pvprysia

10 marca, 23:14

Avatar DHF1232

10 marca, 20:01

ONA NIE JEST ZAINTERESOWANA!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Niegrzeczny Oskarek

Trzeba brać osobną torbę

Najbardziej realistyczny spośród modów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka