memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 marca, 21:38
Wolałbym żeby poza Ziemią używano europejskich miar a nie imperialnych.
Odpisz
11 marca, 14:21
Chyba byo
11 marca, 21:35
@Traktor_is_back: No nie wiem, nie widziałem.
11 marca, 12:49
Nie prawda ,przez brak odpowiedniej atmosfery nie można tam zaparzyć herbaty
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 marca, 21:38
Wolałbym żeby poza Ziemią używano europejskich miar a nie imperialnych.
Odpisz
11 marca, 14:21
Chyba byo
Odpisz
11 marca, 21:35
@Traktor_is_back: No nie wiem, nie widziałem.
Odpisz
11 marca, 12:49
Nie prawda ,przez brak odpowiedniej atmosfery nie można tam zaparzyć herbaty
Odpisz