Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca, 09:08
„Kochanie, gdzie mój Glock?”
„Spytaj się młodego”
Odpisz
11 marca, 21:22
Czy powinno się używać frazy amerykańscy psychoterapeuci, bardziej poprawne byłoby powiedzenie psychoterapeuci ze Stanów Zjednoczonych. USA to nie cała Ameryka.
Odpisz
13 marca, 21:07
@werenspawel: Nie. Mówienie "amerykański X" mając na myśli "X z USA" jest powszechne i nie bez powodu.
Każdy wie o co chodzi i nie ma opcji że dojdzie przez to do nieporozumienia. Dosłownie NIKT NIGDY w historii tego świata nie potrzebował terminu do opisania jako grupy psychoterapeutów z obu ameryk. A nawet gdyby potrzebował to by powiedział "psychoterapeuci z ameryk". Jeśli chodzi o tylko tych z północnej to "północnoamerykańscy psychoterapeuci". Za to potrzeba nazwania czego z USA zdarza się bardzo często, więc to co proponujesz to by było po prostu utrudnianie sobie życia.
Odpisz
Edytowano - 11 marca, 18:38
Byo chyba
Odpisz