Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadeja

9 kwietnia, 22:31

Jakbym miał syna to bym go nazwał Mefedronowyszok

Avatar Ooonv

19 marca, 15:48

Nic nie rozumiem z tego wykresu

Avatar Ooonv

19 marca, 15:48

@Ooonv: Czym np. jest dno?
"Pufkiem"
A jakie imię jest najlepsze?

Avatar Bartuuu_Bert

19 marca, 16:12

@Ooonv: imo wykres nie ma sensu ale żart da się wywnioskować

Avatar Ooonv

19 marca, 20:38

@Bartuuu_Bert: A już myślałem, że to ja jestem głupi

Avatar Ch0co_L0co

19 marca, 21:09

@Ooonv: prawdopodobnie chodzi o to, że biedni ludzie dają brzydkie imiona, ludzie ze średnim majątkiem dają normalne imiona, a bogaci ludzie dają znowu dziwne imiona.

Avatar Ch0co_L0co

19 marca, 21:10

@Ch0co_L0co: ale ja tak nie twierdze

Avatar Konto_nieusuniete

19 marca, 22:47

@Ooonv: Wykres jest doskonale zrozumiały, mimo, że nie ma jednostek

Avatar Bartuuu_Bert

19 marca, 22:51

@Konto_nieusuniete: a, faktycznie. Jest tak jak ktoś wytłumaczył na górze. Ale też miałem zaćmę jak pierwszy raz na niego spojrzałem

Avatar Ooonv

20 marca, 07:46

@Konto_nieusuniete: No dla niektórych Bartek/Maciej/Felicja/Magdalenia to głupie imiona, a inni je lubią ;v
I teraz się połap o co autorowi chodziło

Avatar Ooonv

20 marca, 07:47

@Ch0co_L0co: Celebryci nazywają dzieci jak postacie wThe Sims, ale jakoś nie spotykam się, by biedni mieli tak samo odklejone

Jeden typek z telewizji miał na imię Radek (nie Radosław) i była beka

Avatar Konto_nieusuniete

20 marca, 07:58

@Ooonv: Polecam wrócić do szkoły i ponownie przeanalizować zagadnienie "interpretacja wykresu"

Jeśli chodzi o wątpliwości czy biedni faktycznie nadają dzieciom głupie imiona to wiedz, że ten mem jest najprawdopodobniej przetłumaczony z angielskiego i odnosi się do jankesów, a zarówno redneckowie jak i czarni mają tendencję do traktowania zlepku losowych sylab jako genialnego imienia dla swojego potomka

Avatar Ooonv

20 marca, 10:08

@Konto_nieusuniete: Wykres nie daje żadnych danych o jakie imiona chodzi XD

Chciałem się zabawić, by ludzie dawali przykłady, ale przyszedł pan maruda

Avatar Ch0co_L0co

20 marca, 11:27

@Ooonv: luz podam ci jedno imie: "Ginter"

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 20 marca, 12:48

@Ooonv: To jest k*rwa wykres, na wykresach nie podaje się przykładów. Trollujesz czy po prostu uderzyłeś się ciemieniem o kant stołu, gdy byłeś mały?

Avatar Ooonv

21 marca, 14:50

@Ch0co_L0co: To to imię bym dał tak na górę wykresu

Avatar Ooonv

21 marca, 14:51

@Konto_nieusuniete: Nie troluję, tylko chciałem pogadać o imionach XD
Jezu, typie

Avatar Ooonv

21 marca, 14:56

@Ch0co_L0co: Ja mam takie dziwne:
Mariola
Stefan (dobrze wiecie czemu)
Irena (imię mojej babci, to wstawiam)
Reksiu (kto wie co celebrytom strzeli do łba, by oddać cześć zwierzęciu)
Grażyna
Konstanty

Avatar whereswally

23 marca, 01:11

@Bartuuu_Bert: Oczywiście że wykres ma sens. Wystarczyło się urodzić przed 2000 i wasze mózgi by ogarniały. No wiec tłumaczę. Wedle wykresu najbogatsi i najbiedniejsi daja najglupsze imiona a średnio zamożni najmądrzejsze.

Avatar Ooonv

23 marca, 15:51

@whereswally: Jezu, typie, to mem, a ty tu wojnę pokoleniową robisz XD

Z którego jesteś roku, że jesteś taki mądry? (I jaki rozważny i opanowany).

Avatar whereswally

23 marca, 01:09

Przecież on tego nigdzie nie wrzucił tylko ktoś nieudolnie dokleił w paincie

Avatar
Rudy_Kruliczek_

Edytowano - 19 marca, 15:21

Ludzie, którzy uważają jakieś imię za głupie tylko dlatego, że wcześniej go nie słyszeli, albo dali się ponieść modzie hejtowania nietypowych imion: mem z typem z rowerkiem zamiast mózgu.

Avatar Figarus

19 marca, 15:24

W byłej pracy miałem podpisać jakiś papier i wymienić wszystkich którzy robili ze mną na stanowisku. Pytam się jednego:
-Brajan, twoje imię zapisuje się fonetycznie, czy w angielskiej wersji?
-No jesteśmy w Polsce, to jak ma pisać?
-... No dobra... BRAJAN.

I tak nie załapał.

Avatar
Rudy_Kruliczek_

19 marca, 15:36

@Figarus: Akurat moja siostra miała w klasie Brajana i to imię zawsze wydawało mi się tak samo normalne jak Karol czy Mateusz.

Avatar Katrina2712

20 marca, 04:41

X Æ A-Xii oraz Techno Mechanicus

Avatar BlackMorbius61

21 marca, 19:10

@Katrina2712: to są akurat pojedyncze przypadki od kompletnie odklejonego człowieka

Avatar orzech39

19 marca, 15:51

Da ktos szablon?

Avatar orzech39

19 marca, 15:52

@orzech39: jasne, trzymaj

Avatar Traktor_is_back

19 marca, 15:03

Cóż, biedni częściej mają więcej dzieci
A wtedy łatwo mogą skończyć się pomysły

Avatar werenspawel

19 marca, 14:53

Jeśli ktoś z dziwnym imieniem odnosi sukces to już nie jest dziwne. A to właśnie jest moja obserwacja.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A jednak zrobili to w ten sposób

Mało znany szczegół

Rel

Z klasą się trzeba urodzić

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka