Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia, 22:31
Jakbym miał syna to bym go nazwał Mefedronowyszok
Odpisz
19 marca, 15:48
Nic nie rozumiem z tego wykresu
Odpisz
19 marca, 15:48
@Ooonv: Czym np. jest dno?
"Pufkiem"
A jakie imię jest najlepsze?
Odpisz
19 marca, 16:12
@Ooonv: imo wykres nie ma sensu ale żart da się wywnioskować
Odpisz
19 marca, 20:38
@Bartuuu_Bert: A już myślałem, że to ja jestem głupi
Odpisz
19 marca, 21:09
@Ooonv: prawdopodobnie chodzi o to, że biedni ludzie dają brzydkie imiona, ludzie ze średnim majątkiem dają normalne imiona, a bogaci ludzie dają znowu dziwne imiona.
Odpisz
19 marca, 21:10
@Ch0co_L0co: ale ja tak nie twierdze
Odpisz
19 marca, 22:47
@Ooonv: Wykres jest doskonale zrozumiały, mimo, że nie ma jednostek
Odpisz
19 marca, 22:51
@Konto_nieusuniete: a, faktycznie. Jest tak jak ktoś wytłumaczył na górze. Ale też miałem zaćmę jak pierwszy raz na niego spojrzałem
Odpisz
20 marca, 07:46
@Konto_nieusuniete: No dla niektórych Bartek/Maciej/Felicja/Magdalenia to głupie imiona, a inni je lubią ;v
I teraz się połap o co autorowi chodziło
Odpisz
20 marca, 07:47
@Ch0co_L0co: Celebryci nazywają dzieci jak postacie wThe Sims, ale jakoś nie spotykam się, by biedni mieli tak samo odklejone
Jeden typek z telewizji miał na imię Radek (nie Radosław) i była beka
Odpisz
20 marca, 07:58
@Ooonv: Polecam wrócić do szkoły i ponownie przeanalizować zagadnienie "interpretacja wykresu"
Jeśli chodzi o wątpliwości czy biedni faktycznie nadają dzieciom głupie imiona to wiedz, że ten mem jest najprawdopodobniej przetłumaczony z angielskiego i odnosi się do jankesów, a zarówno redneckowie jak i czarni mają tendencję do traktowania zlepku losowych sylab jako genialnego imienia dla swojego potomka
Odpisz
20 marca, 10:08
@Konto_nieusuniete: Wykres nie daje żadnych danych o jakie imiona chodzi XD
Chciałem się zabawić, by ludzie dawali przykłady, ale przyszedł pan maruda
Odpisz
20 marca, 11:27
@Ooonv: luz podam ci jedno imie: "Ginter"
Odpisz
Edytowano - 20 marca, 12:48
@Ooonv: To jest k*rwa wykres, na wykresach nie podaje się przykładów. Trollujesz czy po prostu uderzyłeś się ciemieniem o kant stołu, gdy byłeś mały?
Odpisz
21 marca, 14:50
@Ch0co_L0co: To to imię bym dał tak na górę wykresu
Odpisz
21 marca, 14:51
@Konto_nieusuniete: Nie troluję, tylko chciałem pogadać o imionach XD
Jezu, typie
Odpisz
21 marca, 14:56
@Ch0co_L0co: Ja mam takie dziwne:
Mariola
Stefan (dobrze wiecie czemu)
Irena (imię mojej babci, to wstawiam)
Reksiu (kto wie co celebrytom strzeli do łba, by oddać cześć zwierzęciu)
Grażyna
Konstanty
Odpisz
23 marca, 01:11
@Bartuuu_Bert: Oczywiście że wykres ma sens. Wystarczyło się urodzić przed 2000 i wasze mózgi by ogarniały. No wiec tłumaczę. Wedle wykresu najbogatsi i najbiedniejsi daja najglupsze imiona a średnio zamożni najmądrzejsze.
Odpisz
23 marca, 15:51
@whereswally: Jezu, typie, to mem, a ty tu wojnę pokoleniową robisz XD
Z którego jesteś roku, że jesteś taki mądry? (I jaki rozważny i opanowany).
Odpisz
23 marca, 01:09
Przecież on tego nigdzie nie wrzucił tylko ktoś nieudolnie dokleił w paincie
Odpisz
Edytowano - 19 marca, 15:21
Ludzie, którzy uważają jakieś imię za głupie tylko dlatego, że wcześniej go nie słyszeli, albo dali się ponieść modzie hejtowania nietypowych imion: mem z typem z rowerkiem zamiast mózgu.
Odpisz
19 marca, 15:24
W byłej pracy miałem podpisać jakiś papier i wymienić wszystkich którzy robili ze mną na stanowisku. Pytam się jednego:
-Brajan, twoje imię zapisuje się fonetycznie, czy w angielskiej wersji?
-No jesteśmy w Polsce, to jak ma pisać?
-... No dobra... BRAJAN.
I tak nie załapał.
Odpisz
19 marca, 15:36
@Figarus: Akurat moja siostra miała w klasie Brajana i to imię zawsze wydawało mi się tak samo normalne jak Karol czy Mateusz.
Odpisz
20 marca, 04:41
X Æ A-Xii oraz Techno Mechanicus
Odpisz
21 marca, 19:10
@Katrina2712: to są akurat pojedyncze przypadki od kompletnie odklejonego człowieka
Odpisz
19 marca, 15:51
Da ktos szablon?
Odpisz
19 marca, 15:52
@orzech39: jasne, trzymaj
Odpisz
19 marca, 15:03
Cóż, biedni częściej mają więcej dzieci
A wtedy łatwo mogą skończyć się pomysły
Odpisz
19 marca, 14:53
Jeśli ktoś z dziwnym imieniem odnosi sukces to już nie jest dziwne. A to właśnie jest moja obserwacja.
Odpisz