Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 kwietnia, 13:59

Nie wiem czy liczyć, że było czy nie w tm wypadku, niby są jakieś różnice
https://memy.jeja.pl/808579,mati-pa-tera.html

Avatar
litwinka

1 kwietnia, 13:01

co to za recykling xdddd widze tu swoj komentarz sprzed dwoch tygodni czemu to jest na pierwszej stronie

Avatar Tonie

19 marca, 20:58

Dzień dobry. Jestem Mateusz P. i wróciłem dzisiaj do domu z płaczem przez tą moją z...4ną szkołę. Chciałem się poskarżyć mojemu staremu (Bogdanowi), ale był tak najeb4ny i taką mi litwę mi wyjeb4ł, że przypomniały mi się czasy dzieciństwa. Wracając do tematu, mam tej szkoły serdecznie dość, koledzy dla żartów ściągali mi spodnie, i podpalali mi jaja palnikiem. Było to bardzo bolesne przeżycie. Ogólny to w tej szkole oceny to jakaś loteria, gdy podobaż się nauczycielowi masz AŻ 2 na koniec, lecz gdy mu się nie podobasz to masz 1.Całe szczęście że mam mojego najlepszego kolege a zarazem przyjaciela Bartka S. poznaliśmy się i od razu złapaliśmy wspólny vibe. Razem musimy zostawać po szkole, żeby zaliczyć sprawdzian. Kurde felek zawsze musimy poprawiać oceny u facetów, razem robimy trójkąt. Przez to że jestem ulaną świnią często się biurko łamie w pół, ale to nie ważne. Mój 0dbyt już nie wytrzymuje tych poprawek, chociaż Bartowi nie przeszkadza. Może to dlatego, że już pare razy nie zdałem klasy, trudno. Wracając. Najczęściej się to dzieje gdy sobie idziemy we dwójke i planujemy razem wieczór, wtedy dopada nas gromada chłopaków i zaczynają mnie bić. Bartuś aby nie wyszło na jaw, że jest ze mną bije mnie razem z nimi. Bije mnie lekko, widać że mnie lubi. A potem biorą mnie i spuszczają mi łeb w kiblu, ale w sumie to robią mi przysługę i nie musze włosów myć. Bartek dziękuję ci, że w tym pierd00lniku poprawiasz oceny razem ze mną, i że bijesz mnie najlżej. Polecam. Pozdrawiam bardzo serdecznie Mateusz P.

Avatar Dark_Later

19 marca, 18:51

Mateusz lat 27

Avatar Ministerka

19 marca, 20:08

@Dark_Later: pamiętamy

Avatar Bonnie0_4

19 marca, 19:58

Nie lekceważ Mateusza Patelni

Avatar Klopson

19 marca, 19:21

Evil mati be like:
Pati pod stawka

Avatar
litwinka

19 marca, 19:05

lepszy mati niz marc*n

Avatar Mateo_

19 marca, 18:52

Dlaczego akurat ode mnie zawsze chcą, żebym patrzył?

Avatar Cohehe

19 marca, 18:54

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Cohehe
Dodane przez: Cohehe
Tagi: #patrzenie, #mati

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Szybki jak błyskawica

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie znoszę kleszczy

Nie są aż takie pyszne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka