Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia, 13:59
Nie wiem czy liczyć, że było czy nie w tm wypadku, niby są jakieś różnice
https://memy.jeja.pl/808579,mati-pa-tera.html
Odpisz
1 kwietnia, 13:01
co to za recykling xdddd widze tu swoj komentarz sprzed dwoch tygodni czemu to jest na pierwszej stronie
Odpisz
19 marca, 20:58
Dzień dobry. Jestem Mateusz P. i wróciłem dzisiaj do domu z płaczem przez tą moją z...4ną szkołę. Chciałem się poskarżyć mojemu staremu (Bogdanowi), ale był tak najeb4ny i taką mi litwę mi wyjeb4ł, że przypomniały mi się czasy dzieciństwa. Wracając do tematu, mam tej szkoły serdecznie dość, koledzy dla żartów ściągali mi spodnie, i podpalali mi jaja palnikiem. Było to bardzo bolesne przeżycie. Ogólny to w tej szkole oceny to jakaś loteria, gdy podobaż się nauczycielowi masz AŻ 2 na koniec, lecz gdy mu się nie podobasz to masz 1.Całe szczęście że mam mojego najlepszego kolege a zarazem przyjaciela Bartka S. poznaliśmy się i od razu złapaliśmy wspólny vibe. Razem musimy zostawać po szkole, żeby zaliczyć sprawdzian. Kurde felek zawsze musimy poprawiać oceny u facetów, razem robimy trójkąt. Przez to że jestem ulaną świnią często się biurko łamie w pół, ale to nie ważne. Mój 0dbyt już nie wytrzymuje tych poprawek, chociaż Bartowi nie przeszkadza. Może to dlatego, że już pare razy nie zdałem klasy, trudno. Wracając. Najczęściej się to dzieje gdy sobie idziemy we dwójke i planujemy razem wieczór, wtedy dopada nas gromada chłopaków i zaczynają mnie bić. Bartuś aby nie wyszło na jaw, że jest ze mną bije mnie razem z nimi. Bije mnie lekko, widać że mnie lubi. A potem biorą mnie i spuszczają mi łeb w kiblu, ale w sumie to robią mi przysługę i nie musze włosów myć. Bartek dziękuję ci, że w tym pierd00lniku poprawiasz oceny razem ze mną, i że bijesz mnie najlżej. Polecam. Pozdrawiam bardzo serdecznie Mateusz P.
Odpisz
19 marca, 18:51
Mateusz lat 27
Odpisz
19 marca, 20:08
@Dark_Later: pamiętamy
Odpisz
19 marca, 19:58
Nie lekceważ Mateusza Patelni
Odpisz
19 marca, 19:21
Evil mati be like:
Pati pod stawka
Odpisz
19 marca, 19:05
lepszy mati niz marc*n
Odpisz
19 marca, 18:52
Dlaczego akurat ode mnie zawsze chcą, żebym patrzył?
Odpisz
19 marca, 18:54
@Mateo_:
Odpisz