serio ten komentarz musiał być chyba wygenerowany czy coś, bo nie uwierzę że ktokolwiek mógłby jednocześnie "myśleć" w takiej "logice" i to napisać publicznie.
Każdy facet ma prawo do pomyłki... jesteśmy bardziej agresywni i łatwiej nas sprowokować, uwazam, że kilka pobić w związku zawsze powinno byc wybaczone
Komentarze
Odśwież2 kwietnia, 09:11
Odpisz
1 kwietnia, 18:25
serio ten komentarz musiał być chyba wygenerowany czy coś, bo nie uwierzę że ktokolwiek mógłby jednocześnie "myśleć" w takiej "logice" i to napisać publicznie.
Odpisz
1 kwietnia, 12:18
Każdy facet ma prawo do pomyłki... jesteśmy bardziej agresywni i łatwiej nas sprowokować, uwazam, że kilka pobić w związku zawsze powinno byc wybaczone
Ta sama logika
Odpisz
1 kwietnia, 15:26
@niggiddu: Właściwie to kobiety są bardziej agresywne. Mężczyźni są bardziej brutalni przy użyciu siły.
Odpisz